Çok Değişmişiz

• Konuyu başlatan DeletedUser67601
  • Başlangıç tarihi

JrFly

Dük
Misali ben 10 yıldır oyunuyorum
AMa w1 den baska dunyada zevk alamadım şimdi şöyle durum var
Bu oyun karakter meselesi her ne kadar oyun olsada realindede böyle mi olacaksınız
Savaş dedimi delikanlılıkla olur ..
strateji oyunu olabilir o kadar daniska çirkelif ön safada

Bence siz oyunda egonuzu tatmin edin yalan dolanla
Bu oyunu kalkıp kapatacan olacagı bu..
emek veren oluyor olan zamanından oluyor Mahkemelik durumlar olsada ders alsa adminlerde çünkü tanıdıklarına trölans göstermese iyi olurdu oyunda

Her speed serverde niye son 10 dakıka kala bana dalıyorsunuz :D söylediklerinize katılıyorum w1 bu oyunun en güzel dünyasıydı harita çok büyük ve oyuncular klanlar çok geniş alana yayılabiliyordu. Bir süre yeni dünya açmayı durdurup aslında dünyaların kapanmasını bekleyip böyle bir dünya açabilirler diye tahmin ediyorum.

**Küvet**

Yasaklı
ben ayarlıyorum herkesi sana dalması için. yaşatmayın bunu diyorum, sevmeyeninde çok olunca kırmıyorlar beni sağ olsunlar:p

JrFly

Dük
ben ayarlıyorum herkesi sana dalması için. yaşatmayın bunu diyorum, sevmeyeninde çok olunca kırmıyorlar beni sağ olsunlar:p

tam kafaya oynacağım ılk 1 saat ıle son 1 saat arasında adamlar kılıç mızrak ile dalıyorlar o kadar kin nefret öfkeleri var bana karşı :) hayır oynamayı da bilmiyorum ki ben demi ama :p:p

DeletedUser63521

Ziyaretçi
tam kafaya oynacağım ılk 1 saat ıle son 1 saat arasında adamlar kılıç mızrak ile dalıyorlar o kadar kin nefret öfkeleri var bana karşı :) hayır oynamayı da bilmiyorum ki ben demi ama :p:p
speed mi dıyorsun :D speedi çözemedım bende o oyunu baskalarına yardım edıorum sonuncu oluyorum bende bazen :D

DeletedUser55575

Ziyaretçi
Mikail söylediklerine aynen katılıyorum ben bu oyunu zevk için oynayan günlük boş vakitlerini sadece oyundaki dostlarıyla muhabbet eden bi kişiyim ki beni bile çıldırttılar ki bunun artık şöyle açıklıyorum kendimce oyunu oyuncular değil klan isimleri oynuyor herkes klan ismi içi oynuyor, benim klanım 1. olsunda içinde kim olursa olsun hesabındalar ki ben buna karşıyım isimden ziyade içindekiler önemlidir her zaman w4 de oynuyordum en son ondan sonra bırakmıştım uzun bir müddet vukuatım Birol abi ve demir ökçe Metin abi bilen vardır illaki onlarla tanışana kadar diyordum 2-3 gün boş vaktimi değerlendirir çıkarım sohbet muhabbet derken 1 yıldır tekrar döndüm ama baktım ki millet birbirine düşüyor 1 köy için adam satıyorlar ki bu oyunda kalmayacağım zaten devamı olmayacak 1 word de oynucam ona da söz verdiğim için sonra oyun biter tekrardan ben çok iyi biliyorum bayramlarda w4 de kimse kimseye saldırmazdı ne bilim öyle extrem bir durumlarda saldırıyı keserlerdi küfürün veya küfür edenin hiç bir şekilde o dünyadaki oyuncular tarafından cezasız kalmazdı ama sana kendimce söyleyeyim oyunda mertlik bozulmuş ben bunu öğrendim şimdi diyecek oradan 3-5 arkadaş sen kimsin gibisinden gerek yok ben kimseyim sadece sıradan oyunu zevkine muhabbetine oynayan bir kişiyim şu oyunda kendini bozmayan 3-5 adam tanıyorum ki onlarda hala tanıdığm çok az insan kalmış eskiler bırakmışlar çok nadir denk geliyorum 1-2 kişiye atikkan hus35 birkan abi yasin abi aztek ekibi sırf küfür ettiği için bir hesabı sildiler wordden hiç kimsede dur demedi dedirtmedi de herneyse yazını cidden beğendim tercüman olmuşsun bizim gibi oyuncular az kaldı

Ne kadarda güzel yazmışsın farklı bir nickle yazmış olsan kesinlikle samimi bulur desteklerdim şimdi burda duyar kasmaya çalışıyor olman garibime gitti heleki olaylar bu kadar tazeyken ve zannediyorum bardağı taşıran son damla olarak görülen olaylardan sonra bile olayın aktörlerinden biri olarak buraya yazı yazmışsın
bende bi kaç satır birşey yazmak istedim
Sen değilmisin kardeşim argo klanında olan yada doktor denen veledin yanında oynayıp ekibinde yer alan ?
yada sen değilmisin bunlarla beraber müttefiğin olan klanı (SİNEK) bir gece haber dahi vermeksizin sinsilik yapan 3 5 çapulcuya ayak uyduran 2 3 köyü kendine kar sayıp karakterinden ödün veren?
şu postuna desenki bizimkiler böyle böyle yaptı ben bunların karşısında durdum yine eyvallah ama bunu bile yapmadın
üstüne klanımızda sohbet içinde olduğun adamlardan özür bile dilemedin biz zaten bi özür beklemiyoruz ama senin gibi 1 2 kişinin çıkıp burda bunlar yaşanmamış gibi yada mağdur olmuş biri gibi yazılanlarla duyar kasmanıda hazmedemiyorum
daha fazla insanlarıda salak yerine koymadan bence bidaha buralara girme kardeş seninde ekibininde ne olduğu açıkca ortaya çıktı daha fazlada komik duruma düşürmeyin kendinizi

DeletedUser54327

Ziyaretçi
Mikailcim hatırlıyor isen dünyanın başında konuşuyorduk bunun böyle olacağını aslında çözmüşüz insanları lakin o içimizde ki acaba sorusu birçok kişiye birçok şeyi konduramıyor bu tarz durumlardada herkesin ne olduğu ortaya çıkıyor.

angry zeynep

Hafif Atlı
Mikail söylediklerine aynen katılıyorum ben bu oyunu zevk için oynayan günlük boş vakitlerini sadece oyundaki dostlarıyla muhabbet eden bi kişiyim ki beni bile çıldırttılar ki bunun artık şöyle açıklıyorum kendimce oyunu oyuncular değil klan isimleri oynuyor herkes klan ismi içi oynuyor, benim klanım 1. olsunda içinde kim olursa olsun hesabındalar ki ben buna karşıyım isimden ziyade içindekiler önemlidir her zaman w4 de oynuyordum en son ondan sonra bırakmıştım uzun bir müddet vukuatım Birol abi ve demir ökçe Metin abi bilen vardır illaki onlarla tanışana kadar diyordum 2-3 gün boş vaktimi değerlendirir çıkarım sohbet muhabbet derken 1 yıldır tekrar döndüm ama baktım ki millet birbirine düşüyor 1 köy için adam satıyorlar ki bu oyunda kalmayacağım zaten devamı olmayacak 1 word de oynucam ona da söz verdiğim için sonra oyun biter tekrardan ben çok iyi biliyorum bayramlarda w4 de kimse kimseye saldırmazdı ne bilim öyle extrem bir durumlarda saldırıyı keserlerdi küfürün veya küfür edenin hiç bir şekilde o dünyadaki oyuncular tarafından cezasız kalmazdı ama sana kendimce söyleyeyim oyunda mertlik bozulmuş ben bunu öğrendim şimdi diyecek oradan 3-5 arkadaş sen kimsin gibisinden gerek yok ben kimseyim sadece sıradan oyunu zevkine muhabbetine oynayan bir kişiyim şu oyunda kendini bozmayan 3-5 adam tanıyorum ki onlarda hala tanıdığm çok az insan kalmış eskiler bırakmışlar çok nadir denk geliyorum 1-2 kişiye atikkan hus35 birkan abi yasin abi aztek ekibi sırf küfür ettiği için bir hesabı sildiler wordden hiç kimsede dur demedi dedirtmedi de herneyse yazını cidden beğendim tercüman olmuşsun bizim gibi oyuncular az kaldı

Mizah yapıyosun heralde ciddi değilsin :D

DeletedUser66992

Ziyaretçi
bak ne güzel diyorsunuz hepiniz argo klanındasın yani sıradan biriyim oyunuma bakarım savaşları veya diplomasileri ben yapmıyorum herhangi bir klan profilinde ismimi görebiliyor musun ? benim söz hakkım var mı? bu güne kadar hanginiz argo klanındaki sorun için benimle iletişime geçti yani savaşı çıkartıyorsanız bu konuda benim yapabileceğim bir şey yok o senin diplomatların ve arkadaşım dostum dediğin insanlar arasında olan bir şey 2 gün sonra argo klanıda içinde bölünmeyeceğini nerden biliyorsun yani oyun bu yenmekte var yenilmekte ve sizin arkadaşlarınızla benimde bir kaçıyla muhabbetim var ki kendileri bana köylerimi al dediği yani insanları tanımadan yorum yapan kişilersiniz arkadaşlar karşınızdakini tanıyın 1 köy için umrumda olmaz gelin hesabımdaki bütün köyleri toplayın ben yine gider 2 köy alır büyütürüm amaç vakit geçirip eğlenmek değil mi ? kendinizi kaybetmek nedir.. bunu ben enes e de sordum dediği şu abi köy için onların yaptıkları çirkeflik yetti dedi demek ki bütün argo ve nizam klanındaki oyuncular size dalıyorsa birde sorunu kendimde ararım derim yani argo suçlu nizam suçlu peki sinek ? neden bu hale geldi durum bir de onu araştırmak lazım yani dediğim gibi en başında da sıradan bir oyuncuyum boş vaktimi değerlendiririm o kadar

osmangazi

Mızrakçı
Her speed serverde niye son 10 dakıka kala bana dalıyorsunuz :D söylediklerinize katılıyorum w1 bu oyunun en güzel dünyasıydı harita çok büyük ve oyuncular klanlar çok geniş alana yayılabiliyordu. Bir süre yeni dünya açmayı durdurup aslında dünyaların kapanmasını bekleyip böyle bir dünya açabilirler diye tahmin ediyorum.

Maşallah baya w1 ci varmış

DeletedUser67601

Ziyaretçi
3 4 sene önce sen aynısını yapardın şu forumun dili olsada konuşsa :)

Birkaç defa daha denk geldim de bu yazına senin halen akıl sır erdiremiyorum ne demek istediğini de anlamıyorum :) Çocuktun herhalde o zamanlar sen. Zira w9dan bahsediyorsun senin o w9 da bulunduğun klandaki asyakurdu ile ben 10 yılı aşkındır arkadaşım ve aynı evde aylarca kaldık, hakeza klan kurucusu Crespo ile de yine halen arkadaşız, bu insanlarla sorunum ve yanlış yapmamışım da sen hangi akla hizmet gelip burda sen yaptın diyebiliyorsun onu da anlamıyorum. Ya köylerin gitti o zaman ya da başka birşey cidden anlamıyorum seni de tanımıyorum sadece forumda beni her gördüğünde belleğinde kalmış şu 3-5 kelimeyi yazıp yazıp duruyorsun. bi ara bana hatırlat ben de ne olduğunu bileyim. bir tek w9 da crespoların ekibinde olduğun zamanı hatırlıyorum. Muhtemelen orda birşeyler oldu ama ne olduğu da belli değil. Her neyse ne diyim hak etmişsindir sen :)

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Olabilir. 49 da operasyon yapıyorlar gerçi ama bakalım duruma göre :D

JrFly

Dük
ben hiç değişmedim ama hep o göbeği ile mutlu olan insanım bu aralar her gören zayıfladın mı sen desede göbeğim ile mutluyum hiç değişmedim :D

çocuktun diyor :D mikailcim kafanı taşlaramı vurdun? trafik kazasımı geçirdin? hayır böyle geçmişini nasıl unutabiliyorsun anlamıyorum :D burada yazdıklarının hepsini 3-4 sene önce başkalarına sen yapıyordun, çıkıp burada dil dökmen komik yani, arkadan iş planlardın, hani öyle bir karakter ki, her zaman sövüp saydığına adamla bile oyunda dost olmaya çalışıyordun, ama senide böyle kabul etmek lazım, ben w9'dan bahsetmiyorum w9da legenddeydim sen nerdeydin inan bilmiyorum, ama klasiklerde başka worldlerde "uyanıklık" yapıp burada masumum ayaklarına yatma inan komik oluyorsun, ama dersinki evet benim karakterim bu, ben böyle yanarlı dönerli adamım, bi tarafım farklı diğer tarafım farklı dersin, bende eyvallah der geçerim, burada çok ta oyun ahlakına sahipmişsin gibi konuşman abes yani :)
Birkaç defa daha denk geldim de bu yazına senin halen akıl sır erdiremiyorum ne demek istediğini de anlamıyorum :) Çocuktun herhalde o zamanlar sen. Zira w9dan bahsediyorsun senin o w9 da bulunduğun klandaki asyakurdu ile ben 10 yılı aşkındır arkadaşım ve aynı evde aylarca kaldık, hakeza klan kurucusu Crespo ile de yine halen arkadaşız, bu insanlarla sorunum ve yanlış yapmamışım da sen hangi akla hizmet gelip burda sen yaptın diyebiliyorsun onu da anlamıyorum. Ya köylerin gitti o zaman ya da başka birşey cidden anlamıyorum seni de tanımıyorum sadece forumda beni her gördüğünde belleğinde kalmış şu 3-5 kelimeyi yazıp yazıp duruyorsun. bi ara bana hatırlat ben de ne olduğunu bileyim. bir tek w9 da crespoların ekibinde olduğun zamanı hatırlıyorum. Muhtemelen orda birşeyler oldu ama ne olduğu da belli değil. Her neyse ne diyim hak etmişsindir sen :)