ÇILGIN

DeletedUser66747

Ziyaretçi
Hackerman61 oo sen buralardamıydın ya kayıptın ilk optan sonra ne oldu 2 köy alınca havayamı girdin .d.d

hackerman61 pabucu yarım çık dışarıya oynayalım .d

konuşma kesim yap kesim biz vururuz siz beklersiniz anca korkma seni en son silicez sıra sende değil şuan .d
Hmmmm :)))

Eklentiler

• IMG-20180816-WA0077.jpg
    IMG-20180816-WA0077.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 41

DeletedUser67522

Ziyaretçi
Hackerman61 oo sen buralardamıydın ya kayıptın ilk optan sonra ne oldu 2 köy alınca havayamı girdin .d.d

hackerman61 pabucu yarım çık dışarıya oynayalım .d

konuşma kesim yap kesim biz vururuz siz beklersiniz anca korkma seni en son silicez sıra sende değil şuan .d

Siz vurursunuz biz beklermiyiz beklediğimiz zaman o orduyu patlatır, saldırdığımız zaman da ezip geçmesini biliriz eğer illa birini silecekseniz önce benden başlayın sayın hocam hayırlı oyunlar ;)

DeletedUser53173

Ziyaretçi
Siz vurursunuz biz beklermiyiz beklediğimiz zaman o orduyu patlatır, saldırdığımız zaman da ezip geçmesini biliriz eğer illa birini silecekseniz önce benden başlayın sayın hocam hayırlı oyunlar ;)

ezip geçeriz derken ? :D

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    133,3 KB · Görüntüleme: 25

DeletedUser67146

Ziyaretçi
haha mustafaya bi sor bakayım ordusu misi kalmışmı kalmışsa tekrar atsın benim köyüme biz sizi kesmekten yorulduk savunmada kastığın puanlamı avutuyosun klanındaki adamları bakın kesimde 1.yizdiyerekmi kandırmaya çalışıyosun :D hepinize sıra gelicek bekleyin yavaş yavaş bu işler

DeletedUser67387

Ziyaretçi
camaika kardeş diplomatnızın köyünü aldık susturamadık. dünde senin köy sadakat 6 da kaldı eğer 50 balta daha olsaydı saldırıda senide almıştık resil rüsva olcaktınızki oldunuz bence sebebini dur açıklıyım sende üşenme oku...
7 klansınız biz 4 klan bulunduğumuz bölge harici tüm üyeleriz rahatta bizden korkunuza tüm herkezle diplomasi yapmışssınız ee şimdi bakıyorum 5 klan boşta savaşssız gelişiyor aske basıyor tüm heopsinin saldıırı ordusunu kullanıyosunuz ve tüm köyleri rahat tüm herkezin savunmasıyla dolduruyosunuz yinede durum belli köy olarak 3-5 köy gerideyiz ama 2 gün sonra durum eşitte olcak ee saldırı olarak bi tane ordunuz kalmış oda meduxda :) savunma olarak yukarda köy aldınızmı koruyamaz hale geldiniz. dibinizden köy alıyoruz geri alamıyosunuz tüm misslerinizi kesmişiz daha sen ne anlatıyorsun. bide şöyle bi durum var :) köktürk gibi m*hun gibi klanlarla bile müt yaptınız savaşa davet ettiniz :D:D:D: oyunularınızı oraya gönderip destek dileniyosunuz :D bayramdan sonra siz asıl şenliği izleyin hem oyun hem diplomasi rezil olucaksınız ::)

DeletedUser67387

Ziyaretçi
Bölgedeki herkese kardeş kibarca davet ettik sizin gibi seçerek kişiye özel mesaj yok oyunun başıydı gayet normal. Zaten camaikaylada bunu kibarca görüştük konuştuk.
ya knaka sallasana adamlar daha ilk günü diplomasi istedi kabul etmedik vurucaz alıcaz köylerini dedik. gittiler arrowla dip yapıp bize savaş açtılar :)

DeletedUser67146

Ziyaretçi
diplomatın köyü dediğin bizim sizden en az 10 gün önce aldığımız köyden bahsediyosun sanırım :D
benim köyede gelince 60 saatden sizin oraya geldim köyü aldım farkına varmadınız sonra saldırdınız ordunuz misiniz güm oldu .D yazık oldu
ordu ne kaldı ne kalmadı 1-2 güne görürsünüz savaşalım savaş bitince burda olacakmısınız onu görelim burda boşa artislik yapmayın savaş sonu sizleri burda görmek istiyorum :D

DeletedUser64691

Ziyaretçi
Bekleyin cok yakinda katliam baslayacak o zamanda sizleri burda bu sekilde gorebilecekmiyiz bakalım bu baslik altina bundan sonraki mesajim istatistikler olacak ...

DeletedUser67522

Ziyaretçi
Bekleyin cok yakinda katliam baslayacak o zamanda sizleri burda bu sekilde gorebilecekmiyiz bakalım bu baslik altina bundan sonraki mesajim istatistikler olacak ...

Şittttt sertttt.... Sen benim köyü alacaktın hani sabahı görmicektim ben cevap vermeden engelledin beni :) :) neyse şu sertliğini saha da görelim bekliyorum seni ;) fazla laf kalabalığı yapma buralarda...

DeletedUser53173

Ziyaretçi
çılgın neyse çok boş laf kalabalığı yaptın

3 5 köy gerideyiz dediniz
2 gün sonra eşitleriz diyorsunuz

2 gün sonra gelin istatistik atın buraya bakalım eşitlenmişmi olacak yoksa daha çok mu açılacak fark :)

DeletedUser67522

Ziyaretçi
çılgın neyse çok boş laf kalabalığı yaptın

3 5 köy gerideyiz dediniz
2 gün sonra eşitleriz diyorsunuz

2 gün sonra gelin istatistik atın buraya bakalım eşitlenmişmi olacak yoksa daha çok mu açılacak fark :)

Laf kabalığımı :) :) :) :) şu başlık altında kalabalığı kim yapıyor sence? İyi bak derim, ve iyi oyunlar da dilerim hadi kendi başlığınız altında konuşun