ÇILGIN-BROTHERS

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Bak bakalım saldırı sıralamasında kaçıncıyım Ben güzel kardeşim at gözlüklerinde çok güzel yakışmış
Şuan konumuz bu savaş bende bu savaştaki istatistiklerden bahsediyorum gerisini nasıl yaptığın zaten muamma :)

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Etme çoluk çocukla muhabbet küstürürsün
Silme cam kırığıyla kestirirsin diyen adamı saygıyla anıyorum.
Pırıl pırıl kafalar yine

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Etme çoluk çocukla muhabbet küstürürsün
Silme cam kırığıyla kestirirsin diyen adamı saygıyla anıyorum.
Pırıl pırıl kafalar yine
Hadi çok konuşmada biraz işe yara asker falan bas başkalarının başarılarından,emeğinden bu kadar nemalanma.Sonra lafı yeyince böyle gereksiz sözlere başvuruyorsun olmuyor.

DeletedUser49968

Ziyaretçi
Bilmem bu konuda baya tecrübeli duruyorsun zamanında sana kaç kere bastıysalar o kadar bas bence.

bu çocuk caz sanıyorki dibimden köy alıcaklar bende bırakacam onlarda kalsın ben almasam illaki biri alır,

savaşta saldırı savunma puanına baktığında kim iş yapmış belli googledan sözler ezberleyip burda klavye den laf sokan küçük çocuk durumuna düşüyor aslında ,

ve bundan haz alan bir arkadaş sanırım :)

sen google deilde başka yerlere yönel bence ,

morseytan78

Milis
savaş daha yeni canım benim :)

9 orası 9 köyle savaşmı kazandın :D ?

Bakıyorumda 200k birim kesminiz savunan 700 k birim kesmiş sanırım arada 500k fark war..
2. Olarak Geldiğiniz 25 Köyden sadece 5 Tane aldınız 3 tanesi tapınak dışı diye saldındı ( 2 köy de geri alındı..)
Bunlar Kimin Geride Kimin Önde Olduğunun Kanıtıdır..

Burda kimseyi yermek istemem ama durum ortada biz bu oyunu edebimiz ile oynuyoruz aramızdaki en büyük fark bu ...

DeletedUser66477

Ziyaretçi
ÇENE YAPMAYIN. OYUN OYNAYIN.

şu raven kim ya kendi nickinden çekiniyon galiba bakmasınlar diye :D

istatistik soruyosunuz atınca savaşın başı diyosunuz. ne içiyosanız tavsiye edinde bizde kullanalım.

hadi bakalım çılgın çocuklar sizi :)

beykoz61

Ağır Atlı
2 taraf da sözlü tartışmaya girip ego kasmaya çalışcağına savaşın sonucunu atıp kazanan ve kaybeden 2 tarafı da tebrik edip oyununuza baksanız beyler :D:D:D

DeletedUser66851

Ziyaretçi
2 taraf da sözlü tartışmaya girip ego kasmaya çalışcağına savaşın sonucunu atıp kazanan ve kaybeden 2 tarafı da tebrik edip oyununuza baksanız beyler :D:D:D

ben istatistik attım kaç kez. yediremeyip ağladılar artık atmıyorum :D

DeletedUser59592

Ziyaretçi
KepçeciX var görmüyon mu :)) chono olduğu belli değil mi ;)

morseytan78

Milis
molWq8.png

Anlık Olarak Brothers Ekibi Olarak 31 Köy Öndeyiz...