Çiftlik asistanı her köye ayrı şablon

• Konuyu başlatan DeletedUser53111
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser53111

Ziyaretçi
Çiftlik asistanındaki
A VE B şablonları her köye ayrı düzenlenirse cok iyi olur bence

mesela
1.köyde A şablonu 5 hafif 1 casus B şablonu 50 balta 1 casus

2.köyde A şablonu 100 mızrak 1 casus B şablonu 20 ağır 1 casus

cok iyi olabilir :)

Trafik

Kılıç Ustası
O zaman bu işin kolaylığı ne olacak :D her köy için şablon ayarla ooo :)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Arkadaş kılıç mızrak ve ağır atlılar ilede yağma yapmak istiyor köyde boş dyrmasın diyo yani :) Uğraşacak bişey yok çok iyi olur harbiden :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
O iş zor. Dediği şeyi yaparlarsa işler çok uzamış olacak yine kolaylık yapmak için artıdan birşeyler daha eklemek zorunda kalıcaklar iş bayağı uzicak. Bu yüzden grrek görülmeyecek. Olacak bu bence :) bu yüzden kabul edilmez diye düşünüyorum

DeletedUser53111

Ziyaretçi
savunma köyündende yağma yapılabilir bu sayede ben kolaylık için söylememiştim zahmetlide olsa savunmalarda yağmaya cıkar aynen

Nyks* ın dediği gibi

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Haaa anladım pardon özür diliyorum ben öneriyi biraz farklı anlamışım. Güzel öneriymiş yapılabilir. Ancak yine küçük birşeyler yapılması gerekir. Mesela yeni köy aldığında varsayılan şablonlarımı direk uygulicak yoksa her köy aldığında yeni şablonmu yapılcak. Veya savunma köylerinin şablonunu toplu değiştirme gibi eklemeler olması lazım

DeletedUser53111

Ziyaretçi
o dediğinle dahada iyi olur evet 5 şablon verilebilir toplu şekilde savunma köylerinin hepsine 1 şablon atanır ağır köylülere 1 şablon hafif balta ayrı ayrı daha güzel olur aynen

DeletedUser32540

Ziyaretçi
grup olarak ayarlanabilir mesela savunma gurubundaki koylere su sablonu koy saldirilara sunu.

DeletedUser54248

Ziyaretçi
Aynen grup özelliği getirilirse verimli olur zaten yoksa o kadar köyle tek tek uğraşmak uzun süre zaman alacaktır...

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Dediğiniz gibi şablonlar köy grupları içn ayarlanabilir, ama ilk başlandığında grup olmuyor. Yani temel şablonlar ve grup şablonları olabilir. Grup şablonlarına geç, normal şablonlara dön gibi bir özellik olabilir veya hesap yöneticisindeki çiftlik asistanına eklenebilir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.