Çekirdekciler hazır olun

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Sorularıma cvp verirmisin?
sor öğren adımı etraflıca, sonra tüm soruların cevabını bulacaksın zaten :p

sen de cevap verirsen sevinirim :D beni tanımadan benle reelden dalga geçmeye çalıştığın, buna rağmen benim sana 1 cevap bile vermediğim doğru mudur?

cevabın evet olduğuna herkes şahit eğer sen de evet diyorsan bence bir sorgula kendini.

kaldı ki küfür etti demişsin, evet zaten herkesin içinde ettim o yüzden neyin ifşasını yapıyorsun? sırf da gizli saklı küfür ediyormuş demeyin diye 1 kişiye ettim ve bu kadar. bana karakter dersi vermene gerek yok yani dostum, oyunumuzu oynayalım. kazanırsanız gelip yine tebrik edeceğim bakın ama bazı şeyleri oyuna alet etmeyin.

DeletedUser61853

Ziyaretçi
Sorup sormama gerek yok ben hala sorularımın cevabını anlamadım

Beni her worlde toplantını idda ediyorsun ispatlarsan karekter sahibi biri olduğu görmüş olacağız..

Reel hayatınla daha neden dalga gecmis ve ne söyleşim bunuda ispatla cvp ı öyle vereyim ama her seyden önce benim sana sorduğum sorulara cevap vermeni beklerim

DeletedUser66224

Ziyaretçi
al*cim sana şöyle söyleyeyim senin şu an şifresi elinde olmayan çok eski zamanlardaki skypeında bile ekliyim ve konuşmalarımız mevcut orada da, ben ego kasmak istesem çok rahat kasarım ama burası yeri değil :) iyi oyunlar, konuşarak ve sakince tartışarak bir yerlere varmaya çalıştım şahsen hep; ama aldığım cevaplar trajikomik olunca benim de ayarımı bozdunuz. daha uzatmaya gerek yok sonra sinirler geriliyor bir oyun için. rakip taraftaki saygı çizgisini bozmayan herkese başarılar, forumda eski olayları konuştuysak gelecekte bir şeyler olduğunda tepki verilmesin diyeydi ama bunu anlatamadık sadece :)

Sorup sormama gerek yok ben hala sorularımın cevabını anlamadım

Beni her worlde toplantını idda ediyorsun ispatlarsan karekter sahibi biri olduğu görmüş olacağız..

Reel hayatınla daha neden dalga gecmis ve ne söyleşim bunuda ispatla cvp ı öyle vereyim ama her seyden önce benim sana sorduğum sorulara cevap vermeni beklerim

DeletedUser61853

Ziyaretçi
Ben yine soruma cevap alamadım ama neyse Başta Rakip klana başarılar iyi olan samimi olan dürüst olan kazansın

Yandan Atmış

Yasaklı
adamın ceza yemesi gayet normal, bunu bilerek mi yedi biz mi yedirdik tartışması dönüyor buda çok saçma :) maydonoz zaten boş konuşuyordu da diğer cin ve hücum klanları üyeleri niye boş yapıyor :) yediyse yedi demekki oyun yöneticileri inceledi hücum klanının işine gelmiyor ban yemesi bu kadar basit eğer cin klanının da yaramıyorsa yöneticiler incelemiştir... uzatmaya gerek yok

DeletedUser66224

Ziyaretçi
adamın ceza yemesi gayet normal, bunu bilerek mi yedi biz mi yedirdik tartışması dönüyor buda çok saçma :) maydonoz zaten boş konuşuyordu da diğer cin ve hücum klanları üyeleri niye boş yapıyor :) yediyse yedi demekki oyun yöneticileri inceledi hücum klanının işine gelmiyor ban yemesi bu kadar basit eğer cin klanının da yaramıyorsa yöneticiler incelemiştir... uzatmaya gerek yok
yüzde 98ine katılıyorum, tebrikler :D

Deleted User - 222510

Ziyaretçi
Aaa bu başlık da varmış, sanırım gözden kaçmış

Ama önemli değil, boş konuşma yine :D