Çaylak Sonrası Harita

• Konuyu başlatan Deleted User - 5521173
  • Başlangıç tarihi

erwl

Okçu
İşime geldiğinde üst perdeden konuşurum işime geldiğinde hiç cevap vermem tamamen keyfimin kahyasına bağlı. Sen Hucumu seversin de Hucum seni sever mi onu bi düşündün mü hiç. Bir diğer merak ettiğim şey de 4-5 kere mi ne Hucumla aynı worlde denk geldin ve bulunduğun klanlar genelde Hucum ile savaştı. Hangisinde sınırdaydın, hangisinde o 2-3 post önce c11 şöyleydi c12 böyleydi demek için Hucumun sınırındaydın ? Muhtemelen asla bu worldde de gelip savaşmayacaksın çünkü sen sadece konuşursun. İşin kötü yanı ben de çok konuşurum ve asla kendimi senin gibilere cevap verememe konusunda eğitemedim :)

AHAHA hangisinde mi sınırdaydım :D bu kadar boş mesaj yazdığına göre sen arkalardaymışsın hep de sınırda dönen savaşlardan haberin yok Lak lak yapmışsın anca, C11 de zaten direk savaştığınız paytak klanı kurucusu ve diplomatıyım, c12’de de argoda Hucum sınırındaydım family ekibi ve mazotçu, köseoğluların olduğu sınır, güzel bir savaş oldu en son da bu arkadaşlarla birbirimizi tebrik ettik :) şimdi yazdığın mesajı tekrar oku ve ne kadar boş konuştuğunu gör :) Emin ol kendini eğitmen gereken çok daha fazla şey var Bir yerden başla artık...

*Alpagu

Yasaklı
katılmıyorum dediğin gibi 20 oyuncu gelsin kalabalık bir klanın karşısında savaşsın ne kadar dayanabilecek

Neden ? w43 e gir twstats den ANATOLİA yaz gir bak istatistiklere. Şöyle söyleyeyim 15 kişi Payidar klanlarına karşı gayet iyi savunma yapıyorduk. Gelen mesajlardan biri şu şekildeydi "Artık şu köyleri salsan mı ?.."
İyi oynayan 10-15-20 kişi yerine göre 1000 kişiye karşıda gayet iyi defans yapabilir hor görmemek lazım. Sayı üstünlüğü her zaman güç demek değildir, çoğu zaman zayıflama riskidir :) Oyunun sunduğu koşulları kullanabilmek ve kullanamamak arasında ince bir çizgidir bu bahsettiğin olay.

S U P E R B

Milis
Neden ? w43 e gir twstats den ANATOLİA yaz gir bak istatistiklere. Şöyle söyleyeyim 15 kişi Payidar klanlarına karşı gayet iyi savunma yapıyorduk. Gelen mesajlardan biri şu şekildeydi "Artık şu köyleri salsan mı ?.."
İyi oynayan 10-15-20 kişi yerine göre 1000 kişiye karşıda gayet iyi defans yapabilir hor görmemek lazım. Sayı üstünlüğü her zaman güç demek değildir, çoğu zaman zayıflama riskidir :) Oyunun sunduğu koşulları kullanabilmek ve kullanamamak arasında ince bir çizgidir bu bahsettiğin olay.

adamlar 20 kişi ile dünya kapatılır diyor sen gelmişsin 20 kişi 1000 kişiye karşı iyi savunma yapabilir diyorsun :D

dostum aferin w43 te iyi direnmişsin ama dünya kapatmaktan bahsediyoruz burada :D