Çatpat vs Kk&Bloods

Lord ultimate

Kılıç Ustası
1 teneke findik yolada enerjiye ihtiyacim olacak zaten oyun basindan beri savas icindeyim bks durmadim yiprandik enerjiye ihtiyacim olacak

ben kimseyi kafalamak icin birsey yazmadim.Hops ekibi icin oyun basindan beri adam atip topluyor. proifilerinde kendi klanlari disinda aldiklari köy yok. Siz uzerinize alindiysaniz onu bilmem.Dunyada kimin ne yaptigi beli kimin ne dediğinin degil oyunun ne dediği onemli.
Bu bir savaş muhakak iletişiriz sikinti yok. Ama dayak yiyip aglaya aglaya abilerine gelip abi bu bilyemi caldi gitt onu döv diyen arkadaşlar.

1 adama klana gel bizimle oyna dediysem gelsin bana desin bana yazdin hopstan 1 adam bile klana almayi dusuncemiz yoktu ama bölgedeki adamalar cat pat olunca bizde karşi hamle olarak klana alim yaptik ve ben bir tane adami da klana aldigim yok klanda hic bir yetkim de yok bu ekip lede ilkez oynayan biri olarak baska isim yok milleti kafalacam.

profilim orda 1 tane klandan vrya klandan atilan 1 oyuncudan koy almisam yerlesmek icin 1 2 köy hariç.

bedava isler pesinde kosan bir insan degilim kisacasi. Varsa rahatsiz oldugun birsey yazarsiniz hocam bende dogrusu neyse evet oyle yaptim yada yok sudur budur derim.

baskalarinin ithamlari olmaz
Kendi adamlarını toplamalarında, sana giren çıkan şey nedir ? Adamlar orada duruyor, git sen de onları topla

Musluk*

Yasaklı
Çok isterim birileri birilerine yanlamayı bıraksın… son posta özel sanılmasın yorumum öyle olsa onu alıntılardım

akifS*

Hafif Atlı
ben kimseyi kafalamak icin birsey yazmadim.Hops ekibi icin oyun basindan beri adam atip topluyor. proifilerinde kendi klanlari disinda aldiklari köy yok. Siz uzerinize alindiysaniz onu bilmem.Dunyada kimin ne yaptigi beli kimin ne dediğinin degil oyunun ne dediği onemli.
Bu bir savaş muhakak iletişiriz sikinti yok. Ama dayak yiyip aglaya aglaya abilerine gelip abi bu bilyemi caldi gitt onu döv diyen arkadaşlar.

1 adama klana gel bizimle oyna dediysem gelsin bana desin bana yazdin hopstan 1 adam bile klana almayi dusuncemiz yoktu ama bölgedeki adamalar cat pat olunca bizde karşi hamle olarak klana alim yaptik ve ben bir tane adami da klana aldigim yok klanda hic bir yetkim de yok bu ekip lede ilkez oynayan biri olarak baska isim yok milleti kafalacam.

profilim orda 1 tane klandan vrya klandan atilan 1 oyuncudan koy almisam yerlesmek icin 1 2 köy hariç.

bedava isler pesinde kosan bir insan degilim kisacasi. Varsa rahatsiz oldugun birsey yazarsiniz hocam bende dogrusu neyse evet oyle yaptim yada yok sudur budur derim.

Üstünde ÇATPAT yazan bir oyuncuya yazarsan tabi ki üstüme alınırım. Hops hakkında yazıyorsan onu belirtsen iyi olurdu. Saldırı kesimleri orada dururken bu şekilde sistem çalışmaz çünkü.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Üstünde ÇATPAT yazan bir oyuncuya yazarsan tabi ki üstüme alınırım. Hops hakkında yazıyorsan onu belirtsen iyi olurdu. Saldırı kesimleri orada dururken bu şekilde sistem çalışmaz çünkü.
yapilan kesimler ortada iken kimsenin emeğine saygisizlik etmem.Kime ne dedgim ni icin dedigimi biliyorlar.

bana boş adam topluyor sizi klandan atip toplayacaklar filan gibi iftralarda bulunup. hopstan av olan arkadaslar hergun yazip çizen söz de eski hops yöneticileri kendileri adam atip toplamalarindan ötürü hops kalma tayfaya soylenen sözlerdir.

soylenen sözlerin sahileri belidir.

hutto22

Acemi

Hocam daha önce söylediğim gibi klavyenle değil askerlerinle savaşmanı öneriyorum keza bu pek başarılı olduğun bir konu değil. Klana gelsin diye mesaj attığın oyuncu sayısı şimdiye kadar attığın kami sayısından fazla :D

Ayrıca savaş başladığı için isterseniz komple sınırdaki ÇATPAT üyelerine mesaj atın keza siz alışkınsınız dün savaştığınız adamla ertesi gün birlik olmaya. Bir şey diyemeyeceğim tabi herkesin kendi duruşu..

Hocam daha önce söylediğim gibi klavyenle değil askerlerinle savaşmanı öneriyorum keza bu pek başarılı olduğun bir konu değil. Klana gelsin diye mesaj attığın oyuncu sayısı şimdiye kadar attığın kami sayısından fazla :D

Ayrıca savaş başladığı için isterseniz komple sınırdaki ÇATPAT üyelerine mesaj atın keza siz alışkınsınız dün savaştığınız adamla ertesi gün birlik olmaya. Bir şey diyemeyeceğim tabi herkesin kendi duruşu.
Ne güzel demişsin herkesin bir duruşu var diye. Taraf seçmek herkesin kendi bileceği bir iş tabikide. Ama benim anlayamadığım bir şey var. Bu hopsun yeni dağıldığı zamanlar sen bizim klana gelmek için lord derviş atmaca abiyle bana haber yollamıştın. Hatta sen houber ve güll. Diğer iki arkadaşımız artık yoklar merak ediyorum o zaman gösterdiğin duruşla şu bahsettiğin duruş arasındaki fark nedir acaba. Gerçi şimdi inkar edeceksin sen ama mesajlar hala duruyor isteyen herkese gösterebilirim.

Lord ultimate

Kılıç Ustası

Ayrıca savaş başladığı için isterseniz komple sınırdaki ÇATPAT üyelerine mesaj atın keza siz alışkınsınız dün savaştığınız adamla ertesi gün birlik olmaya. Bir şey diyemeyeceğim tabi herkesin kendi duruşu..
senle diyalgo bile girmek istemiyorum yaptiğim kesimler ortada burda bunu okuyan inasanalr sana gülüyorlar.

istatistikten anlamiyon sanirim.

gir bak kesim siralamasina puan siralmam 22 ikrn kesim siralamam saldirgan olarak 4 sirada bu senin icin birsey ifade etmiyorsa bilmem.

kendin cat pata girip oraya girdikten sonra bir cesaret kazanip bana hopsatan gelenleri klandan at yoksa vurur toplarim hepsini onlar hain dedin mesajlarin druyor isteyen atabilirim.

ve bunun icin dof dof bize satmak istedin. despi* toplama sozu verdin.

ben sana ne dedim onlar av oldu karsinda bizi gorurusun dedim.

kimseyi yem etmene gerek yok biz vurarak aliriz dedim.

evet ben vurdum aldim peki sen hain dediklri e 1 kami atabildin mi ??

bana yazdiktan 5 gun sonra hain dediklerine kanka gel berber oynayalim sensiz olmaz cik gel diyende sensin.

daha ne diyeyim allah akil fikir versin.

savaşta iken bir tane adama gel dediysem buyur hodri meydan hesabi silerim cikarim.

savastan sonrada gelmek isteyenleri yonetici arkadaslar almkstir strateji bir hamle yapmislardir.

zorla iftra atiyorsunuz insana sen hain dediklerine sonradan kankam gel bize dedin mi demedin mi.
varmisin ben herseyi mesajalrla kanitlarim.

sen 1 tane kanit sun silerim hesabi bukadarda delikanliyim .

Lord ultimate

Kılıç Ustası
burda sunu ekleyeyim pasifleri aldik cat pata hepini zamani gelince tek tek atip toplarim diyen de sensin.

isteyen bu mesajalri tek tek iletebilirim iftra atarken kime ifra atigini bil tertemiz oynumu oynuyorum.

duru78

Kılıç Ustası
çatpat - kk savaş başlığı altında gereksiz muhabbet yapan arkadaşları dışarıya alalım
@**AnNaBeLLe** akşam raporları paylaş kardom burda biraz rapor görelim

hutto22

Acemi
Ne güzel demişsin herkesin bir duruşu var diye. Taraf seçmek herkesin kendi bileceği bir iş tabikide. Ama benim anlayamadığım bir şey var. Bu hopsun yeni dağıldığı zamanlar sen bizim klana gelmek için lord derviş atmaca abiyle bana haber yollamıştın. Hatta sen houber ve güll. Diğer iki arkadaşımız artık yoklar merak ediyorum o zaman gösterdiğin duruşla şu bahsettiğin duruş arasındaki fark nedir acaba. Gerçi şimdi inkar edeceksin sen ama mesajlar hala duruyor isteyen herkese gösterebilirim.

Benim klanınıza gelmek istediğimi gösteren bir adet mesaj göster benim yazdığım hesap sil yapacağım. Bu mesajıma cevap olarak atabilirsin herkes görsün madem.

Ancak öyle bir mesaj gösteremezsen de sen hesap sileceksin iftira attığın, yalan yanlış bilgilerle adımı karalamaya çalıştığın için.

O bunu demiş şu şunu demişlerle burada yazmayın böyle bir uydurmayı kimin yaptığını da çok iyi biliyorum. Gözünüzle görmediğiniz şeye inanmayın sayın BozokTR.

hutto22

Acemi
senle diyalgo bile girmek istemiyorum yaptiğim kesimler ortada burda bunu okuyan inasanalr sana gülüyorlar.

istatistikten anlamiyon sanirim.

gir bak kesim siralamasina puan siralmam 22 ikrn kesim siralamam saldirgan olarak 4 sirada bu senin icin birsey ifade etmiyorsa bilmem.

kendin cat pata girip oraya girdikten sonra bir cesaret kazanip bana hopsatan gelenleri klandan at yoksa vurur toplarim hepsini onlar hain dedin mesajlarin druyor isteyen atabilirim.

ve bunun icin dof dof bize satmak istedin. despi* toplama sozu verdin.

ben sana ne dedim onlar av oldu karsinda bizi gorurusun dedim.

kimseyi yem etmene gerek yok biz vurarak aliriz dedim.

evet ben vurdum aldim peki sen hain dediklri e 1 kami atabildin mi ??

bana yazdiktan 5 gun sonra hain dediklerine kanka gel berber oynayalim sensiz olmaz cik gel diyende sensin.

daha ne diyeyim allah akil fikir versin.

savaşta iken bir tane adama gel dediysem buyur hodri meydan hesabi silerim cikarim.

savastan sonrada gelmek isteyenleri yonetici arkadaslar almkstir strateji bir hamle yapmislardir.

zorla iftra atiyorsunuz insana sen hain dediklerine sonradan kankam gel bize dedin mi demedin mi.
varmisin ben herseyi mesajalrla kanitlarim.

sen 1 tane kanit sun silerim hesabi bukadarda delikanliyim .

Heryerde hutto kötülemekten başka gerçekten yaptığın bir icraat göremiyorum. Anca haftada bir mancınık atıp çiftlik yıkıyorsun 3-5 köyde..

Hain dediğim adamlar kamileri yemeye başladı bana mesaj atıyorlar. Bugün çağırsam gelecekler fakat ben sizin gibi bugün düşman olduğum adama yarın dost diyecek kadar düşmedim..

Hain dediklerine 1 kami atabildin mi diyorsun da burada show yapmanın anlamı nedir anlamıyorum. Bizden devşirdiğin easd hesabı silineceğini anlayınca kendine ceza aldırttı, silindi. Bromity61 silindi. Biz hain dediklerimizi birer birer siliyoruz. Duruşumuz belli.

Sana gelecek olursak HOOPS dan size geçenlere neden hiç destek atmıyorsunuz :)) Çünkü sana en başta dediğim gibi onları sınır olarak kullanıp arkada adamlarınla gelişeceksin.

Beykozlunun hesabını toplarken kesim yaptın.
LO4D MORT var toplarken kesim yapıyosun.
BATILI silineceğime kaçarım dedi onu topluyorsunuz kesimsiz.
Easd silineceğini anlayınca arka köyleri size peşkeş çekti.

Yani ben kimin nasıl kesim yaptığını, puan kastığını çok iyi biliyorum :)

Sürekli mesaj atıp, forumda adımı anıp, millete bana mesaj attırtan biriyle değilde; kami atan, fake atan mert biriyle savaşmayı tercih ederdim..

İstediğiniz gibi yazıp çizebilirsiniz bu mesaj vesilesiyle Lord Ultimate isimli troll hesabından gelen hiçbir mesaja cevap vermeyeceğimi de belirtmiş olayım, bu sondu.

Derdi olan derdini akeriyle çözsün, ağlayacaklar kendi klan forumunda ağlasın.

Bu post'a son mesajımdır, saygılar & sevgiler.

Benim klanınıza gelmek istediğimi gösteren bir adet mesaj göster benim yazdığım hesap sil yapacağım. Bu mesajıma cevap olarak atabilirsin herkes görsün madem.

Ancak öyle bir mesaj gösteremezsen de sen hesap sileceksin iftira attığın, yalan yanlış bilgilerle adımı karalamaya çalıştığın için.

O bunu demiş şu şunu demişlerle burada yazmayın böyle bir uydurmayı kimin yaptığını da çok iyi biliyorum. Gözünüzle görmediğiniz şeye inanmayın sayın BozokTR.
Ben yazdığım yazıda da belirttim. Lord derviş aracılığıyla ismin bana geldi güll ve houber ile birlikte. Kendisi artık yok bıraktı oyunu. He onun yazdıklarını atabilirim. Yazısında üçünüzün de ismi açık açık geçiyor.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
biri şuna istatistiklere bakmasini öğretsin. rica edeiyorum.Şuan farkinda degilsin ama senin dostun ve suan bulundugun klanin oyundan anlayan soyle profile girip baktiginda ne oldugunu bilen insanlar var. Bu adamlar bu cocuk ne sacmaliyor diyip sana gülüyorlardir.

easd hesabina gelince adami klandan alip topladiginiz biri gelip rica etti buadamalra karsi oynayacagim bir hesap varsa oynarim ve easd hesabina gecti.

koy kaybediyordu belki ama adam direniyordu bu direnişi kiramadiniz ve nasil olduysa bilmiyorum birileri hesabin sifresini temin edip oyun yöneticilerine profesyonel ce hakaret edip hesabi banlatip sonrasinda toplanmaya başlanmistir.

ozel nedenlerle oyna az zaman harcamak isteyen bir adam 2 3 köyunu aldim.Oynun bu asamasinda dogal birsey klandan atip toplamiyorum en azindan :) profilini acta bak

saldirida 2 m kesim
savunmada 1.7m
destekte 158 bin.

senin drumun bukadar acizken.
koylerine sadece 4 tanesine mis mesafemiz varken senin destek kesimin komik geliyor oyun basinda atigin destekler onlarda biraz destek at sinira arkada yan gel yat olmaz

delikanlilik lafini bile kulanman bile sana fazla gelir.

ben acik yazdim varsa bir kanitin hodri meydan hesabi silerim.
ama benim var hain bunlar klandan at toplayacaz sana dof dof ve sana yakin olaari toplatacam destek atmayacaz yada klandan atarim dedin.

hatta despi hic oynamiyor o da hain inuda toplayacam dedin simdi mesajlar gereken kişilere iletiyorum gerisi onlara kalmis o adamlar en ufak bir grur varsa sana gerekeni soylerler.
bukadar pes

hutto22

Acemi
Birisi lord derviş yazdı der hesap sildi der.. O zaman birisi bana mesaj atsın bozok klana gelmek istiyor diye ben seni bununla itham edeyim yakışıyor mu ?

@Lord ultimate Kardeş o "biri" diye bahsettiğin Utku diye bir çocuk. Biz onu whatsapp gruplarında seviyesiz, küfürlü sohbetleri sebebiyle toplama kararı aldık. Ne yapsaydık sana mı bıraksaydık ? Vura vura topladık. Sonra da bu çocuk intikam almak için easd (Sinan abi) hesabına geçmiş. Sonra da aynı senin gibi çenesi çok çalışan birisi olduğu için silineceğini görünce kendine ban yedirtti gitti.

Geçen internette bir çekicinin camındaki yazıyı paylaşmışlar aynen aktarıyorum; "Karı dırdırı hariç herşey çekilir"

Ben sana söylediklerinin hepsi yalan demedim özellikle hain konusunda..

Velhasıl kelam daha fazla dırdır çekemeyeceğim.

Son olarak da biz o dönem atıp topluyorduk, sizin gibi atmadan toplayacak kadar düşmemişiz çok şükür.

Sizin gibi dünkü düşmanımıza bugün abi çekip tükürdüğümüzü yalamamışız çok şükür. Allah düşmanın da karakterlisini versin..

Bu sizin en uzun savaşınız olacak çünkü yalvarsanız da biz düşman dediğimiz adama kapımızı açacak kadar omurgasız değiliz :)

İyi savaşlar derdim fakat sizin olayınız daha çok çene çalmak. O yüzden sohbetiniz bol olsun..

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Birisi lord derviş yazdı der hesap sildi der.. O zaman birisi bana mesaj atsın bozok klana gelmek istiyor diye ben seni bununla itham edeyim yakışıyor mu ?

@Lord ultimate Kardeş o "biri" diye bahsettiğin Utku diye bir çocuk. Biz onu whatsapp gruplarında seviyesiz, küfürlü sohbetleri sebebiyle toplama kararı aldık. Ne yapsaydık sana mı bıraksaydık ? Vura vura topladık. Sonra da bu çocuk intikam almak için easd (Sinan abi) hesabına geçmiş. Sonra da aynı senin gibi çenesi çok çalışan birisi olduğu için silineceğini görünce kendine ban yedirtti gitti.

Geçen internette bir çekicinin camındaki yazıyı paylaşmışlar aynen aktarıyorum; "Karı dırdırı hariç herşey çekilir"

Ben sana söylediklerinin hepsi yalan demedim özellikle hain konusunda..

Velhasıl kelam daha fazla dırdır çekemeyeceğim.

Son olarak da biz o dönem atıp topluyorduk, sizin gibi atmadan toplayacak kadar düşmemişiz çok şükür.

Sizin gibi dünkü düşmanımıza bugün abi çekip tükürdüğümüzü yalamamışız çok şükür. Allah düşmanın da karakterlisini versin..

Bu sizin en uzun savaşınız olacak çünkü yalvarsanız da biz düşman dediğimiz adama kapımızı açacak kadar omurgasız değiliz :)

İyi savaşlar derdim fakat sizin olayınız daha çok çene çalmak. O yüzden sohbetiniz bol olsun..
peki hain dediğin adamaları ben satmayıp savunduğum da sen neden savunuyorsun bunlar dedin mi dedin.

onları yem etmeyince 1 gün sonra gidip bunlara yazıp kardeş ayrı gayri olmuyor gel berber olalım tekrar dedin mi demedin mi? inkar etme mesajlar duruyor.Bunun anlamında here kez bilir iki yüzlülük

despi huberin yan hesabi gibi bir şey onuda toplayacam abi sıkıntı yok demedin mi (inkar yok mesajları kendisine iletim.) kimsenin mesajını kimseye atmam ama böyle yapınca bende gerekeni yapmış oldum.

gel sınıra savaş bak ben geliyorum sen yok oluyorsun.

her neyse zaten senin bir hükmün kalmadı ama hala kendini nimetten sayıp çatpat bünyesinde oynayan ama hala köy isimlerine kıymayıp hops olarak yazan gereksiz bir oyuncusun benim için

JoG JOKERQ

Kılıç Ustası
peki hain dediğin adamaları ben satmayıp savunduğum da sen neden savunuyorsun bunlar dedin mi dedin.

onları yem etmeyince 1 gün sonra gidip bunlara yazıp kardeş ayrı gayri olmuyor gel berber olalım tekrar dedin mi demedin mi? inkar etme mesajlar duruyor.Bunun anlamında here kez bilir iki yüzlülük

despi huberin yan hesabi gibi bir şey onuda toplayacam abi sıkıntı yok demedin mi (inkar yok mesajları kendisine iletim.) kimsenin mesajını kimseye atmam ama böyle yapınca bende gerekeni yapmış oldum.

her neyse zaten senin bir hükmün kalmadı ama hala kendini nimetten sayıp çatpat bünyesinde oynayan ama hala köy isimlerine kıymayıp hops olarak yazan gereksiz bir oyuncusun benim için
Sakin ol şampiyon

hutto22

Acemi

Rıdvan kardeş ben inkar mı ediyorum ? Söylediklerimin arkasında olduğumu defalarca söyledim zaten sana..

Ben anlamıyorum gerçekten nedir bu kuyruk acın..

Yazıp çiziyorsun boyuna bak dün benden 8 köy aldınız ne kadar güzel oturun oyununuzu oynayın abicim. Tabi HOOPS dan klanına çekip topladığın adamlardan daha fazla köy aldın seni tatmin etmemiştir ama birdahakine daha çok almaya çalışırsın :)

1 Aydır durmadan bana ve arkadaşlarıma mesaj atıp ağlıyosun yetmezmiş gelip forumda da ağlıyorsun..

Sen kimseyi savunmadın bu arada Rıdvan aksine HOOPS dan aldığın adamlara biz op yaparken onları savunmak yerine köylerini topladın :) Adamları silmemize yardımcı oldun bu da onları kullanmak için aldığını söylüyordum onu haklı çıkardı.

Pek laf anlama becerisine sahip olmayan bir abimizsin, algıların kapalı. Defalarca aynı şeyleri yazmaktan yoruldum. Op yaparız savaşırız eğleniriz ben öyle keyifli vakit geçiriyorum. Sen kendi kendini burada bana atıp tutarak tatmin edebilirsin o da senin tercihin.

Hueber hesabı başkasına verdi o konuşmamızdan sonra. Benim hesap sahibiyle sorunum vardı, hesapla değil. Bunu da anlayamayacak kadar sığsın..