Çatpat vs Kk&Bloods

Musluk*

Yasaklı
Etkinlik, misyoner paketi falan gelmeyecek diye düşünüyordum ben. Onlar gelince 1. farkı koydu tabi :D

JoG CurcuRaX

Kılıç Ustası
Bloods klanlarının aramızdan ayrılmasının ardından KK Klanlarına bugün yapmış olduğumuz op sonucu 100 köy civarında köy alınmıştır.Hanemize Hayırlı olsun.

akifS*

Hafif Atlı
Bloods klanlarının aramızdan ayrılmasının ardından KK Klanlarına bugün yapmış olduğumuz op sonucu 100 köy civarında köy alınmıştır.Hanemize Hayırlı olsun.
@Lord ultimate kral sağa sola yalan yanlış şeyler yazmışsın milleti kafalamak için. Çok kafana takılıyorsa bizim ekibin aldığı her köy için yaptığı kesim raporunu paylaşırım. Kendi klanımızdan alınan köylerde bile kesim yapıldı, var sen düşün. Fındık bitince bir tur iletişiriz gerekirse.

Lord ultimate

Kılıç Ustası
@Lord ultimate kral sağa sola yalan yanlış şeyler yazmışsın milleti kafalamak için. Çok kafana takılıyorsa bizim ekibin aldığı her köy için yaptığı kesim raporunu paylaşırım. Kendi klanımızdan alınan köylerde bile kesim yapıldı, var sen düşün. Fındık bitince bir tur iletişiriz gerekirse.
ben kimseyi kafalamak icin birsey yazmadim.Hops ekibi icin oyun basindan beri adam atip topluyor. proifilerinde kendi klanlari disinda aldiklari köy yok. Siz uzerinize alindiysaniz onu bilmem.Dunyada kimin ne yaptigi beli kimin ne dediğinin degil oyunun ne dediği onemli.
Bu bir savaş muhakak iletişiriz sikinti yok. Ama dayak yiyip aglaya aglaya abilerine gelip abi bu bilyemi caldi gitt onu döv diyen arkadaşlar.

1 adama klana gel bizimle oyna dediysem gelsin bana desin bana yazdin hopstan 1 adam bile klana almayi dusuncemiz yoktu ama bölgedeki adamalar cat pat olunca bizde karşi hamle olarak klana alim yaptik ve ben bir tane adami da klana aldigim yok klanda hic bir yetkim de yok bu ekip lede ilkez oynayan biri olarak baska isim yok milleti kafalacam.

profilim orda 1 tane klandan vrya klandan atilan 1 oyuncudan koy almisam yerlesmek icin 1 2 köy hariç.

bedava isler pesinde kosan bir insan degilim kisacasi. Varsa rahatsiz oldugun birsey yazarsiniz hocam bende dogrusu neyse evet oyle yaptim yada yok sudur budur derim.

baskalarinin ithamlari olmaz