Çatapat vs Savage

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mutios

Yasaklı
@EnesKOSOVA1 Dostum sen gösteriyosun ;) Forumda yazılınca neden modu etiketliyorsun? Hakaret içermiyor ki?? Ha gocunmuyorsun o ayrı konu dile getirilince mi canını sıkıyor?

EnesKOSOVA1

Yasaklı
@EnesKOSOVA1 Dostum sen gösteriyosun ;) Forumda yazılınca neden modu etiketliyorsun? Hakaret içermiyor ki??

aileme küfetmen ile aile değeri olmayan biri olarak ifadede bulunman arasında fark olduğunu düşünmüyorum.
Geri vites atmana gerek yok konuyu değiştirmene hiç gerek yok. Benimle herhangi bir sped ortamında savaşıp beni yenebileceğine inancın ve cesaretin varsa seni o sahalara davet ediyorum. :)

Mutios

Yasaklı
@EnesKOSOVA1 Biz bu savaşı aile değerlerimize edilen laflar yüzünden açtık. Sende aile değerlerine küfür eden adamlarla oyun oynuyorsun. O yüzden bu postu daha kirletme lütfen. Aramızda kalite farkı var. Pre puanı değil ;);)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
@EnesKOSOVA1 Biz bu savaşı aile değerlerimize edilen laflar yüzünden açtık. Sende aile değerlerine küfür eden adamlarla oyun oynuyorsun. O yüzden bu postu daha kirletme lütfen. Aramızda kalite farkı var. Pre puanı değil ;);)

Sütten çıkmış ak kaşığı biri değilsin. En başından beri herkesi ezikleme küçümsemenden bıktım. Çok iğrenç bir insansın. Ama senin iğrençliğini gösteren şey insanları eziklemen de değil , birbirini affetmiş insanları çirkefçe birbirine düşürmek istemen. Aramızda kalite farkı olduğunu bende kabul ediyorum
tamam numarani verde aile degerlerine soveyim, Sonra ozur dilerim ;)
bu ifaden aramızdaki kalite farkını tescillemişti zaten.

Mutios

Yasaklı
Ordaki ifadedem de ne kadar geniş bir arkadaş olduğunun ironisini yapmıştım ama. Eğitim seviyen bunu anlamana müsade etmemiş. Sorun değil şuan anladın ^_^ @EnesKOSOVA1 dahada aşşşağılanmak ister misin yoksa gidicek misin?

Mutios

Yasaklı
çatapat kendine özgü aktif güçlü bir ekip ama alaydan ayrı değerlendirmek yalnızca bugün itibariyle mümkün diye düşünüyorum. Haritasında istisnasız en önemli klan ve yine haritasında SAVAGE veya herhangi bir diğer klanın ÇATAPAT karşısında durabilecek olduğunu düşünmüyorum. Bu bugün böyle.

W başından beri süregelen bir ambians oluştu veya oluşturuldu bilemiyorum ama ZORBA-ALAY-divine-ÇATAPAT bölgesi hattı oluştu. Şimdi o hatta divene kırıldı ama bu sefer kuzeyde ÇATAPAT-DEDE-SADO ile devam eden bir yapılanma olacak gibi. Bunu tamamen sado yetkililerinin özgüven patlaması konuşmalarından çıkarttığım bir yorum olarak söylemeliyim ama ÇATAPAT ın da doğru stratejik ilerleyişinden de sanki belli oluyor gibi.

ÇATAPAT ekibini sadece forumda ezdiği rakiplerine gösterdikleri alaycı yaklaşımdan dolayı son derece kızıyorum ama sanırım buda onların kendi kendilerini motive ediş biçimleri olsa gerek bunun harici saldırı savunma her anlamda w başından beri aktif savaş verdikleri içinde tebrik ediyorum.

Eğer bu bölgeden ÇATAPAT çıkacaksa ( ki bana göre öyle olacak) umarım w nin sonuna kadar bu otonom varlığınızı koruyabilir ve isminizi başarısınızı kalıcı hale getirebilirsiniz. Bunu bugüne kadar hakettiğinizi düşünüyorum.

Taraflara bundan sonra birbirini kırmadan ve tebrik ederek güzel bir savaş ortamı diliyorum.

İki yüzlüğünün diğer bir göstergesi ;) Yazık. Aile evinde evin en küçük odasında metan gazının içerisinde yaşadığının kanısına vardım ( yaşadığın kafalardan ). Allah sabır versin hocam. ( sana değil )

-Yağmacı-

Acemi
Sütten çıkmış ak kaşığı biri değilsin. En başından beri herkesi ezikleme küçümsemenden bıktım. Çok iğrenç bir insansın. Ama senin iğrençliğini gösteren şey insanları eziklemen de değil , birbirini affetmiş insanları çirkefçe birbirine düşürmek istemen. Aramızda kalite farkı olduğunu bende kabul ediyorum

bu ifaden aramızdaki kalite farkını tescillemişti zaten.
Ustam sen ne bu adama ne de bu adama yoldaşlık edene laf anlatabilirsin insanlara hakaret edip hiç bir delil göstermeden bize hakaret etti deyip kendini haklı çıkarmaya çalışan bir balkoncu başka bişey bekleme ondan. Mevlana boşa dememiş
"Bir delille kırk alimi yendim... Kırk delille bir cahili yenemedim...

Tibelda

Emekli Görevli
Daha önce kilitlenen bir konunun yeniden açmak için forum yetkililerinden izin almalısınız. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.