Çalınan Hesabım Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser71282
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser71282

Ziyaretçi
Öncelikle herkese merhaba,

Bu başlığı hesabım çalındığı için açıyorum. Oyunu klansavasları.net zamanından beri oynuyorum ve son 6 - 7 dünyadır FreedomToAfrica nikini kullanıyorum.

Olaya gelirsek, senelerdir birlikte oynadığım PARS klanı ile dünyaya başladım. SANCAK sınırına kasıtlı olarak Aztek tarafından sıkıştırılan her PARS üyesi gibi sınırı hakkını vererek savundum. Ta ki batıda VUSLAT kısmi olarak yenilip, Aztek'in ve Aztek yalakasının ağzı bizim köylere sulanana dek. Çok fazla detay vermeme gerek yok, zaten bir çok insan olayları biliyor. Whatsapp grubundan klanıma dünyayı bırakacağımı yazdım ve sınırdaki köylerimi boşaltarak her askeri kendi köyüne çektim. Hesabı silme moduna bastım ve klasik 2 de oynamaya devam ettim.

Sabah uyandığımda, hesabımın şifresinin ve mail adresinin değiştirildiğini gördüm. Tüm köylerime saldırıların geldiği bildirimi geliyordu ve hesaba giremiyordum. Kendi klanımdaki 2 tane insan (adam yazmaya parmaklarım gitmiyor) hesabımı toplamaya başlamışlardı. PARS öyle bir aile gibiydi ki aslında, klan grubunda ben paylaşmıştım şifremi. Koronaya yakalandım sarı yakarsam beni toplayın dediğimde geçmiş olsun demeden şifremi istemişti.

Sonuca gelmek istiyorum. Köyümü çalan One Piece (Çağrı Karakaya) ve 61ofliii34 (Alaattin Karaman) hakkında 6698 Nolu Kişisel Verilerin Korunma Kanunu'na göre gerçek kişilere ait olan kişisel verilerin değiştirilmesi ve alıkonulması suçundan savcılığa suç duyurusunda bulundum. Eş zamanlı olarak oynadığım seneler boyunca bir kez küfür etmediğim ve bir kez küfür duymadığım oyunda, ağza alınmayacak laflarından dolayı manevi tazminat davası açtım. Bu işin peşini ne bu dünyada ne de diğer dünyada bırakmayacağım. 1 köy için karakterlerinden ödün verebilecek kadar açgözlü insanların bu süreçte en büyük cezayı alabilmeleri için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Son sözüm de senelerdir birlikte oynadığım PARS klanının üyelerine. Ben ilk kez klana katıldığımda bana öğrettiğiniz, PARS bir duruştu, PARS omurgalılıktı, PARS klan üyelerinin ortak olarak karar alıp uyguladığı bir klandı. Şu anki PARS; Aztek verirse köy toplayan, diplomatik olarak karar alıp uygulayamayan, insanların oyun oynamaktan soğutulduğu, tamamen Aztek'e bağımlı kılınan, sözde yöneticisinin ilk fırsatta klanı satıp Aztek'e geçeceği karakterli insan topluluğu.

Aldığınız hiç bir köy karakterinizden değerli değildir. Aldığınız her köy için karakterinizden biraz daha verecekseniz, bu karakterle bu dünyayı kapatırsınız Çağrı ve Alaattin.

Herkese Saygılarımla

Mert

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Geçmiş olsun Allah şifa versin. Pars'ın sözüne ne kadar sadık olduğunu düşünüyordum geldiğimden beri ancak şu hareket yakışmadı. Ekibin sizin içinde aile olduğunu sandığım için kusuruma bakmayın. Yazık çok yazık.

DeletedUser71282

Ziyaretçi
Geçmiş olsun Allah şifa versin. Pars'ın sözüne ne kadar sadık olduğunu düşünüyordum geldiğimden beri ancak şu hareket yakışmadı. Ekibin sizin içinde aile olduğunu sandığım için kusuruma bakmayın. Yazık çok yazık.
Öncelikle teşekkür ederim. Tamamen iyileştim sağlık durumum iyi.
Ekipteki 2 tane kaypak insanın hareketinin tüm Pars'a mal edilmesinin yanlış olacağını düşünüyorum.

Falcon 06

Baltacı
Koronaya yakalandım sarı yakarsam beni toplayın dediğimde geçmiş olsun demeden şifremi istemişti.
pek muhterem oyunumuzun güzide forumunda eğer küfüre müsade edilseydi şu cümleden sonra bunu yapan insan müsveddelerine yedi cedlerinin duymadığı ve yedi cedlerinin duymayacağı küfürler edebilirdim. olum bu kadar alçalmayın lan aşşağlık terbiyesizler. geçmiş olsun hocam...

Ortalama Biri

Misyoner
İyileşmişsiniz ama yine de geçmiş olsun. Yakalananların tekrar yakalanma olasılığı var. Siz yine dikkatli olun.

Hesap için de inşallah cezalarını çekerler. Burada oyun oynadığımızın farkında olmayıp bu tarz işlere girişenler maalesef var.

Öncelikle arkadaşa geçmiş olsun arkadaşı tanımam etmem.
Hasta olduğunuda burdan öğrendim.
Adam diyor ki sancak sınırnda sıkıştırıldık yaw Aztek size kaç hesap verdi toplamanız için oyunculuğu bu kadar zamanda öğrenememişsen kimse sana bu saatten sonra öğretemez.
Beyefendi Sancak sınırındaki köyleri boşaltmış hesabı sil moduna almış oldu paşam başka arzun varmı. Hesabı siliyorsan köyleri klana bırakır öyle gidersin. Her şeyin bir usulu var. Bu yaptıgı köyleri düşmana peşkeş çekmek değilmidir.

Millet bir köy için uyamayacak sabahlara kadar sen köyleri boşaltacaksın.

567|409 bu köyü mekanın sahibi gece bonusunda aldı adamdan geri almak için 6-7 ordu patlattık.

Sancak ve Alarm hemen konuya damlamış her klan önce kendine baksın.

POLİGON

Okçu
bunun karsiligi hesap calmak mi temur. olabilir adam siler gider ilk defa yapan olmadi illa size koy vermek zorunda da degil. yavuz hirsiz ev sahibini bastirirmis lafi tam size gore :) adam hesap siliyor diye hesabimi calinir ya allah icin bunuda savunmayin artik :)

gecmis olsun kardesim iki durum icinde

Pantürkizm*

Kılıç Ustası
Geçmiş olsun ama bu hırsızlık ithami büyük bir ithamdir onun icin karşı tarafın tezi nedir insanların dinlemesi lazım hemen sırf düşman klan diye aztek yapar o yapar bu yapar demek etik değil.

DeletedUser71282

Ziyaretçi
Öncelikle arkadaşa geçmiş olsun arkadaşı tanımam etmem.
Hasta olduğunuda burdan öğrendim.
Adam diyor ki sancak sınırnda sıkıştırıldık yaw Aztek size kaç hesap verdi toplamanız için oyunculuğu bu kadar zamanda öğrenememişsen kimse sana bu saatten sonra öğretemez.
Beyefendi Sancak sınırındaki köyleri boşaltmış hesabı sil moduna almış oldu paşam başka arzun varmı. Hesabı siliyorsan köyleri klana bırakır öyle gidersin. Her şeyin bir usulu var. Bu yaptıgı köyleri düşmana peşkeş çekmek değilmidir.

Millet bir köy için uyamayacak sabahlara kadar sen köyleri boşaltacaksın.

567|409 bu köyü mekanın sahibi gece bonusunda aldı adamdan geri almak için 6-7 ordu patlattık.

Sancak ve Alarm hemen konuya damlamış her klan önce kendine baksın.
Evet oyundan soğumamın en büyük etkenlerinden biri olan, açık komutta müttefiğinden misyoner gittiğini görürken önden köyü alıp ardından mis arası atan güzide oyuncu.
Ben sınırda tek başıma köy tutarken yoktun. Hiç bir köyüme bir tane bile mızrağı girmedi hiç birinizin. Baştan sonra kendi emeğimle büyüttüm hesabımı. Ek olarak metinde bahsettiğim şahısların köylerinde çiftlik çiftlik destek, defalarca kez mis arasıyla kaç tane köyü tuttum.

Hiç birinizin en ufak katkısı olmayan köyümün hesabını sormak sana mı kaldı ? Her operasyonda Aztek bir çok köy düşürürken hiç bir şey yapmayıp şimdi oyun oynamak mı geldi aklına ? Şu kadar kendi başıma büyüttüğüm hesabı ne şekilde sileceğim senin mi haddine ? Bu olayı açıklayacak tek sözüm var: NANKÖRLÜK Bana hiç bir katkısı olmayan adamın benim köyümde hak iddaa etmesi. Bir de şuraya yazmaya yüzün olacak kadar pişkinsin hayret ediyorum. İnsanda azıcık utanma duygusu olur azıcık.

DeletedUser71282

Ziyaretçi
Geçmiş olsun ama bu hırsızlık ithami büyük bir ithamdir onun icin karşı tarafın tezi nedir insanların dinlemesi lazım hemen sırf düşman klan diye aztek yapar o yapar bu yapar demek etik değil.
Whatsapp konuşmaları, ekran görüntüleri mevcut. Sen hesap silemezsin biz senin hesabını toplarız gelen mesaj. Zaten şurada BEN HIRSIZ DEĞİLİM diyebilecek kalibrede değil bu insanlar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.