Çakma Hücum :)

• Konuyu başlatan BlueBlood
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
HÜCUM klanını kurduk ama gerçek hücumla hiç bir alakası yok sadece isim için Özgür abiden izin aldım o kadar, ben çok durmayacağım 25'te, bakıcaz artık napcaz netcez diye :D

HÜCUM
HÜCUM.
HÜCUM-

DeletedUser

Ziyaretçi
çakma olduğunu söyleyen ilk klan :)

Hadi bakalım başarılar, dürüstlük her zaman kazandırır :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
len yapcağın işin :D pre kasmaya bie üşeniyom şuan 25e girmedim illa getirtecen beni :D

DeletedUser46516

Ziyaretçi
maden sat alayım :)

w25 e maden satçam diye gelen elemanlardan ses seda yok , inşallah 1-2 gün içinde pazar teklif koyarlar

DeletedUser45265

Ziyaretçi
maden sat alayım :)

w25 e maden satçam diye gelen elemanlardan ses seda yok , inşallah 1-2 gün içinde pazar teklif koyarlar

oyuncu daveti atsana bana özelden.10 tane hesap açarım yanında :D hatta preyi peşin verirsen çok hesaplı bi iş yaparık :D

DeletedUser46516

Ziyaretçi
1.000 k ham maddeyi 5 preye alırım uygunmudur hocam :))) uygunsa daveti atayım gel başla hemen :))

DeletedUser46516

Ziyaretçi
yalnız günde rahat 6-7 kere alış veriş yaparız yani uzun vadede ( 2 hafta senden alsam ) seni zengin ederim ??

DeletedUser46516

Ziyaretçi
eğer ham varsa günde 10 kezde olabilir , yalnız ayağımız alıştıktan sonra biraz indirim yaparız :)

DeletedUser46516

Ziyaretçi
1 k 20 premi :) hocam bizim elemanlar 2-3 gün sonra 1 k yı 8 den satışa çıkaracak :)))

DeletedUser

Ziyaretçi
1 k 20 premi :) hocam bizim elemanlar 2-3 gün sonra 1 k yı 8 den satışa çıkaracak :)))

w24 açılalı 3-4 hafta olmuştu artık günde 1m felan yağma kaldırdığım zamanlardı, Saolsun Lord Natsu diye bir arkadaş 1k demiri ortalama 6 preden aldı gerisini sen düşün. O dediğin fiyata 4 gün sonra düşer çaylak kalkınca.

DeletedUser46516

Ziyaretçi
hocam çaylak kalkınca zaten yağmalamak varken satın almam :)

şimdilik bana odun lazım . diğer world larda kil bulamam . bu worlddada odun bulamıyorum :)) bu gün 1 k kil i 2 preden aldım :) amaçsızca mutluyum