Çılgınlar,Yıkım Ekibi VS Kolpaçino, LOFA , Exit

StayCool

Okçu
Hayırlı olsun . Yekin olduğu 2 başka dünyada da vardım burada da varım kadroları sağlam online süreleri yüksek diğer klanları pek tanımıyorum umarım dengeli saygılı seyir zevki yüksek bir savaş olur :)

LOFA Sifteri

Okçu
aynen ya inşallah yeniden başlar da biraz eğlenebiliriz :))

Basladim bu arada sen kimdin? Pardon boyle konusabiliyor olman cok normal seninle sinirimiz yok :) Bu dediklerini yekteki arkadaslar demis olsa basim gozum ustune yine eyvallah diyecegim de neyse...
İki köyünü de mi aldınız :D Ayıp size yahu insanın oyun şevki dünya başında yok edilir mi :p
iki koy degil 3 koy ama oyun sevkimde yok olmus degil :) yeniden basladim
Çok iyi oynadı.17 saat civarı dövüştük.Tebrik ediyorum kaybetsede
Oncelikle tesekkur ederim koyler alinip kaybedilir muhim olan alindiktan veya kaybettikten sonra gelisen olaylar yek klanlari tarafindan birkac tane tebrik mesaji aldim koyleri kaybetmis olsamda guzel mesajlari icin tesekkur ettim kendilerine olmasi gerekende bu

-------------------

Boyle sacma sapan cumleler ile elinize hicbirsey gecmez diyelim ki kaybettik ne olur yani @zapsu1701 insallah egleniriz

Wist

Kılıç Ustası
zhehehehe erdağın olduğu yerde mertlik mi diyoruz? tüm düşman klanındaki adamlara mesaj atan biri...

zapsu1701

Mızrakçı
Basladim bu arada sen kimdin? Pardon boyle konusabiliyor olman cok normal seninle sinirimiz yok :) Bu dediklerini yekteki arkadaslar demis olsa basim gozum ustune yine eyvallah diyecegim de neyse...

iki koy degil 3 koy ama oyun sevkimde yok olmus degil :) yeniden basladim

Oncelikle tesekkur ederim koyler alinip kaybedilir muhim olan alindiktan veya kaybettikten sonra gelisen olaylar yek klanlari tarafindan birkac tane tebrik mesaji aldim koyleri kaybetmis olsamda guzel mesajlari icin tesekkur ettim kendilerine olmasi gerekende bu

-------------------

Boyle sacma sapan cumleler ile elinize hicbirsey gecmez diyelim ki kaybettik ne olur yani @zapsu1701 insallah egleniriz

Hocam yaşadıklarınızdan ötürü çok alıngansınız sanırım ? Sınırımız yok yazmışınız çok enretesan , bunu dışardan gelip okuyanlar envanterde ışınlanma vardı zannedicek :) Size ne oluyor ? demeye getirmişiniz bir de cümlenizde. Bu savaşı dışardan seyretmiyoruz bizde içindeyiz farkındamısınız ? Başlıyorum oyuna tanışırız yakında merak etmeyin.