ÇÖP vs Party

• Konuyu başlatan DeletedUser62782
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Sa anlaşmalı olduğum klan bana sunları keseyim sonra bırakıyorum deyince yok olmaz kardeşim olur mu dicem değil mi?Siz o kadar oynayabiliyor olaydınız.onlara opu yapar alırdınız alamadınız sizin beceriksizliginizden ben faydalandım.İstediginiz kadar söylenin sikayetide edin.Tek bir kural ihlalim yoktur.Hesabıma 100 civarı başarısız girişte vardır:)Adminler araştırsın iki klanıda bakalım hangisinde sorun çıkcaktır.İyiki 1 gün vurmadık konuşmaya başladınız vurmaya devam ediyoruz foruma gircek vaktiniz olmuş anlaşılan

Madem öyle bende alsaydım yanıma bir ekip Sa ekleseydim köyleri büyütselerdi benim için, sonrada bırakıp verselerdi köyleri bize.Soranlara sa imzaladım ben onlarla bıraktılar bende alıyorum derdim.Ne güzel iş be

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Sa anlaşmalı olduğum klan bana sunları keseyim sonra bırakıyorum deyince yok olmaz kardeşim olur mu dicem değil mi?Siz o kadar oynayabiliyor olaydınız.onlara opu yapar alırdınız alamadınız sizin beceriksizliginizden ben faydalandım.İstediginiz kadar söylenin sikayetide edin.Tek bir kural ihlalim yoktur.Hesabıma 100 civarı başarısız girişte vardır:)Adminler araştırsın iki klanıda bakalım hangisinde sorun çıkcaktır.İyiki 1 gün vurmadık konuşmaya başladınız vurmaya devam ediyoruz foruma gircek vaktiniz olmuş anlaşılan

merhaba asdasdasdasdsad

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Madem öyle bende alsaydım yanıma bir ekip Sa ekleseydim köyleri büyütselerdi benim için, sonrada bırakıp verselerdi köyleri bize.Soranlara sa imzaladım ben onlarla bıraktılar bende alıyorum derdim.Ne güzel iş be
Ekibi oyun başı bizim yanımıza aldığımıza dair bi kanıt sun buraya bende helal diyeyim bol keseden sallamaya devam etme öyle bir kanıtında yoksa

Sen kendıce haklısın öylemi ?

Akşam belgelerle bı hepberaber konusalım bu konuyu ozaman.ya sızde bı problem var ya yöneticilerde.Yöneticilerin bu sekılde köy alımının yasak oldugunu cevapladıkları dönüsleri var.ya yöneticiler bıze yanlıs bılgı verıyor ya da sız kendınızı cok uyanık zannedıyorsunuz

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
arkadaşlar boş yapıyorsunuz iki klandadaha misli op yapmadı sadece yıkım yaıyoruz bireysel misler atılıyor ufak tefek
daha misler atılmadı bişey yapılmadı ne bu heyecan :D

Ribata op yapıldıgı gece mıslerın arkasına mıstakıcaksınız.

Hatta oda yetmıycek koylerıne gıren kamılerımıxın donus surelerı verılıcek size kilit deniyceksiniz.

Sur 20 de bos köyler alacaksınız ondan sonra sız op yapmadınız bıze bıraktılar bızde aldık olacak ?

Ve bunun adı da anlasmalı köy alımı olmayacak öylemi ?

Şakamısınız siz :)

DeletedUser23230

Ziyaretçi
arkadaşlar boş yapıyorsunuz iki klandadaha misli op yapmadı sadece yıkım yaıyoruz bireysel misler atılıyor ufak tefek
daha misler atılmadı bişey yapılmadı ne bu heyecan :D

Oyun zevkinin içine ediyorsunuz da ondandır bu tepkimiz.Ben bir köy alacağım diye uykumdan oluyorum da sen beleşten köy topluyorsun ya o zoruma gidiyor işte.

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Tebrik ederim cop klanlarini.Bos muhabbet yapanlarla en kisa surede gorusmek dilegiyle :) az vurunla ciftlik birakmadiniz.Ayrica cagri merkezinde calistigimdan orduyu kacirma firsatim olmadi saglik olsun problem degil,ordu basilir kademe basilir :) maksat yavastan asagiya geliyoruz klanca cetin bir savas olsun bakalim bizimde kozlarimiz olacak sizin ordulariniz yaninda :)

kanka enes bana senin köyünü verdi yık diye yok atmam dedim enesle küsüyorduk senin yüzünden :D dedi olum iyide senin köyleri yıkarken bayram attırmadımı sana mancoları sen niye saldırmıyon dedi orda bi düşündüm bu konu hakkında söyleyeceklerin nedir :D
birde kozun ney la merak ettim

DeletedUser62782

Ziyaretçi

Çok boş yapıyorsun:)Ben dibime alıp sa yaptıgımı ıspatlayın.Sa anlaşmalı oldugum klan bana köylerı bıraktı aldım net .Sikayetini yap forumda aglama kardes.Admine acıklarım o araştırır görür zaten :)Hiçbir dunyada bagım olmadıgını ama sizide araştırınca sizdede problemler görmesin banlanmayasınız? Paktına yazık olabilir:)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Adminler diplomasiyi kapadımı?Diplomasi acık pakt yok dendi diye biliyorum.Diplomasimdeki klan yenilmiş bana süreleri vermiş :)Aglıcaksanzıda savas baslıgında degil yeni başlık acıp aglayın burası raporlar arada paylaşıyoruz ilkkez paylaşıyorduk

TyPHonE

Yasaklı
Oyun kuralı ihlaline itiraz ne zamandır ağlamak oldu.
Hiçbir zaman oyun için kazanma hırsı ile gözümü karartıp başkalarının hakkını yemedim bundan dolayıdır ki düşmanım bile haksızlığa uğrasa onun hakkını savunurum.Sizden de böyle bir hareket beklerdim fakat sizlerde o karakteri göremiyorum
Eyvallah hakkını ararsın ama burada mı ararsın?

Strafe gelip destek sistemine yazın diyecek sizin şuan burada yapmak istediğiniz bu adamlar bizi dövüyorlar forumda hepimiz bu konuyla alakalı yazalım forumda üstünlük sağlayalım fakat yok öyle bir dünya dostum burada hakkınızı falan aramıyorsunuz,sadece ağlıyorsunuz.

Bırakın da savaş alanında dövün çöpü bende sizi tebrik edeyim forumda savaş kazanılmıyor.

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
İlk kez rapor paylaşmayı becerdik onda da raporlar geride kaldı yine asfghjk

DeletedUser23230

Ziyaretçi
durun konuyu değiştireyim :D

halay bve alphabet klanı hakkında ne düşünüyorsunuz :D

Halay ve alphabet klanlarının yıktıkları köyleri ,kestikleri askerleri paylaşırdım burada da konuyu geç açtın.Dünya başından beri savaşıyoruz onlarla o adamlar bile çöp klanından daha çok emek vermiştir

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Halay ve alphabet klanlarının yıktıkları köyleri ,kestikleri askerleri paylaşırdım burada da konuyu geç açtın.Dünya başından beri savaşıyoruz onlarla o adamlar bile çöp klanından daha çok emek vermiştir
Emek vermek köyde asker yakalatmak kilitte orduyu kestirmekse (ki bi tane bile süre almadık rbtden kilit için)biz emek vermiyoruz aynen :)
neyse partinin sonuna yaklaşıyoruz toparlanın gençler :)

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
orda dur timur abinin dibinde adam vardı timur abi herkesi kesti bi o adamı kesmedi askeride yoktu sadece sur 20 idi düşün bir adam var timur abinin dibinde ve timur abi o köyde az asker olduğu halde o köyü esmiyor bana masal anlatmayın :D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Klanlar forumu destek sistemi dışında kalan konular için vardır.Bir oyuncu yada klanı şikayet ediliyorsa bunun yeri destek sistemidir.Destek sistemine atılan her bildirim EŞİT şekilde incelenmektedir.Bildiriminiz sonucunda olumsuz olunca yöneticiler taraf tutuyorlar şöyle yapıyorlar demek yerine varsa kanıtınız bunları bizlere yollarsınız takımımız en üst yetkilisi tarafından incelenir.Eğer bir kanıt olmadan böyle şeyler diyorsanız bu klanlar takımını karalamaktır.Bu saydıklarımdan dolayı konu kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.