Klanlar Uygulaması Hakkındaki Fikirleriniz!

Napolyon2.0

Yasaklı
Anladığım kadarı ile sizde büyük harita değil küçük harita açılıyor. Doğru mu ?
Harita kısmına gidersem sıkıntı yok ikisinide açarım ama mesaj kutusundan kordinat yada isime tıklarsanız sizi sanki Chrome dan giriyormus gibi değişik bir haritaya atıyor

Tibelda

Emekli Görevli
Harita kısmına gidersem sıkıntı yok ikisinide açarım ama mesaj kutusundan kordinat yada isime tıklarsanız sizi sanki Chrome dan giriyormus gibi değişik bir haritaya atıyor

İsterseniz klişe yöntemi deneyerek uygulamayı silip tekrar yükleyin. Bahsettiğim gibi bende uygulamada herhangi bir sorun gözükmüyor. Her şey olması gerektiği gibi. :)

Not: Android kullanıyorum.

Köyler arası geçiş sistemi eskisi gibi ok'lara basınca olmalı . Şimdiki sistem rezalet olmuş . Uygulama eskiye göre baya iyi ama eksik hâlâ var . Uygulamayı daha fazla kişinin istediği gibi düzenleyici imkan sağlayan şekilde yaparsanız daha akıcı bi uygulama olur

DeathRoll

Yasaklı
Mobil uygulamadan sirkuler mesaj cekebilmede yeni guncellemelere eklenirse guzel olacaktir.

raporlara eklendi ve gayet guzel

FARAZA

Markiz
Bildirimlerde aksaklıklar oluşuyor.
Köyler arası geçiş acilen düzeltilmeli.
Harita kısmında köyün üzerine geldıgınde yoldaki birlikler (üzerine tıklanmadan) gözükmeli.

Seyanora123

Hafif Atlı
Burada belirttiğiniz sorun tam olarak nedir ? Bahsettiğiniz adımları uyguladığımda istediğim koordinatın haritası ortalanıyor. Kısacası tam olarak problemi anlayamadım ben. :)

Haritada sıkıntı var haritayı ortalama bastıgında (her zaman değil) tarayıcıdaki harita gorseline geçiyor

Idaçu

Mızrakçı
Mobil uygulamada haritaya girilince gözetleme kulesi kapsamı gözükmüyor onu görebilmek adına tarayıcıdan giriş yapmak durumunda kalıyoruz
Ek olarak mobil uygulamada genel bakış kısmında tüm köylerin ekstra açılır pencere içerisinde olması kullanım açısından hiç bir kolaylık sağlamıyor tarayıcıdaki gibi olsa çok işimize yarar.
Bu konuda çalışmalarınızı yoğunlaştırırsanız bizleri sevindirmiş olursunuz
İyi çalışmalar

Deleted User - 5535431

Ziyaretçi
Mobilde tarayıcı da masaüstü sürümde görünüyor. Fakat oyuncu gözüyle bakarsam uygulama içinde bu özelliğin gelmesi güzel olur.

-Osmanlı-

Acemi
Mobil uygulamada fazla eksik var bence büyük bir güncelleme gerekli. Premium hesap özelliklerinin bazılarını kullanamıyoruz.(Mesela masaüstünde mause üzerinde köy üzerinde gelince saldırı sürelerinin gözükmesi fakat mobil uygulamada olmaması)

Bu oyunun mobil uygulamasını biraz geliştirseniz ve eksiklerini giderseniz daha güzel olacak.Dünya başında görevler ve ödüller uygulamada görünmüyor ve bazen uygulamalarda takılmalar donmalar oluyor.Herkes her daim pcden girecek durumda olmuyor veya telefondan tarayıcı ile giriş yapınca oyun ağırlaşıyor.Bu sorunu en kısa zamanda çözmeniz dileğiyle sağlıklı günler...

JamaL304

Acemi
Mobil uygulamadan %20 hammadde yükseltmek için illa nakit ödememiz gerekiyor, premium puanları kullanma imkanı vermiyor. Tarayıcıda yapılabilen bir işlemin mobil uygulamada olmaması pek hoş durmuyor. Uygulamayı yazan arkadaşların bu konuyla ilgilenmesini istiyorum :)

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Şu an yine uygulamaya güncelleme geliyor sanırım emin değilim. Benim tek bir beklentim var uzun zamandır, o da bilgisayardaki gibi başka bir köye tıkladığımızda kendi köyümüzden oraya saldırı sürelerini görebilmemiz. Köyümde misyoner yokken bir yere mis mesafemi ölçmek için birim hesabı yapıp matematiğimi zorluyorum yoruyorsunuz beni :D Her seferinde attack planner yapmak da olmaz. Böyle bir şey gelirse mobil uygulama 10/10 olur

RBarut33

Yasaklı
Mobil uygulamalarda yapabildiğiniz ancak tarayıcıda uygulanması daha kolay ve daha iyi görünen özellikler nelerdir?
- Öncelikle mobil uygulama sürekli hataya düşüyor, yüklemeler yapmıyor. Şehir değiştirmek köy değiştirmek bilgisayarda kolayken mobilde çok zor. bunun dışında pazarda ticaret yapmak bilgisayarda daha kolay mobilde yine aynı zorluk görünüyor. Mobilde şehir değiştirirken köye genel bakış bazen açılmıyor kapatıp yeniden açmak gerekiyor uygulamayı. Aynı şekilde şehir fethedilince yani kendi köyün kaybedilirse oyun yine buga giriyor ve hangi köyde olduğu anlamıyor yükleme yapmıyor yine oyunu kapatıp açmak gerekiyor.

Tarayıcı sürümünde yapabildiğiniz ancak mobil uygulamalarımızda eksik olan özellikler nelerdir?
-Açıkçası tarayıcı moduna geçmiyor. Uygulama oyun hesabı açıkken forum'a giriş yapmıyor Forum için yeniden giriş yapmamız gerekiyor ilk geldiğimde buna çok şaşırmıştım çünkü şifrem yoktu ve giriş yapamamıştım mecburen şifre oluşturdum hesap açtım ancak öyle giriş yaptım oyun ile Forum hesapları ayrı ayrı gibi görünüyor yanlış hatırlamıyorsam kayıt kısmı da yoktu mobilde bilgisayardan kayıt olduydum diye hatırlıyorum.

Hangi ufak detaylar mobil uygulamamızda eksik?
- sanırım sohbet baloncukları. Daha önce ilk oyuna girdiğimde bilgisayar tarayıcısında sağ alt köşede sohbet penceresi baloncukları bulunurdu. Orada klanla konuşma bölümü de vardı fakat mobilde mesajlar bölümüne taşınmış. Tarayıcıda nereye gidersem gideyim sağ alt köşede kalıyordu istediğim kişiye hemen yazı yazabiliyordum bu bana büyük kolaylık sağlıyordu
Tamamlayıcı bir unsur olsa bile mobil uygulamada oynamanın sizi en çok yoran tarafı nedir?
- açıkçası tek seferde anlatılacak şeyin dolaylı bir şekilde anlatılması oyuncuları yoruyor bir konu hakkında 5 saat konuşmuşluğumuz vardır düzgün yazılabilecek iken oyuncuları tartışmaya sokan dolaylı anlatımların çıkarılması gerek hem kişiye anlatmak yoruyor hem onu anlamak yoruyor

Tarayıcı sürümlerinde olmayan ve sadece mobile ait olarak görmek istediğiniz özellikler nelerdir?
- öyle bir durum yaşamadım