Classic 12 Özellikleri

Hangi özellik değişmeli?

• Birim Hızı Yavaşlamalı

Oylar: 132 21,4%
  • Altın Para Ücreti Düşürülmeli

Oylar: 219 35,6%
  • Başlangıç Köy Sayısı Düşürülmeli

Oylar: 172 27,9%
  • Barbar Köy Fethi Olmalı

Oylar: 265 43,0%
  • Misyoner Menzili Düşürülmeli

Oylar: 64 10,4%

• Toplam oy kullanan
    616
  • Anket kapalı .

Rasputin*

Mızrakçı
Birincisi Udwnin 980 Tane Oyuncusu Yok İkiniciside 50 Klan Acabilir Adamlar Bi Sınırlama Yok Diye Biliyorum Sayılara Takılıp Kalınmamalı Diye Düşünüyorum..

Seyanora123

Hafif Atlı
Bir mod olarak davrandığın için teşekkür ederim ama yanlış davranmışsin ben burada klasik ozellikkerinin tam udwye göre olduğunu söylüyorum çünkü özellikler çok iyi ve udw sever böyle özellikleri hele 14 klan oluncaa tadından yenmez :) bak yine konu ile alakalı yorum yaptım 13 senelik deneyim 14 klan karşısında ise yaramıyor eğer yaradığını düşünüyor san gel bizim klana karşında 14 klan olsun bak bakalım ne olacak

saydığın klanların 7 8 tanesi tek üyelik klanlar
gerçi pardon w50 de 10 kişi ile 1 klanı doldurmayan ekiple 10 dan fazla klanınıza 1 kişiye 1 klan düştüğü savaşta size hesap sildirdik normalmiş bu kadar korkup tepki vermen hata bende 1 VAK VAK üyesinin 1 anti klanına eşit olduğunu unutmuşum kusura bakma

Despi*

Casus
saydığın klanların 7 8 tanesi tek üyelik klanlar
gerçi pardon w50 de 10 kişi ile 1 klanı doldurmayan ekiple 10 dan fazla klanınıza 1 kişiye 1 klan düştüğü savaşta size hesap sildirdik normalmiş bu kadar korkup tepki vermen hata bende 1 VAK VAK üyesinin 1 anti klanına eşit olduğunu unutmuşum kusura bakma
1 vakvak 1000 gassal, gölge veya nwa oyuncusunu yok eder diye düşünüyorum tarık ne diyorsun :d

DeletedUser68297

Ziyaretçi
1 vakvak 1000 gassal, gölge veya nwa oyuncusunu yok eder diye düşünüyorum tarık ne diyorsun :d

Çok komiksin abi :) gülmekten karnım ağrıdı.. böyle espirileri böyle ulu orta yapma ne olur :) Senin bu mizahından milletçe faydalanmalıyız.. Dünya mizah ödülü senin olmalı.. Cidden güzel şaka, güzel espiri, güzel mizah :)

Despi*

Casus
udw gapat udw gapat yapmadım :d udw dünyayı bırakma kararı alınca olduğumuz klanı gapat yaptık isimlere çok takılan biri değilim :d

DeletedUser68297

Ziyaretçi
udw gapat udw gapat yapmadım :d udw dünyayı bırakma kararı alınca olduğumuz klanı gapat yaptık isimlere çok takılan biri değilim :d

Allah allah öyle mi oldu ??

Ben çıkıp GAPAT kurup SANCAK a el açtığınızı sözler verdiğinizi sonra o sözlerden dönüp "Canını yirim" mesajı alınca geri döndüğünüzü hatırlıyorum. :)

Hepiniz mükemmel adamlarsınız aslında da işte aynaya bakmayı unutuyorsunuz buraya yazmadan önce

Despi*

Casus
Allah allah öyle mi oldu ??

Ben çıkıp GAPAT kurup SANCAK a el açtığınızı sözler verdiğinizi sonra o sözlerden dönüp "Canını yirim" mesajı alınca geri döndüğünüzü hatırlıyorum. :)

Hepiniz mükemmel adamlarsınız aslında da işte aynaya bakmayı unutuyorsunuz buraya yazmadan önce
tw statstım ortada bakabilirsin :d o olayı da olayın muhattapları biliyor kimseye bi söz vermedik durmu karışık hale getiren arkadaşında ismini vermek istemiyorum biliyorsundur :d

DeletedUser68297

Ziyaretçi
tw statstım ortada bakabilirsin :d o olayı da olayın muhattapları biliyor kimseye bi söz vermedik durmu karışık hale getiren arkadaşında ismini vermek istemiyorum biliyorsundur :d

O ara bende udw discord unda yer alıyordum abi muhattapları kadar hakimim ama neyse üstüne gelmiyorum :) Şimdi sen yine bir espiri,şaka,mizah yaparsın. Gülmekten aklımı çıldırırım :)

Despi*

Casus
:d mümkün değil hakim olman bana bile birşey söylenmiyordu doğru düzgün udw dcsinde mi konuşuldu sanki :d