16.03 KUDRET VS BRO İSTATİSTİK

KacacaBey

Mızrakçı

KacacaBey

Mızrakçı

İlk okuldamı öğrendin la sen bu ağızı trumpp erkeksen adam gibi yazsaydın yaa seni seyahaye çıkarsaydık ? :D

Maestro*

Kılıç Ustası
Bizde senin dediğine göre üslub var. Adamına göre ; şimdi gelip ağızdan bahsetme. Senin gazınla çalışsaydık ohooooo Karaca mı kacaca mısın neysen artık

KacacaBey

Mızrakçı
Bizde senin dediğine göre üslub var. Adamına göre ; şimdi gelip ağızdan bahsetme. Senin gazınla çalışsaydık ohooooo Karaca mı kacaca mısın neysen artık

Bak benden feyz almaya başlamışsın seni yavaş yavaş adam ediyorum demekki :)) Birde bana yanıt verirken benim yazımın içine yazmasan şu cevaplarını da millet benim yazdığımı düşünmese bütün bu saçmalıkları :) Fazla zoruna gitmesin yazdıklarım gerçekler herzaman bu kadar net ve acımasızdır stres yapma o kadar :D

Maestro*

Kılıç Ustası
Kacaca sende olmayan birşeyden bihabersin , gidip ona buna laf yetiştirmeye çalışıyorsun . Aman ilahi ne komik adamsın diyecektim ki insansın diyebiliyorum

KacacaBey

Mızrakçı
Kacaca sende olmayan birşeyden bihabersin , gidip ona buna laf yetiştirmeye çalışıyorsun . Aman ilahi ne komik adamsın diyecektim ki insansın diyebiliyorum

Sevgili dostum trump; Ne kadar ekmek o kadar köfte :D Ne oldu aldığınız cevaplar çokmu sıkıyor canınızı ? E buraya siz getirdiniz beni ve konuyu :D Malesef trumpp ben sana o iki sıfatıda layik göremiyorum dostum :)

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Arkadaşlar.

İki klan olarak polemiklere girmeyelim, bel altı konuşmalardan uzak duralım. Yaptığımız savaşta düzeyli atışmalarımız olsun. O şunu demiş bu şunu demiş gibi insanları rencide edecek konuşmaları da bir kenara bırakalım. Bir şekilde oyuncular birbiriyle iletişime geçip konuşmuş olabilir. Bu tür şeyleri de dillendirip kendi kişiliğimizi ayaklar altına almayalım.
Keyif almak için oyun oynuyoruz siz laf dersiniz bu sefer karşı tarafta karşılığını verir uzayıp gider boşuna sinir stres sahibi olmamıza gerek yok. Oyun oynuyoruz dünyayı kurtarmıyoruz birbirimizin kalbini kırmamıza gerek yok.