Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67221

Ziyaretçi
Değerli oyun yöneticilerim yarın müsaitim speed açında az at koşturalım

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Ya durup dururken aklıma geldi;

Bundan 3-4 yıl önce özel bir round açılmıştı. Roundda oynayacağın klanını seçemiyordun. Otomatik bir klana atanıyordun. Atandığın klandan çıkamıyordun da. Klan isimleri Portakal, Şeftali, Ayva, Elma gibi meyve isimleriydi sanırım. Sarı-Kırmızı-Mavi-Yeşil tarzı renk isimleri de olabilir emin olamadım. Bu klanların başında modlar vardı sanki. Ya da belirli bir lider yoktu.

Roundun ilk günü; bu dört klanın ortak forumu vardı orayı dört klandaki bütün oyuncular, yani o rounda katılan herkes görebiliyordu.. Daha sonra bu forumda o kadar çok kavga dönmüştü ki kapanmıştı diğer günler. Efsane bir kaos vardı forumda herkes birbiriyle kavga ediyordu acayip eğlenceliydi. Sonra sanırım klanlar dengesiz dağıldığından çok çabuk bitti round. O tarz bir şey yapılsa ya yine? @Mayis

DeletedUser69447

Ziyaretçi
Hello all !
Come and play speeds rounds on .FR servers !
The community where the best .BR / .Ro / .NL / .CH and other community plays

there are a lot of toornaments : 1 player against 1 player
now, the toornament it's 2 players against 2 player, really funny ! :)

I may give some .FR Points Premiums if you ask me in private on this forum.

Hepinize merhaba !
Gelin ve oynayın .FR sunucularda hız turu.
En iyi .BR / .Ro / .NL / .CH ve diğer oyunların olduğu topluluk

Bir oyuncuya karşı çok fazla 1 oyuncu var
şimdi, toornament 2 oyuncuya karşı 2 oyuncu, gerçekten komik! :)

Bana bu forumda özel olarak sorarsanız bazı .FR Puanları verebilirim.

Ortalama Biri

Misyoner
Yurtdışından arayan dolandırıcılar gibi geldi, anlattı ama onlardan farklı olarak premium puanı verebilirim dedi. Gerçekten ilginç :D
2 vs 2 derken kafa mı tutmuş bizim oyunculara yoksa :p

I see dead people, man :p

JrFly

Dük
Hello all !
Come and play speeds rounds on .FR servers !
The community where the best .BR / .Ro / .NL / .CH and other community plays

there are a lot of toornaments : 1 player against 1 player
now, the toornament it's 2 players against 2 player, really funny ! :)

I may give some .FR Points Premiums if you ask me in private on this forum.

Hepinize merhaba !
Gelin ve oynayın .FR sunucularda hız turu.
En iyi .BR / .Ro / .NL / .CH ve diğer oyunların olduğu topluluk

Bir oyuncuya karşı çok fazla 1 oyuncu var
şimdi, toornament 2 oyuncuya karşı 2 oyuncu, gerçekten komik! :)

Bana bu forumda özel olarak sorarsanız bazı .FR Puanları verebilirim.

Başkanım pre dedin geldik tarih saat mekan ver gelelim :D 2v2 değil 5v4 bile atarız :D

fermann

Acemi
beyler hrb7 barbar alimli klan limiti 5 barbar alimi var olan rantlara bayiliyorum herzaman onlar cikarsa oynarim bu speed rantlar ne zaman acilacak ya acilsada aksam saat 21 de basla 001 bitis olsun

DeletedUser48982

Ziyaretçi

Bundan 3-4 yıl önce özel bir round açılmıştı. Roundda oynayacağın klanını seçemiyordun. Otomatik bir klana atanıyordun. Atandığın klandan çıkamıyordun da. Klan isimleri Portakal, Şeftali, Ayva, Elma gibi meyve isimleriydi sanırım. Sarı-Kırmızı-Mavi-Yeşil tarzı renk isimleri de olabilir emin olamadım. Bu klanların başında modlar vardı sanki. Ya da belirli bir lider yoktu.

Roundun ilk günü; bu dört klanın ortak forumu vardı orayı dört klandaki bütün oyuncular, yani o rounda katılan herkes görebiliyordu.. Daha sonra bu forumda o kadar çok kavga dönmüştü ki kapanmıştı diğer günler. Efsane bir kaos vardı forumda herkes birbiriyle kavga ediyordu acayip eğlenceliydi. Sonra sanırım klanlar dengesiz dağıldığından çok çabuk bitti round. O tarz bir şey yapılsa ya yine? @Mayis

En eğlendiğim speed di net. Ekip mantığı yok. Bunu tekrar yaparlarsa çok güzel olur

Ortalama Biri

Misyoner
Yok bizim ekiple Tr serverinde 4 v 20 falan yapabiliyoruz da seninle işte biraz zor oluyor :p:p:p:p

Senden çok askerim vardı :p Haktan'ın kurbanı olduk orada :p

Onu 2-3 kere yaptılar yanlış hatırlamıyorsam. Birisinde bayağı duyuru yapıp x50 hızında bir haftalık yapmışlardı. Fakat sağolsun ekip olarak giren ekipler yine bir şekilde o oyunu da halletmişti köy satarak.
Sonrasında yüksek hızda speedde 2 kere denk geldim. Birisinde kaybetmiştik. Diğerinde de Oplar-Modlar dahil olmuştu oyuna. Takımların başlarında duruyordu. Onu da kazanmıştık. Gayet güzel eğlenmiştik açıkçası. Cadu sağolsun bana destek atmıştı. Kendisini de bu vesile ile anmış olduk :p İyi adamdı.

DeletedUser36620

Ziyaretçi
En eğlendiğim speed di net. Ekip mantığı yok. Bunu tekrar yaparlarsa çok güzel olur

Onu 2-3 kere yaptılar yanlış hatırlamıyorsam. Birisinde bayağı duyuru yapıp x50 hızında bir haftalık yapmışlardı. Fakat sağolsun ekip olarak giren ekipler yine bir şekilde o oyunu da halletmişti köy satarak.
Sonrasında yüksek hızda speedde 2 kere denk geldim. Birisinde kaybetmiştik. Diğerinde de Oplar-Modlar dahil olmuştu oyuna. Takımların başlarında duruyordu. Onu da kazanmıştık. Gayet güzel eğlenmiştik açıkçası. Cadu sağolsun bana destek atmıştı. Kendisini de bu vesile ile anmış olduk :p İyi adamdı.

Mayıs modum olumsuz bir dönüş bile yapmadı yakın bir zamanda olmaz heralde :D

DeletedUser68234

Ziyaretçi
@Mayis bakarmısın buraya arkadaşlar çok samami orldugunuza inanıyor
bu arada tekrardan seni aramızda görmene sevindik mayis yağmurummmm

Lloyd

Casus

portakal karpuz kavun :)

forumlar ortaktı kavga çıkıp veya dengesiz dağılımdan erken bitmedi günü ve saati gelince kapandı. ekip ile gelip köy satarak oynayanlar vardı yoktu bilemem ama ben roundun 2.günü öğleden sonra tekrar başlayıp roundu kazandım ve kimse bana köy peşkeş etmedi :) hatta bulunduğum klanda benden başka aktif oynayan kimsede kalmamıştı :) ama gercekten eğlenceli rounddu.. mayıs belki tekrar öyle bir round açar biraz zorlayın diycem de oda emekli oldu, siz en iyisimi coMa'ya yanaşın ;)

Ortalama Biri

Misyoner
portakal karpuz kavun :)

forumlar ortaktı kavga çıkıp veya dengesiz dağılımdan erken bitmedi günü ve saati gelince kapandı. ekip ile gelip köy satarak oynayanlar vardı yoktu bilemem ama ben roundun 2.günü öğleden sonra tekrar başlayıp roundu kazandım ve kimse bana köy peşkeş etmedi :) hatta bulunduğum klanda benden başka aktif oynayan kimsede kalmamıştı :) ama gercekten eğlenceli rounddu.. mayıs belki tekrar öyle bir round açar biraz zorlayın diycem de oda emekli oldu, siz en iyisimi coMa'ya yanaşın ;)

:D :D Abi ben başta bırakmıştım. Fakat ilk gün millet birbirine köy paslamaya başlamıştı o yüzden sonraki günleri pek takip etmedim. Özellikle udw kısmında oluyordu bu. Zaten sana kimse kolay kolay köy vermez Abi :D
Biraz normal speed açsın, tecrübe kazansın Strafe. Sonra bu şekilde karışık olanına da giriş yaparız :D