Requiem Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser69467
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Side 1:
Tribes: LUST, LUST2, LUST4, LUST5, LUST3, LUST6, LUST7, LUST8, LUST9, LUST H, LUST X, LUSTS1, LUSTS2
Side 2:
Tribes: ReQ0, ReQ1, ReQ2, ReQ3, ReQ4, ReQ5, ReQ6, ReQ7

Timeframe: Forever

Total conquers:
Side 1: 215
Side 2: 238
Difference: 23
chart

Total conquers against opposite side:
Side 1: 21
Side 2: 24
Difference: 3
chart

Points value of total conquers:
Side 1: 206,690
Side 2: 342,948
Difference: 136,258
chart

Points value of total conquers against opposite side:
Side 1: 38,832
Side 2: 60,388
Difference: 21,556

büyük başarı fark 3 ...kapattıgın klanların gözükmüyor ..neden kapattın ki ? oyun başı isim degişseydin .savaş actık diye mi ....oyy kıyamam .

DeletedUser69467

Ziyaretçi
Kapattığım klanlar mı :D güzel hikaye :S neyse dur bak sana ne dicem

DeletedUser69467

Ziyaretçi
senin gibi herşeyi hazırlık yapmadan hareket etmem...ciciş bir bekle ya sabret yeni gelin misali ..dur hele . zamanı bekle .. zamanı gelince tek atacam ..

hatırlatırım sana nemesis operasyonu ...6 milyon savunma askeri sur sıfır iken kestigim zamanı ...

hatırlatırım sana icindeki kurucuları biri bendim olup klan kurup mitoz bölünme gibi böldügümü ..daha dur acıları yeni aldın .sabret bu sefer tiyatro büyük yapacam ..egleniyorum ..sen konus w51 yazılar duruyor ..orda böyle sıranı bekle silecem vs vs diyordun ..ben seni silmeyi degil eglenmeyi seviyorum farkımız bu ..ben tehdit etmiyorum .. oynayacak alan bırakıyorum sana .....

genel forumda ortasında.. söz veriyorum mr storm 55 dünya açıkladıgı gün ..req kalıntısı clow bu dunyada olmayacak ....bu mesaj ss al .. ama söyle bir iddaa girelim ...

55 dünya kadar req klanı dayanır ..lust kıta 44 den atarsan ..söz klanıma hesap sildircem üzerine tüm premium sana hibe edecem ...ama yapamaz ve silinirsen .. hayatın boyunca bir daha klanlar.org girmeyecegine yemin edebilir misin ???? klanlar formuna hizmet ediyorum yahu ...

yaparım dedigimi yaptım ..ve sana sözüm olsun bu dunyada erken göndermicem seni ..cünkü hevesim kaçar ....!!! var mısın yigit atarlı cocuk adam

kendi elinle bana req klan kuruculugu vermiş adamsın :) ...

tüm klanları savaş sok dedigim halde klanları dagıtıp bölgesel ayagına savaşlara sokmadın ben istatistikten korkmam ...40 yakın köy aldık sizden daha saymadım artık ..ugraşamadık .. bize gelen oyuncuları saymıyorum onları saysak kaybettigin oyuncu sayısı her gecen gün azalıyor ......

55 e nereden baksan 1 ay 2 hafta var 2 haftayı sayma 1 ay diyelim 1 ayda beni dağıt söz bir daha oyuna girmicem kimi çekeceksen çek ama dağılalım he ama dağıtamazsan sen silip gideceksin :) adam gibi sözünü tutarsan tabi ? :)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Keske sözünü tutabilsen.. Keske.. Hallederiz skntı etme.
On tane paralı asker atarım caylakta iken en fazla onlar siler seni d yani şu planlar haricinde yolunda gitmeyen bir şey olursa. Gene a b c devreye sokarım. Benimle dans edemezsin ama tamam 55 yetiştiririm seni

Pantürkizm*

Kılıç Ustası
yusuf boş yapma defalarca klana almak istedin gelmedik 10 gündür pre kasıyorum tek basıma 300 tane adamın arasındayım o ss aldıgın mesaj eski mesaj istersem yine vermezdim amacım zarar vermekti kaç tane kami kestim haddi hesabı yok surada 2 haftalık ömrün var zaten oyunda

DeletedUser47725

Ziyaretçi
"Pek rengine aldanma felek eski felektir"
"Zîrâ feleğin meşreb-i nâ-sâzı dönektir"
"Nush ile Yola Gelmeyeni Etmeli Tekdir"
"Tekdir ile Uslanmayanın Hakki Kötektir"

@.Clown* Anlarmısın Bilmem ya O kafa varmidir Sende...

DeletedUser68158

Ziyaretçi
niye böyle kinlisiniz,adam rapor paylaşmış sizde konu açıp paylaşın tebrik edelim,nedir yanu bu kin bu nefret kendinizi çok kaptırmışsınız bu işe,cevabınızı elinden geleni ardınıza koymayarak verebilirsiniz burda böyle tuhaf ilginç itici konuşmalarınızla değil.Şuraya bak tamamen iticilik tamemen banellik...Bir bitmediniz

DeletedUser47725

Ziyaretçi
niye böyle kinlisiniz,adam rapor paylaşmış sizde konu açıp paylaşın tebrik edelim,nedir yanu bu kin bu nefret kendinizi çok kaptırmışsınız bu işe,cevabınızı elinden geleni ardınıza koymayarak verebilirsiniz burda böyle tuhaf ilginç itici konuşmalarınızla değil.Şuraya bak tamamen iticilik tamemen banellik...Bir bitmediniz

Biz Belki Bole anlasiozzz Bole sevioz birbirimizi sağa noluo dürrrrrrrcemalini sevdigim :D Rahatsiz olduysan seni Basliktan disari alalim efendiligini bozmayalim cocuk adam hadi bakim ;)

DeletedUser47725

Ziyaretçi
sendede suç yok bu hayayı sana veren ailede suç

Yav Arkadaşım Sen bu forum islerinde yenisin galiba Burasi Klanlar Genel Forum Eglenmene Dalgana bak Cok Ciddiye Alma Hani cokta sey yapma bi muddet sonra sende O kafada oluyosun zaten Bu Formun Havasini soluyan Ayik gezemio Havasinda Suyunda bisey var buranin :) Bak seni Toyluguna veriyorum Forum konusunda o yuzden Gelmicem Ustune bu kiyagimida unutma Hadi Sana kutsal forum Metinlerimizden bir soz yaziyorum Bunu Kendine Felsefe ediniosun Taammi Bak :D
"Foruma Selam Gırgır Makaraya devam"
Hadi Bakimmm :D

DeletedUser69283

Ziyaretçi
Requiem oyuncularından kimse seviyesizler ile muhattap olmasın arkadaşlar gerekli cevabı oyundan vereceğiz sadece sıra var biraz. Sırasını beklesin herkes. Aldıkları savunmaya güvendi bu arkadaş sanırsam Requiem' a fark etmez. İsterse 40 k attırın 100k k attırın GELECEĞİZ. ve ALACAĞIZ. Bunlar fragman;

gPrgGb.png

9Yaz7r.png

qAd0DQ.png

FETİH RAPORU
QPL5nG.png

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Asdf Seviyesizlikte sizle boy olcusemeyiz Merak etme Klan baskanjn Daha iyi bilir, Aferin o kadar ugrastan sonra anca alabildiniz bi koyu Sebeo Sonuc iliskisi Gelecekte bi daha goruselim :)