Hanedan Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Hanedan klanı rapor ve istatistikleri ile ilgili tüm gelişmeleri bu bölümden paylaşacaktır... Rakibimiz isterse kendi başlığını açıp kendi raporlarını istediği gibi paylaşabilir.. Bizim başlığımız da ötmeye kalkmazlar sevinirim.. :)

Başarı küçümsenmez eyvallah.. Ancak kaypak dediğimiz de itiraz bile görmüyoruz.. Çünkü yaptıkları şey tamamen planlı programlı halde sadece öne geçmek adına yapılan bir hamledir.. İşte söz verdin falan tutmadın bunlar tamamen hikaye.. Ne demiş atalarımız minareyi çalan kılıfını hazırlar..Başından beri adil, tartışmadan, seviyeli bir savaş olması için elinden geleni yapan kişi benim..Onlar istediği kadar yazıp çizsinler.. Biz kimin hangi klanların kucağında gezdiğini hangi klanlara güvenip iş yapmaya çalıştıklarını da iyi biliyoruz.. Nitekim biz birleşince kıtada ne kadar klan üye varsa aldılar yakında 150 k lık BOZKURT klanını da İSYAN10 klanı olarak piyasaya süreceklerinden şüphem yok...

Raporlar aşağıdadır.. Ani gelen savaş ilanına güzel bir reaksiyon gösterdiğimize inanıyorum.. Düşen köyler hazırlıklı olduğumuz bir zamanda düşse başarısız bulurdum klanımı... Ancak hazırlıksız yakalanmışken ciddi aksiyonlar alıp hem sınır düzenlemesi hem karşı atak hem savunma hepsini bir arada gerçekten güzel iş çıkaran bir ekibe sahibim...

Bayramda çok farklı bir istatistik göreceğimize inanıyorum..

k51vvt.png

----

k51Dds.png

----

k51BjS.png

----

k51htf.png

----

k51sVG.png

----

k51pUb.png

----

k51qse.png

----

k51mYQ.png

----

k51z9c.png

----

k51KSR.png

----

k51tYv.png

----

k51ejq.png

----

k512FN.png

----

k51WnP.png

----

k518d0.png

----

k513WY.png

----

k51bSp.png

----

k5KNeq.png

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Silinen raporlar olduğu için gözüme çarpan kesimleri paylaşmaya çalıştım. Bu başlığı anlamayan rakip oyuncularımıza bilale anlatır gibi anlatmak istiyorum sonra zorlarına gidiyor... Bu başlık herhangi bir kesim raporunda HNDN lehine KAZANDI yazan raporlar içermektedir.. HNDN lehine KAYBEDİLDİ yazanlar ise sizin kesim raporlarınızdır.. Dilerseniz onları bir başlık açıp sizde paylaşabilirsiniz... Burada kimseye romantizm satmıyoruz.. Eziklik algısı içine düşüp çocukca hareket etmeyiniz...

SALDIRGANLAR

kNYooA.png

------

kNTAro.png

------

kNYP8H.png

------

kNT0bj.png

------

kNTwD8.png

------

kNTdgU.png

------

kNYJ5G.png

------

kNYEL1.png

------

kNYRqI.png

------

kNYV0f.png

------

kNYQGS.png

SAVUNMALAR

kNYu8t.png

------

kNYINR.png

------

kNY5Ec.png

------

kNYShQ.png

------

kNYCrs.png

DeletedUser68297

Ziyaretçi
bu orduları ciddi ciddi yakalatıyor musunuz ? :D

Yahu bizimkiler manyak op sirküleri çekiyorum talep toplayacağım orduyu bölüp bölüp İSYAN a atıyorlar :D operasyon planını yeminle parça parça ordu dönüşlerinin tamamlanıp hazır olacağı tarihi hesaplayarak yapmaya çalışıyorum :D

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Saldırı ordularını yakalatan arkadaşların yakınlık durumunu bilmiyorum ama çok sayıda yakalanmış güzel bir savaş oluyor sanırım.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Saldırı ordularını yakalatan arkadaşların yakınlık durumunu bilmiyorum ama çok sayıda yakalanmış güzel bir savaş oluyor sanırım.

Rapor takibimizden kazanıyoruz.. Yapılan savunma,saldırı,fake hepsi not alınıyor ve aktif whatsapp gruplarında oyuncular arasında sıkça paylaşım yapılıyor hal böyle olunca genel manada nokta atışı yapıyoruz.. :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Spoiler veriyorum

48 saat içinde bu başlıkta rapor patlaması yaşanacak hem saldırı hem savunma..

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yarın istatistik ve raporlar buradan yayınlanacaktır..

şşşttt !! HANEDAN GELİYOR :)