En büyük savaş

Sizce savaşı kim alır

• Stalker

Oylar: 207 64,1%
  • Vegas

Oylar: 116 35,9%

• Toplam oy kullanan
    323

-AzraiL-

Yasaklı
Tebrik ederim STALKER ın ilerleyişi devam ediyor...

VEGAS ın tek ihtimali var savaşı al-ver açısından dengeli bir hale getirmek... Ve oyunu yeniden kurmak onun dışında tüm alternatifler STALKER ın lehine işlemeye devam eder.

Stalker i yalamaya başlamış bile :))))) savaş başlangıcında da Vegas ı yalıyordu :):) Yavaş dön klanlar alemi hızına yetişemiyor:)

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Hem bireysel anlamda hemde yönetim anlaminda bariz güç farkı var. Suanki tablo gayet normal.

Yönetim şampiyonlar ligi kadrosu yedek kulübesinde hala farm yapan uyuklayan potansiyeli olan oyuncularımız mevcut yorulan dinlenmek isteyen aksayan olursa teknik direktör değişikliğe gider uzun bir lig maratonu sonuçta

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Stalker i yalamaya başlamış bile :))))) savaş başlangıcında da Vegas ı yalıyordu :):) Yavaş dön klanlar alemi hızına yetişemiyor:)

Mahmut sevdiği erkek tarafından kullanılıp atılmış kız tribini bıraktığın gün yorumlarını daha fazla ciddiye alacağım biraderim... Onun haricinde hayatımda ki iyikilerden birisi sana whatsappta son yazdıklarımdır... Selametle :)

Denklem

Mızrakçı
vegas oyuncusu olarak;
stalker savaşı oldukça rahat bir şekilde önde götürüyor,tebrikler.saddam gibi boğazımda ipi hissediyorum ben de.kalan gücümle devam etcem

Stalker oyuncusu olarak ictenligin ve gurur verici mesajin icin cok tesekkur ederim :rolleyes: ama saddam benzetmesini begendigimi soyleyemem o_O
Nihayetinde siz onun gibi "gereksiz" (daha agir kelimelerle kendimi ifade etmek isterdim ama ne kadar dusman klanlar da olsak oyun arkadasiyiz) insanlar degilsiniz.

Kendi adima konusmam gerekirse, oyuna ayirdigim zamana uzulmuyorsam bunun nedenlerinden biri de aranizda guzel insanlarin cok oldugunu bilmemdir.
Ayni dost gibi, dusmanin bile saygi deger olani makbuldur :)

Saglam vuran ve iyi savunan kazansin :)

DeletedUser68852

Ziyaretçi
Bu iki güzel insan için ilerde belki farklı bir w de aynı safta oynamak güzel olabilir sonuçta düşman değil rakibiz sonuçta.

Nicklerinizi yazamadigim için kusura bakmayın sondans ve orhan

DeletedUser68836

Ziyaretçi
Oyuncularını çok tanımam etmem, forumda birkaç kere görüp yazdıklarını itici bulduğum oyuncuları da var ama istatistiklere göre adamlar oynuyor güzel organize olmuş bir ekip oldukları çok belli. Bana da tebrik etmek düşer, tebrikler Stalker. He bir de herkes olabildiğince rapor koysa da forum canlansa, kuru kuru okumak sıkıcı oluyor :)

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Vega
Oyuncularını çok tanımam etmem, forumda birkaç kere görüp yazdıklarını itici bulduğum oyuncuları da var ama istatistiklere göre adamlar oynuyor güzel organize olmuş bir ekip oldukları çok belli. Bana da tebrik etmek düşer, tebrikler Stalker. He bir de herkes olabildiğince rapor koysa da forum canlansa, kuru kuru okumak sıkıcı oluyor :)

Teşekkür ederiz, rapor koymak vakit alan bir şey şu foruma oyundaki raporları ekleme özelliğini getirseler de keşke bizde rahatça paylaşsak onun yerine harita görüntülerini paylaşıyor arkadaşlarımız daha açıklayıcı oluyor.

Hocam bu savaşı iki sevdiğim klan bazında bir savaş olduğu için olabildiğince tarafsız değerlendirmeye çalışıyorum.. Ancak yine bir dipnot ekleme gereği görüyorum VEGAS klanının oldum olası Genel forum yapılanması, genel forum takibi, genel forum post durumu söz konusu değil... Burada sanki size şöyle başarısızsınız böyle kötüsünüz böyle yeneceğiz şöyle yeneceğiz demişler gibi cevaplar veriyorsunuz :) Bunu gerçekten anlayamadım ?

Operasyon savunma / saldırınızı tebrik ederim. Ancak VEGAS oynadığı tüm dünyalar da savaşta geri de başlar.. Hiç bir zaman bir savaşa önde girdiğini görmedim.. Ancak sizden iyi olmasın 48 de ARROW,KATİL,METEOR,EX vb. türev bir çok klana karşı geri de olduğu savaşı tersine çevirip oyun mecrasında kalmış bir klan.. Oyun içi aranızda tartışma,kavga,tahrik dönmüyorsa burada da algı yaratacak tavır ve tutumlardan kaçınmanızı öneririm.
W41 de bize karşı vegas+tugra klanları birleşim olarak gayet önde başladılar sonrası malum :)