MUCUH Vs LOFA

kralemre96*

Okçu
eğlenceli oyun :) klanımızdan adam 21 puanlık birine bakıcılık atıyor. bakıcılık attığı adama twstats ta bakınca daha önce mucuhtan birisine köy verildiği görülüyor :D. arkadaş mucuha mesaj attı dedi forumu zaten görüyorsunuz vs vs. diye mucuhtan adamın verdiği cevap oyuncunuzu elinizde tutsaydınız oluyor :D

kısa kesmek gerekirse 1.5m puanlık klan hala balta ile fake atıyor :D
başarılar diyelim ne diyelim :D

o da birşey mi ben bazen kılıçla atıyorum yanınada ordu koyuyorum ve kesim yapıyorum aslında fake içinde fake atılıyor :D

DeletedUser56113

Ziyaretçi
Her zaman ki gibi destek ekibimiz çözemedikleri sorunun üstünü kapatmayı tercih ederek yorumumu kaldırıyor, fakat orijinal yy isimli arkadaşımız zaten net bi şekilde yapılan kural ihlalini açıklamış *RAGNAR* isimli arkadaşımız da boş köydü vurdum aldım demeye devam etsin xd

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Doldursaydın köyü oyuncu senden destek istemiş köyü boşmuş destek atmamıssın kendisi savunma atıp kesip mi alsın klanında dayanışma yoksa aa durun boş köy şimdi olmaz bu ben gidim savunma atım sonrada haber verim lofaya destekleyin öyle alıcam mı denilsin size ha öyle diyosanız köy vuruyoruz destekleyin kesip alalım haberiniz olsun .)

DeletedUser69073

Ziyaretçi
Ben kastığım köyü kime istersem ona veririm kural ihlalidir değildir beni bağlamaz gereğini destek ekibi yapar. Klanın en aktif oyuncusu neden köylerini başka klana bırakarak dünyayı bırakma kararı alıyor diye kendinizde hata aramanız gerekirken başka işler peşinde koşuyorsunuz. Klan tamamen kendine yakın 7-8 oyuncuya çalışıyor ve klan içindeki tanıştığım muhabbet ettiğim çoğu üye bunun farkında.

DeletedUser56113

Ziyaretçi
Cevap verme gereği bile duymuyorum gereksiz ve boş bi polemik, hadi kolay gelsin.

DeletedUser36620

Ziyaretçi
MUCUH klanlarıyla hiçbir alakam yok. Dünyaya tek başladım LOFA klanına katıldım klandan hiçbir şekilde yardım göremedim sınırdan köy alıyorum destek istiyorum 1k kılıç mızrak atıyolar toplam :) Sonra MUCUH la savaşın kapıya dayanacağı zaten belliydi, bir an önce aktif oyuncular sınıra yerleşsin dedikçe yönetimde olan ve aktif olan oyuncular sınıra en uzak noktadan barbar aldılar. Yönetimden daha çok klan için uğraştım ama klandan pek tepki alamadım. Klan pasif sirkü atın op ayarlayın canlandırın klanı dedikçe yönetimden direk savunma niteliğinde saçma geri dönüşler aldım. Tek başıma oynamaktan sıkıldım bu bir ekip oyunu tek başına bir yere kadar zevk alabiliyorsun en azından benim için öyle ve klan değiştirme gibi bir seçeneğimizde olmadığı için dünyayı bırakma kararı aldım. Köylerimi kendi isteğimle LOFA dan daha çok dünyayı kapatmayı hak ettiğini düşündüğüm MUCUH klanına bıraktım.

Pre falan alsaydın bari hocam. Artık köy satarken pre ya da nakit karşılığı satıyorlar çünkü. Düz bir şekilde anlaştıysan çok ucuza gitmişsin. :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Ben kastığım köyü kime istersem ona veririm kural ihlalidir değildir beni bağlamaz gereğini destek ekibi yapar. Klanın en aktif oyuncusu neden köylerini başka klana bırakarak dünyayı bırakma kararı alıyor diye kendinizde hata aramanız gerekirken başka işler peşinde koşuyorsunuz. Klan tamamen kendine yakın 7-8 oyuncuya çalışıyor ve klan içindeki tanıştığım muhabbet ettiğim çoğu üye bunun farkında.
Helal kıral

LOFA Sifteri

Okçu
Şimdi berke kendini acındırmaya çalısma kardesim 0 asker kesimi yaparak sana köy aldıran biz köyü bosaltıp mis yardımı yapan biz ufak operasyonda kendime köy almayıp size saldırı atıp mis yardımı yapan yönetici kadrosu varki yakın dedigin 6 7 kişi kimdir

Ben şunu bilirim kardesim simdi telden giriyorum mesajlarıda burada paylasacagım görsel olarak degil kaldırılıyor dileyene mesajın görüntüsünüde atarım

Oynama konusunda hevesli bi kardesimizsin ama bi o kadarda bencil birisin sadece ben diyorsun.Klanlar diyorsun ya ekip oyunu az varlıgını gösterseydin klan adına ne yaptın su zamana kadar en aktif kişisi bendim diyorsun be güzel kardesim en kötü yagmadan anlasılır en aktif kişisi sen miydin

Arkadaşlar polemik yaratmak tartışmaya girmek istemiyorum fakat bu sekilde oyun kurallarına ayrıkırı hareket yapan bir ufaklık var üstelik suç kendisinde degilde klan yönetimindeymişcesine suçlamada bulunuyor

BEN RESİMLERİ DİLEYENE MESAJLAŞMALARI DİLEYENE ATARIM DİYORUM.Sen 3 5 kişi ile oyun oynuyorlar diyorsun belge kanıt sunamayacaksan bu forumdan çıkmanı tavsiye ederim boşa ona buna suç atıp kalabalık yapma senin için dünya bitmedi mi

Bu arada fark ettim ki benim yazdıgım mesajlarda silinmiş MODUM bizimle probleminiz mi var

DeletedUser56113

Ziyaretçi
anJJrd.png

Yd22ZD.png

DOVVgy.png

mXjjA2.png

EOnn9D.png

umhhhh balta fakeciler xd

DeletedUser69073

Ziyaretçi
Ortada bir acındırma yok foruma yazma amacım klanımızdan birisi bakıcıya vermiş köylerini MUCUH alıyo nasıl oluyorsa diyorsunuz bende nasıl olduğunu açıkladım size. Uzatmaya değecek bir konu değil.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Şimdi berke kendini acındırmaya çalısma kardesim 0 asker kesimi yaparak sana köy aldıran biz köyü bosaltıp mis yardımı yapan biz ufak operasyonda kendime köy almayıp size saldırı atıp mis yardımı yapan yönetici kadrosu varki yakın dedigin 6 7 kişi kimdir

Ben şunu bilirim kardesim simdi telden giriyorum mesajlarıda burada paylasacagım görsel olarak degil kaldırılıyor dileyene mesajın görüntüsünüde atarım

Oynama konusunda hevesli bi kardesimizsin ama bi o kadarda bencil birisin sadece ben diyorsun.Klanlar diyorsun ya ekip oyunu az varlıgını gösterseydin klan adına ne yaptın su zamana kadar en aktif kişisi bendim diyorsun be güzel kardesim en kötü yagmadan anlasılır en aktif kişisi sen miydin

Arkadaşlar polemik yaratmak tartışmaya girmek istemiyorum fakat bu sekilde oyun kurallarına ayrıkırı hareket yapan bir ufaklık var üstelik suç kendisinde degilde klan yönetimindeymişcesine suçlamada bulunuyor

BEN RESİMLERİ DİLEYENE MESAJLAŞMALARI DİLEYENE ATARIM DİYORUM.Sen 3 5 kişi ile oyun oynuyorlar diyorsun belge kanıt sunamayacaksan bu forumdan çıkmanı tavsiye ederim boşa ona buna suç atıp kalabalık yapma senin için dünya bitmedi mi

Bu arada fark ettim ki benim yazdıgım mesajlarda silinmiş MODUM bizimle probleminiz mi var
Özel mesaj paylaşımı yasaktır.Bundan dolayı kaldırılmıştır.

DeletedUser56113

Ziyaretçi
4 misin önüne 298 hafif çıkmak falan o raporlar nerde ya xd

LOFA Sifteri

Okçu
Mucuh paramparça edecek en fazla 1 hafta sürer bu savaş :)
o işler öyle olmuyor

Kiyaslama yaparken su duruma gore kiyaslama yapin

Size karsilik veren kisi sayisi 4 yada 5 tir ne kadar koy aldiginiz onemli degildir savas oyunu kesiceksiniz tabi bizlerde kestiricez ama bizim 5 katimiz bir klanin 7 8 tane asker kesip bunu sova dokmesi cok komik bunlari yapmayin oralara gelmek icin zaten dunya katakulli dondurmussunuz durun sadece savasimizi verelim

Eklentiler

• Opera Anlık Görüntü_2019-05-22_165955_trc1.klanlar.org.png
    Opera Anlık Görüntü_2019-05-22_165955_trc1.klanlar.org.png
    36,8 KB · Görüntüleme: 23
  • Opera Anlık Görüntü_2019-05-22_170050_trc1.klanlar.org.png
    Opera Anlık Görüntü_2019-05-22_170050_trc1.klanlar.org.png
    22,9 KB · Görüntüleme: 21

DeletedUser63084

Ziyaretçi

Size karsilik veren kisi sayisi 4 yada 5 tir ne kadar koy aldiginiz onemli degildir savas oyunu kesiceksiniz tabi bizlerde kestiricez ama bizim 5 katimiz bir klanin 7 8 tane asker kesip bunu sova dokmesi cok komik bunlari yapmayin oralara gelmek icin zaten dunya katakulli dondurmussunuz durun sadece savasimizi verelim

Katakulliden kastın nedir anlayamadım ben dostum. Vura vura gelmişiz Reis klanını 3 günde bitirmişiz. Worldde multi mi var anlayamadım. İlk Kami opundan sonra ne kadar duracaksınız onu görelim ona göre konuşalım bence :) Karşılık veren sayısı bizi bağlamaz ona göre ekip kursaydınız. Şimdi Ağlamaya gerek kalmazdı..

rtroxx

Kılıç Ustası
o işler öyle olmuyor

Balta fake atmayın mızrak fake atmayın dedim size dinlemediniz.

Şimdi benim anlamadığım kısım şu C11 e bütün klanlar eşit başladı ne pre ile ham çekildi ne 300-400 kişilik aile klanlar geldi. 70 kişi ekibinizi oluşturun efendi gibi oyununuzu oynayın dediler öyle başlattılar dünyayı. Ee eşit şartlarda başlanan dünyada siz geri kalmışssanız bunun bizi bağlayan kısmı güzel ekip kurup gelmişiz dünyaya,harita yerleşimini güzel yapmışız ki ekstra bişeyde yapmadık herzaman olduğu gibi Güneydoğuya yerleştik. En azından bişey konuşuyorsun destekli şekilde kabul edilebilir biçimde konuşta eyvallah diyebilelim yoksa çamur atmaktan öteye gitme şansın yok;);)

He bide unutmadan Şafakta doğuya bakın=)