KUZEY SAVAŞI :)

• Konuyu başlatan DeletedUser66155
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66155

Ziyaretçi
İşte şimdi eşitlendik beyler :))

9nwOnh.png

DeletedUser65871

Ziyaretçi
Ne ? Bizi(m) için mi :D 88 e bi 12 klan daha ekle de düz olsun reis ;)

DeletedUser57683

Ziyaretçi
Harcadıkları pre yetmemişti bir de barbar dahil kıtadaki tüm köyleri almışlar . Sadece güldüm.
Kim olduğumu da gayet bariz bir şekilde twstatsdan görebilirsiniz.

*oyuncularına asker basmayı öğretin görüğüm köylerde hep görevden gelen askerler var

DeletedUser69183

Ziyaretçi
Güzel savaş demekki kendilerine guvenmiyolarki abilerini amcalarini teyzelerini ablalarini çağırmış lar savaşi sizin kazanacağınız belli bu yolda devam edin tüm dünya sizin olduğunuzu anlamislar :) arkadaşlar başarılar

DeletedUser49061

Ziyaretçi
Kaybedenin kazanani tebrik edecegi savas olmasi dilegiyle.
Tatsiz seyler yasamadan eglenceli bir savas gecirelim yeter.

Hem kendi klanim olan hatred'e hem de rakip klan olan arrow'a basarilar diliyorum.

DeletedUser57683

Ziyaretçi
Her olayı çözdüm de şu 300 mızrak 60 kılıç işini çözemedim 18 klan geldiniz eyvallah preye abandınız eyvallah oyunda olur ama köy başına 10 tane multide biraz şov değil mi ? Neyse bileği olmayanlar yağmayı scriptle atanlar, mis arası atamam falan diyenler var napalım bizim de oyunculuğumuz var onla devam edelim . Bu arada 300-60 ları şikayete başlıyoruz ban yemek istemeyenler dikkat etsin biz vurmadıkça bi önemi yok sizin silinmenizin.

DeletedUser65871

Ziyaretçi
Her olayı çözdüm de şu 300 mızrak 60 kılıç işini çözemedim 18 klan geldiniz eyvallah preye abandınız eyvallah oyunda olur ama köy başına 10 tane multide biraz şov değil mi ? Neyse bileği olmayanlar yağmayı scriptle atanlar, mis arası atamam falan diyenler var napalım bizim de oyunculuğumuz var onla devam edelim . Bu arada 300-60 ları şikayete başlıyoruz ban yemek istemeyenler dikkat etsin biz vurmadıkça bi önemi yok sizin silinmenizin.
18 klan gelmediler 2 klan geldiler bilmem kaç klan oldular :D

DeletedUser66155

Ziyaretçi
Klan başkanları Multiden ceza yiyen bir klan... Başka sözüm yok hakim bey.

DeletedUser48622

Ziyaretçi
aynı durum bizim kıta için gecerli geneli 300 mızrak 60 kılıç şeklinde