EİBO & Mod Again İsyan Kovboy Vs Vs

• Konuyu başlatan DeletedUser66983
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Bebeğim sizin tüm klanlarınız bizim 5 6 oyuncu kadar anca kesmiş, bunları paylaştık ne kadar yüzsüz bi adamsın insan bi utanır der ki yav biz napıyoruz. Tamam hadi gel tüm birimleri en hızlı şekilde basıcam, gelin kesin topluca

Onlymylove sahibinizide atsana la yalandıgniz adam napmis bakalim

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Bebeğim sizin tüm klanlarınız bizim 5 6 oyuncu kadar anca kesmiş, bunları paylaştık ne kadar yüzsüz bi adamsın insan bi utanır der ki yav biz napıyoruz. Tamam hadi gel tüm birimleri en hızlı şekilde basıcam, gelin kesin topluca

Hangi kesimden bahsediyorsun dirilis in vurup sizin savunduğunuz mu yoksa saldırıda olan zayıf kesimler mi daha yeni başladık Aslan parçası bakarız ilerde kesimlere ha suda var Saldiri almıyoruz ya rakip zayıf savunupta birim kesemiyoruZ napalim

DeletedUser66983

Ziyaretçi

Bak bak tw lere bak utan dicem ama sizin kadar yüzsüz gevşek adam Yok ki utanasınız yayık ayranı gibisin hele sen

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Dur ben sana atım Osmanbey efendi kendini nimetten sayıp etrafa bok atıp polimikten beslenen arkadaslara hitaben :) iğneyi kendine çuvaldınız başkasına batır seni gidi seni

Hepsini koymadim he çok ovunuyorsunuzda bir halt ettiğiniz Yok anca kuru gurultu ses var görüntü alamıyoruz

Beni niye atmadın, üzdün =(