CROM

• Konuyu başlatan DeletedUser43505
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Her dünya seni silmiştik o zamanlar daha sen bebeydin gerçi hala bebesin değişen bir şey yok. :) Kaan abi dediğin diyor seni görse duysa buda mı oyuncu olmuş diyecek. :D :D Aynen 2 haftaya sileriz biz eğer terso durum olursa sen nolur bizi tebrik et olur mu senin tebriğine o kadar çok ihtiyacımız var ki belki sen tebrik edince udw yi çağırır arkasına saklanırız veya udw ye güvenip foruma yazar baban yaşında ki adamlara saygısız ithamda bulunuruz SİNSER çok zorluyorsun şansını :) SANCAK CEDCALA bırakmam gelir dağıtırım seni :)

Çok korktum abi, ne olur beni dağıtma :D

DeletedUser67540

Ziyaretçi
Ya bu yusufa bitiyorum gercekten ya

Güya cindeydi oyle demisti bana 50 de senle savasıyormm farkında degilsin diye simdi gelmis yok seni suna buna bırakmam silerim diyor sinsere sinseri tanımam ama nick yabancı degil sunu diyeyim ben sana acık teklif sundum dedim ki eger azıcık güven varsa cagır bir dünyada baslayalım teke tek dedim de arkadasın bi tarafları yemedi herhalde

Neyse fazla uzatmayak dünyadaki buütün klanlara basarılar yusufun kurdugı cakma crom haric :)

DeletedUser66985

Ziyaretçi
Hiç bir CROM oyuncusu foruma yazmayacak.
Hiç bir CROM oyuncusu bu laf atanları silene kadar burada olmayacak.
Sildikten sonra burada olacağız.
O zamanda
Karşımızda ki bu laf atanlar atıp tutanlar burada olmayacak.
Karaktersizlerle denk gelmemeye çalışıyoruz Allaha şükür gelmeyeceğiz ;)

DeletedUser67540

Ziyaretçi
Hiç bir CROM oyuncusu foruma yazmayacak.
Hiç bir CROM oyuncusu bu laf atanları silene kadar burada olmayacak.
Sildikten sonra burada olacağız.
O zamanda
Karşımızda ki bu laf atanlar atıp tutanlar burada olmayacak.
Karaktersizlerle denk gelmemeye çalışıyoruz Allaha şükür gelmeyeceğiz ;)

O zaman soyle diyeyim pre kastıgım 51 de mi sileceksin aman cok umrumda 50 de oynuyorum gel sil bakalım beni nasıl siliyormussun

Soyle oyuncularınıza baktımda zamazingo haric hepiniz bossunuz

DeletedUser67540

Ziyaretçi
:D O derece korkuyorsun demek tek tek mesaj atıyorsun korkunun ecele faydası yok aslan parçası gerçi klanını satıp cezası kalkar kalkmaz düşmana geçen madam ne anlar.. ;)

Yok tanıdıklara sordum onlarda pre kasıyoruz dediler bende dedim ki ben bu adam icin o kadar pre harcadım ama meger madammıs neden diye sordular ben klandan cıkınca dagıldılar anladım ki klanı ben ayakta tutuyormuşum

Yani azıcık yürekli olaydın da vursaydın ya beni neden vurmadın beni yemedi mi daha dogrusu herkes cıktı suc benim üzerime kaldı degil mi :)

DeletedUser43599

Ziyaretçi
O zaman soyle diyeyim pre kastıgım 51 de mi sileceksin aman cok umrumda 50 de oynuyorum gel sil bakalım beni nasıl siliyormussun

Soyle oyuncularınıza baktımda zamazingo haric hepiniz bossunuz
dostum w50 de kendine o kadar guveniyorsun madem trix silemiyor bir turlu gel sen sil beni de w51 odaklaniyim artik iyice darlandım bak hadi oyuncu göster bana