W51 SHELBY

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi
Allaha şükür sizin gibi değiliz haber vermeden bir gece savaş açmıyoruz başkasının formuna grip mesajları silmiyoruz multi desen zaten isminizi bilmeyen yok

Savaş açmak için haber vermek zorunda değiliz, sizin forumunuz siliniyorsa yöneticilerinize bakınız ayrıca multi mi oynadığımı kanıtlarsın olur biter.

Ama sizin gibi biz Hucum ile teke teke savaşamıyoruz dağıldık dağılacaz Cin savaşa girsin biz toparlanalım hücum un arkadasından barbar toplayıp öyle savaşa girelim bizim için verdiğimiz söz önemli değil diyen adamlarsınız Dejavu olarak.

Dağa neyin yorumunu yapıyorsunuz dejavu oyuncusu olarak 5 para etmezsiniz

kılbıll

Baltacı
Savaş açmak için haber vermek zorunda değiliz, sizin forumunuz siliniyorsa yöneticilerinize bakınız ayrıca multi mi oynadığımı kanıtlarsın olur biter.

Ama sizin gibi biz Hucum ile teke teke savaşamıyoruz dağıldık dağılacaz Cin savaşa girsin biz toparlanalım hücum un arkadasından barbar toplayıp öyle savaşa girelim bizim için verdiğimiz söz önemli değil diyen adamlarsınız Dejavu olarak.

Dağa neyin yorumunu yapıyorsunuz dejavu oyuncusu olarak 5 para etmezsiniz
Sen müttefikken savaş açmak için haber vermek zorunda değilsen vurulurkende konuşmayacaksın o zaman susup oturacaksın rüzgar eken fırtına biçer boş boş konuşma siz yapınca karakter abidesisiniz başkası yapınca karaktersin oluyor iyiymiş valla

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Raporlar paylaşılmayacak diye biliyordum ama bende bekliyorum öyleyse :)

DeletedUser64591

Ziyaretçi
Atılacak 300 ü aşkın rapor var :) tek tek uğraşcak klandaşım bekleniyor. Kan gölü oldu yav oyundan isteyene atılır :)

Sen müttefikken savaş açmak için haber vermek zorunda değilsen vurulurkende konuşmayacaksın o zaman susup oturacaksın rüzgar eken fırtına biçer boş boş konuşma siz yapınca karakter abidesisiniz başkası yapınca karaktersin oluyor iyiymiş valla

S.a bozuldu öyle savaş açıldı gevşekliğinizi savunmayın birde

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Raporların vizyona girmesini bekliyorum heyecanla. En önden biletim var
Sana rapor yok :p

Atılacak 300 ü aşkın rapor var :) tek tek uğraşcak klandaşım bekleniyor. Kan gölü oldu yav oyundan isteyene atılır :)
Ben de bekliyorum ya yok mu koca Shelbyde bir işsiz :(

3klan iyi savunmussunuz yav helal jvjvccc
Sen ne konuşuyorsun lan köyün kalmayacaktı az daha git sınavlarına çalış :D

S.a bozuldu öyle savaş açıldı gevşekliğinizi savunmayın birde
Mehmet abi boşver, gerek yok :)

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Neyse yorum yapmıyorum övünebilirsiniz çünkü herkes oyuncu herkes iyi :)