Fotoğraf Paylaşımları İçin Ne Yapmalıyız ?

• Konuyu başlatan DeletedUser68883
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68883

Ziyaretçi
Bildiğiniz Gibi, Forumda veya Birisine DM atarken Fotoğrafı Direkt Paylaşamıyoruz . Onun yerine fotoğrafın linkini paylaşıyoruz . Sistem bu linki kullanarak Fotoğraf gösteriyor bize .

İlk Yöntem ( uzun yöntem )
Forumda fotoğraf eklemek için öncelikle LinkPicture.com gibi bir siteye girip veya mobil kullanıcılar için LinkPicture'nin Android Uygulamasına fotoğrafımızı yüklüyoruz. ( Mobilde galeriden Fotoğrafı Paylaş diyince uygulamayı secerseniz, direkt yüklenme sayfasına gidersiniz)

"Fotoğrafın Direkt Linki " adlı linki kopyala butonu ile kopyalayıp oyunun forum bölümünde yazının neresinde fotoğrafın gözükmesini istiyorsanız oraya gelip iconuna tıklayıp çıkan alttaki bölüme linki yapıştırıyoruz.

İkinci yöntem ( basit yöntem )

Yine LinkPicture.com gibi bir siteye veya Uygulamasına giriyoruz ve fotoğrafımızı yüklüyoruz. "Forumlar Linki" adlı linki kopyala butonu ile kopyalıyoruz . Sonrasında oyunun forum bölümünde yazınızın neresinde fotoğrafın gözükmesini istiyorsanız , forumlar linkini yapıştırın . Öncesinde herhangi bişey yapmadan yapıştırın sadece.

Ortalama Biri

Misyoner
Sadece reklam değil hocam
Oyuna yeni başladım ve sardı baya
Hem insanları yonlendireyim hem tanıtımım olsun dedim :)
Kullanarak destek olursanız sevinirim.

Şimdi kullanırım diye yalan söylemeyeyim. Oyunlarda bile eğer medya erişimi istiyorsa kurmaktan vazgeçtiğim oluyor. Siteyi kullanırım fakat uygulamayı sanmıyorum =)

DeletedUser68883

Ziyaretçi
Şimdi kullanırım diye yalan söylemeyeyim. Oyunlarda bile eğer medya erişimi istiyorsa kurmaktan vazgeçtiğim oluyor. Siteyi kullanırım fakat uygulamayı sanmıyorum =)

Desteğiniz için teşekkürler hocam
Fotoğraf yükleme uygulaması olunca , mecbur gerekli oluyur o izin , yoksa upluod yapılacak fotoya erişemez uygulama :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.