Saldırı kısıtlaması

Genel saldırı engelleme oranı Kuralı

• Kalkmalı

Oylar: 38 51,4%
  • Kalkmamalı

Oylar: 36 48,6%

• Toplam oy kullanan
    74

Worafz

Okçu
Öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum... Casual 4 Genel Forumu biraz sessiz kalmış artık hareketlendirmemiz gerekiyor diye düşünmekteyim. İlk konu olarak dünyada ki çoğunluğun şikayetçi olduğu bir konu hakkında konuşmak istiyorum. Maalesef ki dünya yaklaşık 2 aylık bir süre ile açık olmasına rağmen "Genel saldırı engelleme oranı Açık, en düşük puanlara göre 20%" kuralından dolayı ne doğru düzgün savaşlar yapılabiliyor ne de doğru düzgün bir saldırı. Yenilen rakiplerde birinci sıradaki kişinin kestiği sayı 189.259 şeklindedir (Diğer dünyalar da bu sayıya şuanda yarım saatte ulaşılıyor) 2 aylık bir sürede en fazla bu kadar kesim yapılması tamamıyle pasif bir oyuna itmektedir herkesi. Benim düşüncem bu kural kaldırılabilir mi? (Bu soru yönetim kadrosuna) Sizce de kaldırılmalı mı yoksa kaldırılmamalı mı? Lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz?

DeletedUser63865

Ziyaretçi
Puan yüzünden sadece ben saldırı atabiliyorum 4 misi gönderdik Kami yi de gönderdik Eyvallah ee ben tek saldırıyorum onlar klan olarak topyekün savunuyorlar üstüne bir de gece bonusu eklendi mi kamiye el sallamak kalıyor belli bir puandan sonrası için kalkması en iyisi olur

DeletedUser63865

Ziyaretçi
Casualin amacı öğrenmekse casuel 2 de neden bu sınır kaldırıldı diye soruyor insan

LeeGyuShin

Acemi
Casual2 hakkında eksik bilgiye sahipsin sanırım.Dünya kapanma sürecine girdiği vakit saldırı kısıtlaması kaldırıldı.

DeletedUser68080

Ziyaretçi
Casualin amacı konusunda haklılar onu bir tarafa bırakıyorum, dünyadaki oyuncu ve klan sayısı az şuan bu sınır kalkarsa yapılan 3-5 savaştan sonra dünya kapatmak için barbar toplanma sürecine girilecektir. O nedenle bırak biraz devam etsin :)

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Bence şuan dünyada adam akıllı kimse yok ve biraz daha devam etmesi gerekir

DeletedUser63865

Ziyaretçi
Bu kurallar yüzünden kimse oynamıyor zaten gelen de ya bayrak kasmaya yada muhabbet etmeye geliyor

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Dünya biraz ilerleyince kaldırdıklarında çok güzel savaşlar olacak herkesin askeri hazır köyler güzel bir anda patlamalar ;)

DeletedUser63865

Ziyaretçi
Dünya şuan çok sıkıcı asker basmak aşırı gereksiz farmville olarak takılıyoruz şuan savaşlar desen harita üzerinde bir renk sadece

DeletedUser59677

Ziyaretçi
ayenn arkadaşa katılıyorum..Casual 3 gibi olabilir mesela orada puan sınırı yoktu.sadece ana köy alınamıyordu orada.burası da öyle olabilir.sadece barbar toplayarak bir şey elde edemezsiniz.şuan harita arkadaşın dediği gibi sadece formalite icabı kırmızı renkte duruyor.saldırı atacağımız adam puan farkından kaçmak için barbar alıyor 3 4 tane hop tüm planlar suya düşüyor.dediğim gibi puan sınırı bence de kalkmalı

DeletedUser59677

Ziyaretçi
Fransa'daki Casual dünyalarına baktım adamlar bir tarih belirlemiş Örneğin , 19.04.2019 tarihinde puan bloğu kalkacaktır diye.bizde de öyle bir şey yapılabilir.Zevk alsın millet..bir operasyon yapacaksın 5 kişi ile operasyon yapmaya çalışıyorsun mesela yada adamın sırf puan sınırına girebilmek için kademe yıkmaya çalışıyorsun kendi köylerinden saçmalık bence.tamam eyvallah casual bayrak kasmak için bire bir milletin oyunu öğrenmesi için bire bir yer ama şu saldırı olayı kalksın ki millet daha fazla zevk almaya baksın oyundan.nacizane fikrim budur

DeletedUser59677

Ziyaretçi
ileri ki dönemde kalkar inşallah saldırı kısıtlamması