Makara Zamanı :)

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67142

Ziyaretçi
yahu sormak istediğin nedir ? tam olarak sor ne soracaksan sevgili tribi gibi birşeyleri ne ima edip duruyosun laf felanmı soktuğunu sanıyon ?

Paran ile övünmek yerine okuduğunu anlamaya odaklanmalısın. Gayet açık yazmıştım hani bir ara gezdiğin şu discordları vesaire hatırla orada neler söylediğini falan. Böyle sormak istediğini sor şeklinde kaçmana gerek yok.

Sen Cedcal ekibini titana vurursanız. Udw Adam Şizofren Titan hepimiz size vururuz diye tehtid etmedin mi ?
Trickster klanını haritama sokmayın diye sitem etmedin mi ?

Bu görüşmeden bir kaç hafta yada günde olabilir diplomasi yaptığın bir klanın discordun da Trickster klanına karşı diplomasi paktı kurmayı düşünüyorum cin bitince onlarla savaşacak bir pakt kurucam demedin mi ?

Yeterince açık oldu bence bunları da anlamıyorsan boşver bir şey demedik say :)

DeletedUser64609

Ziyaretçi
Paran ile övünmek yerine okuduğunu anlamaya odaklanmalısın. Gayet açık yazmıştım hani bir ara gezdiğin şu discordları vesaire hatırla orada neler söylediğini falan. Böyle sormak istediğini sor şeklinde kaçmana gerek yok.

Sen Cedcal ekibini titana vurursanız. Udw Adam Şizofren Titan hepimiz size vururuz diye tehtid etmedin mi ?
Trickster klanını haritama sokmayın diye sitem etmedin mi ?

Bu görüşmeden bir kaç hafta yada günde olabilir diplomasi yaptığın bir klanın discordun da Trickster klanına karşı diplomasi paktı kurmayı düşünüyorum cin bitince onlarla savaşacak bir pakt kurucam demedin mi ?

Yeterince açık oldu bence bunları da anlamıyorsan boşver bir şey demedik say :)

eeeee dediysem ne olmuş ??diplomasi konuşmamdan sanane ki

DeletedUser67142

Ziyaretçi
eeeee dediysem ne olmuş ??diplomasi konuşmamdan sanane ki

Benlik bir durum yok da gözlerimiz yollar da kaldı ne zaman savaşıyoruz daha işiniz var mı yoksa biz gelelim mi ondan soruyoruz yoksa anca konuştuğunu biliyoruz zaten :)

DeletedUser67234

Ziyaretçi
:(:(:(:(:(:(:(:(:(o_Oo_Oo_Oo_Oo_O:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Şaka maka 2 tarafıda severim canım ciğerim, diplomasi meselelerini discordda tartışmak normal, anormal bir durum göremedim. Bir ara pilavlı yapak toplanıp.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Neyse buradan da ekmek çıkmadı 3 klan gelmiş cin için herkesle diplomasi yapan birine savaş dedik bizim hatamız hadi kolay gelsin sana diplomasi uğraşlarında :)

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Neyse buradan da ekmek çıkmadı 3 klan gelmiş cin için herkesle diplomasi yapan birine savaş dedik bizim hatamız hadi kolay gelsin sana diplomasi uğraşlarında :)

Szofrenle bizden başka savaşmak isteyen bir klan gördüm sanki sonunda dünyada :))))
garip geldi abicim :))

DeletedUser63514

Ziyaretçi
Çok garip bir başlık
Çok garip bir savaş
Çok garip bir yorumlamalar:)

Başlığı hayretle takip ediyorum:)
Şu şartlarda bile cin girsin başka bir klanla savaşa biz niye girelim bile diyen çıkmış.

Güneybatı w50 gibi kaliteli bir dünyaya yakışmayan tek bölge sanırım.

onu diyen eski cin oyuncusu :) salla gitsin onu :)

ZOOM

Baltacı
faruk bey klan değiştirmiş ci,ni topluyormuş öyle deniliyor sebebi ne olaki ?

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Sebebi herkes köyünü Faruk abiye bırakıyor da ondan olabilir mi