Yek & Kudret-Bro-Kızıl

• Konuyu başlatan DeletedUser59592
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63512

Ziyaretçi
BaD9av.png

37 günün sonunda istatistik bu şekildedir Yek klanı dağılmıştır oyuncuları yönetim kadrosu hesap sile almıştır . Yek oyuncularını, kendi klanımın oyuncuları ve müttefikimiz bro klanı oyuncuları tebrik ederim yek klanına sonraki dünyalarda başarılar dilerim :)

Tebrik ederim. :)

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Tebrikler arkadaşlar. Güzel savaştı. Yapacağımız kadarını yaptık 15 kişiyle bu kadar mücadele verebildik. Kendi klanımız içindeki tüm yönetim ve arkadaşlarıma teşekkğr ederim. Rakibimiz olan Bro Kudret ve Kızılı tebrik ederim. Rakibimiz içinde bir kaç oyuncu harici hepsi kaliteli ve karakterli savaş çıkardı. Dostluğumuz, muhabbetimiz daim olsun. Yalnız @alparslan.erguven seninle işim bitmedi daha elimden çekeceğin var senin :cool:

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Bu worldde oynayan çoğu klanı duruşlarından dolayı tebrik ederim. Ilk defa Bu kadar saygılı ve seviyeli konuşulan ve savaşılan bir dunya ve ekip gördüm.

DeletedUser55582

Ziyaretçi
Tebrikler arkadaşlar. Güzel savaştı. Yapacağımız kadarını yaptık 15 kişiyle bu kadar mücadele verebildik. Kendi klanımız içindeki tüm yönetim ve arkadaşlarıma teşekkğr ederim. Rakibimiz olan Bro Kudret ve Kızılı tebrik ederim. Rakibimiz içinde bir kaç oyuncu harici hepsi kaliteli ve karakterli savaş çıkardı. Dostluğumuz, muhabbetimiz daim olsun. Yalnız @alparslan.erguven seninle işim bitmedi daha elimden çekeceğin var senin :cool:
Ona Cektiricem Diyorsun Beni Kesiyorsun Oluyormu Böyle :D

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Bu worldde oynayan çoğu klanı duruşlarından dolayı tebrik ederim. Ilk defa Bu kadar saygılı ve seviyeli konuşulan ve savaşılan bir dunya ve ekip gördüm.

Tüm yöneticileer birbirinş tanıyo ve hiçbirimiz Oyun hırsına kapılmadık çünkü:) kapılmayızda hele yek olarak bizim için çok iyi oldu :) ben her xaman derim 20 köyden sonrasında oyun boş

Maestro*

Kılıç Ustası

Seni tanımak güzeldi Celal abi :)

Cümlelerinin arasından cımbızla çektiğim cümlelerede cevap veriyorum abi ; biz o birkaç oyuncuyu aramızdan çıkartıp dünya kapatmada aramızda olmasına izin vermeyeceğiz abi.

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Çabuk kapatında başka dünyada beraber oynarız :)

DeletedUser362

Ziyaretçi
Tüm yöneticileer birbirinş tanıyo ve hiçbirimiz Oyun hırsına kapılmadık çünkü:) kapılmayızda hele yek olarak bizim için çok iyi oldu :) ben her xaman derim 20 köyden sonrasında oyun boş
O yüzden ben 20 köyden sonra bırakıyorum abi bu worldde 60 köye kadar durabildim :D

DeletedUser59592

Ziyaretçi
51 e gel celal abi galaksiyle :)

Niyet varda oynayamam. 46 yı bile zorla oynadım. Malum iş yoğunluğu + aile öyle olunca oyuna vakit ayırmam skıntı. Pre bile yok :) benim dünyam artık casual ihtiyarlar gibi barbar büyütürüz anca

DeletedUser50138

Ziyaretçi

Senden gelecek hayrada şere de eyvallah :)