Hoş geldin! Yeni Yıl!

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum

Yeni yılda da her yeni gününüzün bir önceki günden daha güzel, hayallerinizdekine benzer ve sizi çok mutlu edecek günler olması dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Bol umutlu ve sonu mutlu nice yıllara.

Sevdiklerinizle beraber, sağlıklı ve mutlu bir yıl diliyorum.

Hepinize mutlu mutlu yıllar...

Huzurlu ve sağlıklı olacağımız, hayallerimizi gerçekleştireceğimiz veya gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşacağımız bir yıl olmasını dilerim.
Hepimize mutlu yıllar.​

Nice sağlıklı ve huzurlu yıllara :)

Sevdiklerinizin hep yanında olacağı, mutlu, huzur dolu bir yıl dilerim.

Huzurlu, paralı, mutlu, sağlıklı, sıcak bir yıl dilerim.

Nice yeni yıllara,hoo hoooo hoooooo

Herkesin yeni yılını kutlarım. 2013'te birlikte mutlu, huzurlu ve başarılı bir şekilde beraber olmak dileğiyle. Herkese sağlık, esenlik ve bol para diliyorum.

Tüm oyuncularımızın yeni yılını kutlar, tüm isteklerinin gerçekleşmesini dilerim.

Klanlar Destek Ekibi olarak gelecek yıl yine bir arada olmak üzere...​

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Fire Breath dedi ki:
Nice sağlıklı ve huzurlu yıllara

Goliath dedi ki:
Sevdiklerinizin hep yanında olacağı, mutlu, huzur dolu bir yıl diler0mi

Konsantre dedi ki:
Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. İyi seneler dilerim...
Hepimize mutlu yıllar.​

One.Helsing dedi ki:
Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle mutlu yıllar.

Toxi dedi ki:
Hepinize mutlu mutlu yıllar

N2O dedi ki:
Her daim kılıcınız kesin olsun şovalyeler. Mutlu yıllar

Caduceus dedi ki:
Yeni yılda istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

TheyThink dedi ki:
Yeni yılda bol bol köyünüz olsun, ordularınız eksik olmasın. İyi yıllar

Alvarieker dedi ki:
Huzurlu ve sağlıklı olacağımız, hayallerimizi gerçekleştireceğimiz veya gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşacağımız bir yıl olmasını dilerim.
Hepimize mutlu yıllar.​

GoldBerry dedi ki:
Sevdiklerinizle beraber, sağlıklı ve mutlu bir yıl diliyorum.

Nice yeni yıllara,hoo hoooo hoooooo

Mr.Storm dedi ki:
Klanlar Türkiye Takımı olarak iyi ya da nefret dolu düşüncelerinizle bu sene de bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Mutlu Yıllar Klanlar Türkiye

Sevgili Şövalyeler,

Klanlar Türkiye Takımı olarak mutlu bir yılı geride bırıkmamıza ortak olduğunuz için size bir hediye vermek istedik. Bunun için tüm oyuncularımıza 2 Günlük Premium Hesap ve 3 günlük Yağma Asistanı hediye ettik. Umarız bu sene de bizi yalnız bırakmazsınız.

İyi oyunlar ve mutlu bir 2015 dileriz.

Klanlar Destek Ekibi

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar! :)

Çok cix bir yeni yıl olması dileklerimle. tt1

Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Herkesin yeni yılının huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle...

Yeni yıl umarım hepinize hayallerinizi başarmak için bir şans verir!
Sevdiklerinizle beraber nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yıllar dilerim.

Alvarieker dedi ki:
Hepimize mutlu yıllar.​

2016'da da beraberiz :)

Yeni yılın dolu dolu, geniş ve en içten gülümsemelerle geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

Rabbim Türkü korusun... Mutlu yıllar.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Klanlar Destek Ekibi olarak mutlu bir yılı geride bırakmamıza ortak olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz .

Yeni yılda gerek ülkemiz gerek dünya için sevinç,mutluluk ve huzurlu bir yıl olmasını dileriz !

Yeni yılınız kutlu olsun !

LOk9ya.png

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bundan iyi olsun yeter! Mutlu yıllar!
2019 şehitlerimizin olmadığı terörün sona erdiği bir yıl olması dileğiyle...Mutlu Yıllar!
Enflasyonun olmadığı zamların az olduğu bir yıl diliyorum :)
Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..
Gidecek 2018 gelecek 2019 hayallerinize kavuşacağınız bir yıl olmasını dilerim.Mutlu yıllar !

Klanlar Destek Ekibi olarak mutlu bir yılı geride bırakmamıza ortak olduğunuz için sizlere teşekkür ederiz .
Yeni yılda tekrardan görüşmek ümidiyle...
DAHA NİCE MUTLU YILLARA !

pbBJnm.jpg

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yeni yılın herkese sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.
Umut ettiğiniz her şeye sahip olduğunuz bir yıl olması dileğiyle. Mutlu yıllar !
2020 yılı sizlere sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Her şey gönlünüzce olsun...
Güzel bir yıl diliyorum..
Bütün oyuncularımızın yeni yılı kutlu olsun !
Gelecek yılın ülkemiz, dünyamız ve insanlık adına iyi geçmesini temenni ediyorum. Mutlu yıllar !

YENİ YIL 8.jpg

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Adaletli bir yıl olması dileğiyle, iyi yıllar !
Umut oldukça her yeni gün bir başlangıçtır.. 2021 güzel bir başlangıç olsun..
Umudumuzu kaybetmememiz dileğiyle.. Mutlu yıllar:)
Zamanın ve sağlığın önemini idrak edebileceğimiz bir 2021 temenni ediyorum.
Sağlıklı, mutlu, özgür ve huzur dolu bir yıl olsun.
Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, umudun, hayallerin ve güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl olması dileğiyle. Mutlu yıllar !
Hastalıkların, cinayetlerin, istismarın, açlığın ve yokluğun olmadığı bir yıl temennisiyle...
Musmutlu bir yıl dilerim.
2020 yılında yaşadığımız başta koronavirüs illeti olmak üzere tüm olumsuzlukların, yerini huzur, mutluluk ve başarılara bırakması dileğiyle. 2021 yılının tüm dünyaya hayırlar getirmesi dileğiyle, yeni yılınız kutlu olsun.
Yeni yıl ile birlikte herkese, daha sağlıklı, mutlu, huzurlu, dileklerin gerçekleştiği, güzelliklerin olduğu bir yaşam diliyorum. Mutlu Yıllar!

Klanlar Destek Ekibi olarak bütün oyuncularımızın yeni yılını kutluyoruz ! Gelecek yıl yine bir arada olmak üzere...

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Sevgili Oyuncular;

Yeni yılda eğlendiğiniz, keyif aldığınız bol savaşlı bir oyun oynamanızı dilerim. Ayrıca reel hayatınızda en azından bir önceki yılı aramadığınız bir yıl olmasını temenni ederim. Mutlu yıllar! :)
Aydınlığa yürüdüğümüz bir yıl dilerim.

Mutlu yıllar :)
Umutlarımızın solmadığı yıllar dilerim.
Sağlıklı, mutlu ve umutların gerçeğe dönüşeceği bir yıl geçirmemiz dileğiyle. Mutlu yıllar. :)
Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dileğiyle Mutlu Yıllar...

Ho ho ho :p
Sağlıklı, mutlu ve huzur dolu yıllar dilerim.
Her geçen yıl olduğu gibi bu sene de tüm dileklerinizin gerçekleştireceği bir yıl temennisinde bulunmak isterim. Herkese mutlu yıllar...
Sevdiklerinizle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yıl diliyor, yeni yılınızı kutluyorum.
Gelişim konusunda verimli olacak bir yıl geçirmemiz dileğiyle, yeni yılımız kutlu olsun. :cool:

Klanlar Destek Ekibi olarak bütün oyuncularımızın yeni yılını kutluyoruz !Daha sağlıklı yıllara !!

İyi dileklerinizi buradan bırakabilirisniz ! :p

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Sevgili oyuncular, yeni yılda aranızda olamayacağım ama sizlere şimdiden yeni yılda mutluluklar diliyorum. :) Hoşça kalın!
Yeni yılın herkese öncelikle sağlık olmak üzere, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Her yılınız, bir öncekinden daha güzel ve eğlenceli olsun.
Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve dolu dolu bir yıl dilerim :)
Herşeyin gönlünüzce olduğu, tebessümün daim olduğu bir yıl olması dileğiyle... :)
Yeni yılınız mutlu ve huzurlu geçsin her şey gönlünüzce olsun iyi yıllar ...
Sevdiklerinizle mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle...
Yaşanılabilir bir dünya ümidiyle... Mutlu yıllar !

Aydınlığa yürüdüğümüz bir yıl dilerim.

Mutlu yıllar :)

Kadınların öldürülmediği, çocukların aç kalmadığı, adaletin kimsenin elinde oyuncak olmadığı bir 2023...

Margaret

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Yöneticisi
Thank.jpg

Yeni yılın herkese sağlık, mutluluk, adalet ve eşitlik getirmesi dileğiyle. Bir önceki yıldan daha güzel bir yıl dilerim.
Huzur ve sağlık olsun.

Geçmiş yılın yorgunluğunu üstümüzden atacağımız, kahkahaların birbirine karışacağı ama en önemlisi sevdiğimiz herkesin mutlu olacağı bir yıl olsun.

Yeni yıl da her şey gönlünüzce olsun. Sağlıklı, mutlu bir yıl dilerim.

Sağlık, mutluluk, huzur ve adalet dolu bir yıl olması dileğiyle yeni yılda da cehalet ve haksızlığa karşı nizam için savaşacak herkese selam olsun.

Sağlıklı , mutlu ve huzurlu yeni yıl dilerim umarım her şey dilediğiniz gibi olur , yeni yılınız kutlu olsun

Herkesin sağlıklı huzurlu ve mutlu olacağı savaşların olmadığı barış dolu bir yıl olması dileğiyle iyi seneler....

Çocukların geleceğe güvenle bakabildiği bir 2024...

Herkesin gönlünün ekmeğini yediği, huzur ve adalet dolu bir yıl olması temennisiyle...

Önce ülkem için iyi sonrasında insanlık için güzel bir yıl geçirmemiz dileğiyle…