AzTeK - Zirve Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser601
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Dünya Kapanacak nerdeyse siz daha yeni mi savaşa başladınız yancı aramaktan fırsat gelmedi herhalde ;)

DeletedUser601

Ziyaretçi
Ne kadar boş muhabbeti seviyorsunuz. Burada rapor paylaşıyoruz varsa rapor atarsınız .Yoksa gidin başka sayfalarda gülücükler atın.

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Catapat rapor bölümü bence gereksiz yazma tebrik yada rapor bölümü ac bir.konu orda dile getir de millet demesin haklı iken haksız oluyor sun

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Atikan bakarken gözlük tak gözüne saat kaç da girmiş hangi tarih de girmiş baksana offf geriyorsun beni sabah sabah ya :D

DeletedUser601

Ziyaretçi
Burada forum modlarına yazıyorum, İlgili konu başlıklarına bu tarz dalgacı sohbetler ile gelen bebelere bir uyarı vermeniz lazım. Yoksa ki burası chat sohbet sayfasımı bizlermi yanlış paylaşım yapıyoruz. Bunlar mı kendilere kıvırtacak yerler arıyorlar.
Sizler neden musade ediyorsunuz konu başlıgı savaş raporları bizlerde buna uygun başlık açıp rapor atıyoruz.
Buradaki muhabbeleri görürsünüz umarım...

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Sayın modlara sesleniyorum geçmiş tarihli rapor paylaşanları lütfen ihraç edelim bu rapor bölümünden :)
Cevabı güzel vermişim eski tarih olmadıgını görünce utandı herhalde ;)

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
yanlış anlamada kardeş biraz saygılı olmayı dene karsındaki kişinin yaşını bilmeden konusma her ne kadar savaşsanızda alaycı kelimeler kullanma zaman zaman bizde patlak veriyoruz ama öyle yaşı büyük insanlara degil .

Atikan bakarken gözlük tak gözüne saat kaç da girmiş hangi tarih de girmiş baksana offf geriyorsun beni sabah sabah ya :D

DeletedUser59936

Ziyaretçi
yanlış anlamada kardeş biraz saygılı olmayı dene karsındaki kişinin yaşını bilmeden konusma her ne kadar savaşsanızda alaycı kelimeler kullanma zaman zaman bizde patlak veriyoruz ama öyle yaşı büyük insanlara degil .

Dostum ben kimseye saygısızlık etmem sadece saygı gösterilecek insanlara saygı gösteririm turkbye ile dün gayet güzel konuştum merak ettiklerini sordu cevapladım.
Hakedene hakettiği kadar diyelim sadece ,

DeletedUser12190

Ziyaretçi
İyi savaşlar.Oyunu fazla abartmamak lazım.Saygıyı kaybetmeden iyi olan kazansın.