PUDDİ --- RSPAWN MAÇ YAPACAKMIŞ SONUÇ NEOLUR

• Konuyu başlatan DeletedUser63833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59599

Ziyaretçi
alfred son yıllarda dolar gibisin

birde nedense bu dünyada bunlardan cok var

Son lafımı da yazayım sonra goy goy a vurucam

Burak gelip bana diyor ki bizim k55 e girmeyin , Burhan harita paylaşımı yapmış . Burhan a soruyorum var mı böyle bişey ben sadece 45 icin konustum oda nop köyleri paylaşımı içindi diyor . Harita paylaşımı varsa diyorum siz bizim haritamıza girmişsiniz resmini atıyorum ben bi konusayım diyor ses yok .

Bak biraderim wom a dc de konuştuğumuz şeyler dinletilmiş kayıt alınmış diyorum gelmiş bana kim almış diyorsunuz biz böyle birşey yapmayız diyorsunuz .

Bize gelip yâ kendal biz wom ile geçici sa yaptık nop köylerini toplamak icin diyorsunuz . Ama arka tarafta sinerji söyle vuralım ortak hareket edelim gibi konuşmalar yapıyorsunuz .

Ve bu kadar pişkinligin üstüne gelip

Ben size yazıyorum acık acık diyorum ki diplomasiyi silcem, isterseniz 1 hafta süre verelim isterseniz hemen silelim nasıl istiyorsanız öyle olsun akşama kadar haber bekliyorum .

Siz bana döneceğinize wom a tekrar gittiniz mi diplomasi icin gittiniz . Agladınız mı gelin gerekirse ortak kapatırız Maxi sözünde durur diye agladınız

Rm ye gittiniz mi abi siz müdahale etmeyin savaşa diye gittiniz .

Gruplarınızda Ya bu Türkoglunu sevmiyorlar bunlar konuşup tarafımıza cekelim diye konuşmalar yaptınız mı yaptınız

Bu dakikadan sonra mevzu yapmayın . Ben savaşımı açtım restimi cektim . Elinizi görelim beyler .

DeletedUser30057

Ziyaretçi
Öncelikle sivri arkadaş konusunda çuvaldızı kendi arkadaşlarınıza batırın önce. Her discordda arkamızdan denmeyen kalmadı yok respawn dağıldı biz tuttuk yok çok mal adamlar var vs. He çıkar dersin sizden de böyle böyle dediler gelir özür dilerim buradan.
Kendalın NOP&SOA dcsinde (ban olaylarından sonraki zaman diliminde) konuştukları yenilir yutulur şeyler değildi. Nopdan biri bişi diyor Kendal daha da ivmeleniyor muazzam bi konuşmaydı açıkcası. Sonra Sinerji savaş sırasında ulan bu Respawn iki klandan op yiyor biz sadece dalıyoruz saldırırken mütüz savunmada niye müt değiliz diye düşündüğünde savaşın son çeyreğiydi. He önemli mi değil ağlancak mıyız hayır ama konu şuna geliyor Respawn dağılıyordu biz ayakta tuttuk da savaş kazanıldı demeyeceksiniz o zaman veya bir arkadaşın dediği gibi bu world Respawnın hiçbir başarısı yok umarım Puddi kazanır diye. Burak abinin sizin de olduğunuz (puddi ekibi) dcde dediği bi laf var hiç bi klan köy kaybederek yıkılmaz... Biz paso köy verdik bırakıp gitmedik hatta Burak abi söz vermiş Sinerjiye dendi vs...

Diğer bir konu Dandik Dede hesabına Kendal uzun süre bakıcılık yaptı hesabı oldukça tuttu Allah razı olsun sonra ulan ben bu resmimi neden hesabın PPsine koymuyorum dedi vs artık nasıl benimsediyse hesabı bize devrini isteyince hesap BİR ANDA küfürden süresiz yedi :)))) Bu küfürü kim etti kendal :D Bir diğer detay ise RM TEKTO SİNERJİ klanları PUDDİ olarak neden birleşti :D Puddi ekibi underdog bir ekip tanımayan 3.kişilere göre açıkcası worldü kapatmasını 3.kişi olsam isterdim. Allahı var ağızları da laf yapıyor bu worldü kaybetseler bile Respawnın ne adiliği kalır ne hileciliği ne adam satması. Respawn savaşmak istedi savaştı kaybettiden ziyade biz Puddi olarak toplandık nolur nolmaz diye zaten savaşa hazırdık demek daha düzgün bir tabir olur sanırım.

Herkese başarılar umarım hakeden kazanır :))
XD

aslankilic

Yasaklı
dediğine kendin bile inanmadığın şeyleri burada yazarak bulanıklık yapmazsan sevinirim. iki dost klan olarak başladık. şimdi kendalın isteği doğrultusunda savaşma kararı alındı. böyle ithamlarda bulunmaya gerek yok. oyun sonucta dostda olunur düşmanda. ama kendimizi kaybetmeden savaşmak önemlidir. oyun başından beri birbirine yardım eden ekiplerin savaşında iki tarafada başarılar. dostluk kazansın :))

dediklerimi sana gösteririm acaba sen bu olanlara inanır mısın onu görelim istiyorsan görüşelim

DeletedUser67294

Ziyaretçi
slm şu oyunu korktuğunuz için güvenmediğiniz adamlarla oynamayın gerekirse savaş açın. bakın bana güvenmediğim adamların yerine güvendiklerimin yanında durdum sonra silindim ama olsun pişman değilim :D kuzeybatıyı bu puddi ismi bir arada tutmaz sadece isim değiştirerek birlik sağlanmaz kaçınılmazı erteliyorsunuz sadece. turkoğlunun dünyayı puddi ismiyle mi kapatmak istediğini sanıyorsunuz :D onlar dünya kapatırsa da şaman ismiyle ve şaman ekibiyle kapatır

MTK 136

Casus
slm şu oyunu korktuğunuz için güvenmediğiniz adamlarla oynamayın gerekirse savaş açın. bakın bana güvenmediğim adamların yerine güvendiklerimin yanında durdum sonra silindim ama olsun pişman değilim :D kuzeybatıyı bu puddi ismi bir arada tutmaz sadece isim değiştirerek birlik sağlanmaz kaçınılmazı erteliyorsunuz sadece. turkoğlunun dünyayı puddi ismiyle mi kapatmak istediğini sanıyorsunuz :D onlar dünya kapatırsa da şaman ismiyle ve şaman ekibiyle kapatır
Taktik hic degismiyor mesele kopruyu asmakta pro silinince kendi iclerinde catisma cikacak bu sefer

DeletedUser53074

Ziyaretçi
s. toto süper ligi biter.
x spor: şampiyonlar ligine gruplardan katılma hakkı
y spor: şampiyonlar ligi ön eleme
z spor: uefa avrupa ligi

x,y,z spor dışındaki, o lig maçlarını evinden (yada kahveden) izleyen a,b,c.....t spor taraftarları: hehe oraya gittiniz ama juventus yenecek sizi. gruptan çıkamayacaksınız vs vs.
hülasa; sağ profilden bakınca: züğürt tesellisi. sol profilden bakınca: vizyonsuzluk

DeletedUser60505

Ziyaretçi

Boşver knk bu dünyaya büyük handul klanlığı geldi geçti kimse kıymetini bilemedi büyük habdul klanlığı bile yıkıldıysa kimse bana world kapatıcam demesin

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Mac suan 62 -36 puddi önde
13 Kasım saat 4 itibari ile

Keyser Soze

Kılıç Ustası
Bu savas 1 ay once acılmalıydı. SAGOLSUN canımız ciğerimiz dedıgımız arkadaslarımız soz vermıs proya eyvallah cekdık yoksa inanın suan pro dıe bır klan zaten yokdu.
He gelelım konuya sınerj ekibinin sıvrı baslı arkadası benım evet kabul edıyorm fakat kım olursa olsun bu oyun ıcın ben kimseye eyvallah cekemem, dc me gelıp artist artist konusacaksın arkamdan dıger klanlarla ıs cevirip saga sola aglayacaksın sonra suclu ben olacağım...

Bir dıger husus bız hıc bır zaman prodan bı cacık olmaz bos adamlar demedık. Suan buraya gelıp pro pro dıe aglayan arkadaslar 1 kac ay once prodan bır cacık olmaz hesap sılen arkadasların koylerını sız alın yok pro sole yok pro bole dıyen sızın suan mılyonluk hesaplarınızda saga sola aglayan arkadaslarınız hepsı nınde 1 degil 1 den fazla saıdı var.

Demem o ki dost olarak nop ıle guzel mucadele ettık bakalım nekadar dayanacaksınız

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Sen kimsin. Sen kendini ne sanıyorsun
KARŞINDA KOSKOCAMAN Profesyonel kurulu nop soa yıkmış sınırları wom kadar uzanmış karga ile müttefik Pro var
Bak sen Pro kücük görme tek operasyon siler seni de acıyorlar sırf hevesin kaçmasın diye köy veriyorlae avans olarak gör
Eglen biraz sonra verirsin .

Pro diyorsun Pro

Pardon ya Pro diye klan yoktu ki.d

DeletedUser67294

Ziyaretçi
Boşver knk bu dünyaya büyük handul klanlığı geldi geçti kimse kıymetini bilemedi büyük habdul klanlığı bile yıkıldıysa kimse bana world kapatıcam demesin
çok haqlısın yine yıkamazlardı da vize haftasında 350 saldırı atmışlar dedim işin yoksa bu kadar fake'in arasından kamileri tespit et sağolsun arkadaşlar hepsini kami olarak atmışlar 50 fake fln anca vardı :D