Yağma asistan scribi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

boykaa

Yasaklı
Sa arkadaslsr onay lanan scriblerde bununla alakalı bır scrıp var bılgısı olan varmı daha karlımı nasıl bırsey yardımcı olırmusunz

Ortalama Biri

Misyoner
Hangi onaylanan script?
Başka ülkelerde onaylananlar Türkiye sunucusunda onaylanmadığı sürece geçerli olmuyor.

Ortalama Biri

Misyoner

Onu tek başına kullanmak yerine yağma asistanından önce kullanabilirsin. Etraftaki barbar köyleri öncesinde bir kere yağmalarsın. Raporları silmediğin sürece o barbar köyler yağma asistanında gözükür. Daha sonra yağma asistanı ile daha rahat yağma yaparsın. Eğer yağma asistanına premium vermek istemezsen yine bununla yağma yaparsın fakat diğerinde tek tıkla yağmayı atar bunda sürekli scripte tıklayıp onaylamak gerekir biraz daha meşakkatlidir anlayacağın =)

boykaa

Yasaklı
Anladım ben bır artısı varmı dıye merak etmıstım de abı cok teşekkür ederım

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Ata bile abi oldu ölsem gam yemem.. Ata oyunda yaşlandın

husus

Kılıç Ustası
abi mühendis bir arkadaş bulun yağma asistanını açın ve tuşları kombinasyonlu halde tıklayacak şekilde bir mekanizma yaratmasını isteyin
arada gazlayın
sana kız ayarlayacağım oğlum diye
al sana doğal yoldan script
var mı bundan güzeli
var mı ata abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
var mı beeeeeeeeee

Ortalama Biri

Misyoner
abi mühendis bir arkadaş bulun yağma asistanını açın ve tuşları kombinasyonlu halde tıklayacak şekilde bir mekanizma yaratmasını isteyin
arada gazlayın
sana kız ayarlayacağım oğlum diye
al sana doğal yoldan script
var mı bundan güzeli
var mı ata abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
var mı beeeeeeeeee

Bahsettiğin şeyi yapıyorduk zamanında. c'ye basılı tutarak. Sonra yapamaz olduk :p

husus

Kılıç Ustası
abi harikasınız yav harika
ben de bu fikirler nereden geliyor bana diyordum
meğer sizin yüzünüzdenmiş asfklasfasfa

Durum
Konu yanıtlara kapalı.