Sorunu Sor-Cevabını Al!

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1833

Ziyaretçi
- Klansavaşları.net neden klanlar.org a çevrildi ?
- Bu durum yüzünden eski verilerimiz neden kayboldu ?

Tr de 9-10 yıl üzeri yıllık hesap sahibi olan yok. İngiliz serverın da 12-13 yıllık hesap sahibi olanlar var.

ByRevolution

Yasaklı
Bu oyun yapımcıları bu oyunu kurmadan önce niye böyle bir oyun kurma kararı verdiler?
Bu oyun yapımcıları bu oyunu hangi ihtiyaçtan dolayı kurdular? Yoksa tamamen zevkine mi

@Mr.Storm

ByRevolution

Yasaklı
Bildiğim kadarıyla yağmurlar arasında en bereketli en vitaminli yağmur mayıs ayında yağan yağmurlardır. Hatta annem mayıs yağmurlarında dışarı çık saçını yağmurda ıslat iyi gelir gürleştirir derdi. Bu gibi vb. nedenlerden dolay mı o nicki seçtiniz?

@Mayis

aaa nicki değiştirmiş tüh :D

ByRevolution

Yasaklı
Gözetleme kulesi gibi oyuna daha sonradan eklenecek bina var mı? Veya başka bir birim?

@oyuntakımı

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Soru 1: @lavezzi. Etkinliği kazananı neye göre belirleyeceksiniz?
Cevap 1:Etkinlik kazananı sorduğu sorunun oyunla alakalı olması,cevaplayabileceğimiz sorular olması ve diğer yarışmaya katılanlardan daha özgün soru sormasıyla belirleyeceğiz. @Strafe

Soru 2:@*FenerSavar Mayıs yağmuru da bizler gibi nickini mayıs yapabilmek için 500 pre ödedi mi ? Yoksa bu seçenek oyun yöneticilerine ücretsiz olarak mı sunuluyor ?

Cevap 2:Oyun yöneticilerimizin isim değiştirme hakları vardır.Premium puan verilerek değiştirilen isimler oyuncu isimleridir.

Soru 3 ve 4: @- S i N S e R - @oyun takımı "Ne yaparsanız yapın bir şekilde bir grubun tatmin olmamasını nasıl yorumluyorsunuz ? Bir dünya açılınca yada bir yenilik yapıldığı zaman gelen eleştirilere aranızda adam haklı vs. gibi yorum yaptığınız oluyor mu ? "
@forum takımı "Forum kullanıcısı iken yaptığınız, şimdi göreviniz dahilinde yapamadığınız şeyler oluyor mu ? :) Örnek eski oyuncu olarak oynadığınız klanın savaş forumunda yapılan bir yoruma kızıp cevap vermemek için kendinizi zor tutuyor musunuz gibi"

Cevap 3 : Tabi ki gelen bir yenilikte %100 olumlu tepki almak olanaksız. Bizim de ilk görüşte bu eleştiren oyunculara hak verip hoşlanmadığımız şeyler olabiliyor. Fakat %100 olumlu dönüş almayı beklersek yerimizde sayarız, oyuna hiç bir yenilik uygulanamaz.@Anhur
Haklı olduğuna inandığım oyunculara hak veriyorum.@Ahzar

Herkesi memnun olması mümkün değil ama çoğu oyuncu memnun ki oyuna ilgi hala devam ediyor umarım sonraki dünyalarda onlarda memnun olurlar. @Neckros

Herkesi tatmin edemeyiz, etmek için elimizden geleni yapar mıyız evet yaparız ancak söylediğim gibi konu geniş bir kitle olunca maalesef mümkün olmuyor. Eleştilere de her zaman açığımdır, ekip olarak da aynı şekilde tabi ki de haklı diye yorum yaparım. @Podos

Herkesi memnun etmek mümkün değil bizlerde bunu bilerek oyun üretiyor,etkinliklerimizi hazırlıyoruz.Konularda elbette haklıya haklı diyoruz.

Cevap 4: Forumda hiç bir zaman ceza almadım yada onu gerektirecek şeyler yapmadım.Yetkim gereği konularda tartışma olduğu sırada tarafsız olarak uyarı yapmam gerekiyor.Bazen okuduğum konularda,konuların gittiği yeri görünce yazmak istediğimi değil de yazmam gerekeni yazıyorum @Strafe

Soru 5: @harbystar Köy ele geçirmenin alternatif bir yolu düşünülseydi sizce bu ne olur ?

Cevap 5:Misyoner ile köylülerin mevcut yöneticiye bağlılıklarını düşürerek, köy ele geçirmek halihazırda bence mantıklı bir sistem. Alternatif bir sistem illaki sunmak gerekirse ilk aklıma gelen, kraliyet binası gibi bir yapı konularak oyuncuların, bu binayı tamamen yıkınca köyü fethedebilmesi olabilirdi. @Anhur

Soru 6 @MTK 136 Forumda süresiz ban yiyen hesaplara bir ara rahşan affı gelirmi :D

Cevap 6:Süresiz banlamayı hak eden işlemelerde uyguladığımız için tekrardan hesapların açılması söz konusu değildir.Açılacaksa neden banlıyoruz?Forum kurallarına uygun hareket eden kullanıcılara haksızlık olacağını düşünüyorum.

Soru 7 ve 8: @acerkan Gelecekte daha önce klanları tanımayan yeni oyuncular için en çekici noktanın ne olacağını düşünüyorsunuz. Yetersiz çekiciliği nasıl arttırabilirsiniz ? @Oyun takım (7)

Forumu daha canlı hale getirecek etkinlikleri katılımı yüksek ilgiye dönüştürerek oyun ile bağdaştırabilecek misiniz? (Premium ödülü hariç) @Forum takımı (8)

Cevap 7:Klanlar oyunumuz adı üzerinde bir klan yani bir ekip oyunudur, ekip çalışması, ekip koordinasyonu vs. oyunumuzda önemli etmenlerdir. Oyuncularımızın dikkatini bu konunun çekeceğini düşünüyorum. Yetersiz çekicilik konusuna pek de katıldığım söylenemez, yıllardır devam eden ve yıllardır giderek artan oyuncu kitlesine sahip bir oyun.@Podos

Sosyal medyanın yaygınlaşması ile oyun oynamak kadar, oynanan bir oyunu izlemek de insanların ilgisini çekiyor. Klanlar oyunu adına, kullanıcılar için twitch gibi canlı video yayını yapan sitelerde yayın yaparak, yarışma ve etkinlikler ile ödül dağıtmak yeni nesil oyunculara merak uyandırabilir.@Anhur

15 sene sonunda hala yeni oyunu kaydı alabiliyorsak çekiciliğimiz yeterli derecede insanlara ulaştırılıyor demektir.

Cevap 8:Bu konudan bende şikayetçiyim herhangi bir öneriniz varsa bana iletebilirsiniz.Fikirler yeni fikirleri doğurur doğru ancak öyle bulunur. @Strafe

Fırsat buldukça diğer yetkililerde sorularınızı cevaplayacaktır.Bundan sonraki soruların cevapları da en kısa sürede gelecektir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.