Nizam Cellat Anatol

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Adamlar bende müttefik ekli üstüne üstlük ben 2 klanın yöneticisiyle konuşuyorum opa başlamadan önce muhabbet ediyoruz sonra saldırıları çıkıyolar mesajları okumuyolar falan :D

Durumlar aynı :D gelin beraber klan kuralım YARGI diye adaleti dağıtalım bu oyunda :p

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Erhan mi nedir olayları farklı yere çekiyor

Pusula arkadan vurmadi ama dünya kadar oyuncu ile geldi..

Pusula övüyorsun ama geçen klasik gördük şimdi onun benzeri oldu tam tersini pusula yaptı ..

Bazen senden şüphe ediyorum

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Serhat abi kimse dünyaya girip savaşayım rast gele diye gelmemiş klasik açılmadan planlar programlar yapılmış. Sen de suç yok ki ne bileceksin.

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Burda espri karışık yazıyorum ki dünyada yokum bile her kesin ağzında pusula var tabi olacak adamlar iki kıtada aktif ve kısa süre sonra dünya domino edecek
.hali ile herşry başı pusula diyecekler

DeletedUser55575

Ziyaretçi
böyle insanlarla bu oyunu oynuyor olmakta oyunun tadını kacırıyor ayrıca zaten classic world özellikleri gereğide böyle karektersizlerin önünü açıyor sizede yapabilicek fazla birşey kalmıyor ama eminim bu yaptıklarına karşılık op yaptıkları gecede 9 10 köy verip bi kaç oyuncu kaybetmekte bu heriflere yetmiştir.
umarım başta bu heriflere sınırı olan pusula ve diğer klanlar bu başlık altını okuyup ceplerini dolu tutarlar ve umarım bu world bunlara kalmaz :)

angry zeynep

Hafif Atlı
böyle insanlarla bu oyunu oynuyor olmakta oyunun tadını kacırıyor ayrıca zaten classic world özellikleri gereğide böyle karektersizlerin önünü açıyor sizede yapabilicek fazla birşey kalmıyor ama eminim bu yaptıklarına karşılık op yaptıkları gecede 9 10 köy verip bi kaç oyuncu kaybetmekte bu heriflere yetmiştir.
umarım başta bu heriflere sınırı olan pusula ve diğer klanlar bu başlık altını okuyup ceplerini dolu tutarlar ve umarım bu world bunlara kalmaz :)

Profiline hasta oldum kanka :D

Parcevall

Milis
Erhan mi nedir olayları farklı yere çekiyor

Pusula arkadan vurmadi ama dünya kadar oyuncu ile geldi..

Pusula övüyorsun ama geçen klasik gördük şimdi onun benzeri oldu tam tersini pusula yaptı ..

Bazen senden şüphe ediyorum

Oynadı mı geçen clasicte pusula ?

pusulanın başladığı kıtada

2 ceddal
2 adam
7-8 gölge
2 rest
1 hogwards
2 maydonoz
1 hun

başladı hiçbiride sevgi yüklü değildi pusulaya karşı pusula klanları toplamı bu sayıdan fazla olmadı bunun yanında klan tanıtımlarında pusula klanı kurucusunun ilk yazısını tekrar oku senin kıtanda 20 ye yakın klan sana düşman başladığında 4-5 klanla ayakta kalamazsın uzun lafın kısası sayı olarak pusula klanları oyunun başında düşman oyuncu sayısından fazla olmadı bunu konuşup durmayın

DeletedUser66182

Ziyaretçi
REST i klan olarak serhat abi sanıyorum ben herhalde :p asdasdasd

**Küvet**

Yasaklı
burada konu pusula değil. ama pusula da 14-15 klan civarıydı. sayı olarak veya harita olarak bir dezavantajı yoktu. bundan önceki klasikte de pusula ismiyle değil fakat noldor ismiyle bir klan kuruldu. kendalların bölgesindelerdi kendallar üstünlük sağlamıştı tamamiyle orada pusulaya. pusulanın bu dünyadaki savaşı c1 veya c3teki ile kıyaslanamaz, hatta bence pusula bu dünyayı savaşmadan kapattı.

DeletedUser67765

Ziyaretçi
Bu worldde herkes Brutus olmuş :D Ayrıca benim bulunduğum klandan böyle şeyler bekliyor olmalıydınız...

burada konu pusula değil. ama pusula da 14-15 klan civarıydı. sayı olarak veya harita olarak bir dezavantajı yoktu. bundan önceki klasikte de pusula ismiyle değil fakat noldor ismiyle bir klan kuruldu. kendalların bölgesindelerdi kendallar üstünlük sağlamıştı tamamiyle orada pusulaya. pusulanın bu dünyadaki savaşı c1 veya c3teki ile kıyaslanamaz, hatta bence pusula bu dünyayı savaşmadan kapattı.

Bence biraz olsa da savaştık, lakin strateji ve kami oplarının iyi ayarlanması ve vurması sonucu istenilen verim alındı ve öne geçtik.

Ben böyle düşünüyorum.

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Ne diyelim A mı B mi ne diyelim... .
Ha pusula yaptı ha adana yaptı her zaman herkesin. Bir bahanesi var

Pusula bence bu dünyada tek düzgün diplomasi yapan klan kaldı..
Her klan müt vurdu yada vuracak lakin pusula alayına düşman başladı.. Bir kac klan müt oldu p kadar