REST vs Güneybatı.

Edit-997395

Yasaklı
sonra benim 'kaypaklık' dediğim şeyler başladı. ben burda ağlamıyorum veya pakta göndermeli konuşmuyorum. direkt bizde kurucu yetkisi olan eleman, adam demiyorum, eşkiya w49'a girecekmiş diye köyünü bir başka eşkiya oyuncusuna bıraktı, ama bıraktığı kişi tekeldeydi. pre babası dediği duru abiler gitti w49 onun köyünü aldı bu durumdan dolayı preleri kafasına vura vura. bizim direkt kendi içimizde vardı onlarca çürük, hala vardır.

Senin şu mesajlarını görünce benim 3-4 sene önceki halim gözümün önüne geliyor :D Foruma 2-3 gündür girmiyordum , Tekelden dostlarım yazdı saolsunlar seni hain ilan etmişler diye . Ne adamlığımızı koymuşsun ne oyunculuğumuzu ne kaypaklığımızı , işe yarar hiçmi yanım yok la :D

Neyse , benim karakterimi bilmiyorsun . Fevri birçok hareketlerin oluyor zaten , ciddiye alıp yazmazdım normalde ama aramızdaki buzları köyü kaybetmeden önce erittik sanıyordum . Herzaman ki Haktan gibi gelip sallamışsın birşeyler doğru - yanlış . Ne zaman patlak vericeksin diye merak ediyordum zaten geç olmamış :)

Öncelikle Restin classice girmesini en çok ben istedim , ikna ettim ve geldiler . Harbiden kasıcaktım bu classicte , uzun zamandır Rest ile oynamıyordum ve ortamı özlemiştim . Kurucu yetkisinde olan eleman dediğin ben , kurucu yetkisinde olsaydım sana yetki verdirmezdim . REST'in birçok yanlışını gördüm Batu'ya ve Aytaç'a dile getirdim bunları . Yetki mevzusuda bunlardan biriydi . Herkese yetki verilmiş , her kafadan bir ses . Bilende bilmeyende birşeyler söylüyor falan . Çok kez yönetimi bana bırakın , ben herşeyi hallederim dedim . Bu esnada fazla kasmayacaktım doğal olarak yönetim işleyişini düzene sokmak ve insanları yönlendirmek için . Restteki yönetim eksikliğini sende biliyorsun , yönetime seni bile almışlar yani düşün durum ne kadar vahim :) Ben hatta sana yetki verildiğini görünce kendi yetkimi aldım , 1 hafta yetkisiz takıldım sonra İbrahim abi geri verdi falan . Bu gibi yönetim eksiklikleri ve diplomasi yanlışları beni oyundan soğuttu zaten , günde 20 saat online olan ben 5 saatimi bile ayırmamaya karar verdim . Keza ben durumu daha önceden fark edip 1 köyüm varken , 2 hafta oynamışken bırakmayı yeğledim , boşa zaman kaybıydı diğer türlüsü . Sizin zamanınız bol olduğu için 1.5 ay sonra bırakıyorsunuz farklı birşey değil :)

Köyü Kamikaze* nicki bir arkadaş aldı , daha önce EŞKİYA'da hiç oynamadı . Chivas* felan alsaydı derimki böyle düşünmeleri normal , Eşkiya oyuncusu vs. derdim . Hani söyledim ya oyuna bakmak isteği gelmedi içimde diye . Gece saat 12 civarı vurdum kafayı yattım . Sabah kalktığımda sadakat 19 , son misin vurmasına 1.30 saat vardı . Görür görmez zaten wp grubunda yazdım misi olan arkasına sallasın diye . Köy kaybetme durumum bundan ibarettir , beni kendinizle karıştırıp çamur atmazsanız sevinirim .

49 da CESET nickli abinizin köyümü almasına gelince . Onlarla durumumuz farklı , ben onları oyuncu olarak görmediğimi herkesin içinde dile getirdiğim için sinirlenmişler . 49 da yanıma ışınlanıp benim için kasmaya gelmişler . CESET ve Frenzy ile oyun başında kapışamayacağımı 49 da bir başlık altında dile getirdim ve açık sözlülükle yazdım zaten . 49 da köyümü aldılar doğal olarak . Ben ondan önce onu mislersem alırım diye preyle kastım , ben 5 k pre bastım . Hızla büyümemi gördüler , köyü verirsek hedefine ulaşır diye korkmuş olmalılar ki kendileri toplam 25 k pre bastı . 5k pre nerde 25 k pre nerde ?

İnsanlar yazdıklarından yanlış şeyler çıkarmasın diye yazma gereği duydum , yoksa seni ciddiye alıp burada tartışmaya bile girmem . Kaldı ki insanların yaptığı icraatlar seni neden ilgilendiriyor ? Neden heyecanlı heyecanlı ' Abdinin 49 da pre ile kastığı köyü almışlar hemde vura vura zaaaaa' gibi değişik triplere giriyorsun ki kardeşim. Herkes biliyor zaten CESET'in köyümü aldığını . Halen 49 da kasmaya devam ediyorum bu arada , 1 köy verip bırakacak sanıyorsanız duyurulur :p

Bu arada kendilerine de söyledim , bir worldde 500k - 1m 'ye ulaşıp kıtalar arası savaşlara katılmadıkları ve bir başarı sağlayamadıkları sürece benim gözümde ' Oyun başında pre basıp , insanların köylerini alarak kendilerini başka insanlar tarafından tebrik yağmurlarına tutturup , ego tatmini yapıp silip gitmeleri ' dışında hiçbir şey değiller. Karakterlerine hiçbir zaman lafım olmadı , oyun hırsına kapılıp senin yaptığın gibi ' Adam demiyorum vs. ' demem . On numara insanlardır kendileri ama oyuncu değiller bence sadece :) Kalın bi 2-3 ay daha savaşalım dedim , bakalım prelerinin etkisi geçince oyuncularmı yoksa oduncularmı görmüş olacaz .

Kal Sağlıcakla Haktan kardeşim . Beni yazmak zorunda bırakmadığınız sürece buraya yazıp başlığınızı kirletmeyeceğim ..

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Abdi haklı haksız diye baslık acın rest alakalı durum kalmadı bence.
Abdi salla ya bu kadar yazmana degdi mi

Edit-997395

Yasaklı
Haklı haksız aramıyoruz , hakkımdaki bazı yanlış düşünceleri ortadan kaldırmak istedim hepsi bu .

Ben yazmayı seviyorum , sen iste sanada kitap yazayım :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Senin şu mesajlarını görünce benim 3-4 sene önceki halim gözümün önüne geliyor :D Foruma 2-3 gündür girmiyordum , Tekelden dostlarım yazdı saolsunlar seni hain ilan etmişler diye . Ne adamlığımızı koymuşsun ne oyunculuğumuzu ne kaypaklığımızı , işe yarar hiçmi yanım yok la :D

Neyse , benim karakterimi bilmiyorsun . Fevri birçok hareketlerin oluyor zaten , ciddiye alıp yazmazdım normalde ama aramızdaki buzları köyü kaybetmeden önce erittik sanıyordum . Herzaman ki Haktan gibi gelip sallamışsın birşeyler doğru - yanlış . Ne zaman patlak vericeksin diye merak ediyordum zaten geç olmamış :)

Öncelikle Restin classice girmesini en çok ben istedim , ikna ettim ve geldiler . Harbiden kasıcaktım bu classicte , uzun zamandır Rest ile oynamıyordum ve ortamı özlemiştim . Kurucu yetkisinde olan eleman dediğin ben , kurucu yetkisinde olsaydım sana yetki verdirmezdim . REST'in birçok yanlışını gördüm Batu'ya ve Aytaç'a dile getirdim bunları . Yetki mevzusuda bunlardan biriydi . Herkese yetki verilmiş , her kafadan bir ses . Bilende bilmeyende birşeyler söylüyor falan . Çok kez yönetimi bana bırakın , ben herşeyi hallederim dedim . Bu esnada fazla kasmayacaktım doğal olarak yönetim işleyişini düzene sokmak ve insanları yönlendirmek için . Restteki yönetim eksikliğini sende biliyorsun , yönetime seni bile almışlar yani düşün durum ne kadar vahim :) Ben hatta sana yetki verildiğini görünce kendi yetkimi aldım , 1 hafta yetkisiz takıldım sonra İbrahim abi geri verdi falan . Bu gibi yönetim eksiklikleri ve diplomasi yanlışları beni oyundan soğuttu zaten , günde 20 saat online olan ben 5 saatimi bile ayırmamaya karar verdim . Keza ben durumu daha önceden fark edip 1 köyüm varken , 2 hafta oynamışken bırakmayı yeğledim , boşa zaman kaybıydı diğer türlüsü . Sizin zamanınız bol olduğu için 1.5 ay sonra bırakıyorsunuz farklı birşey değil :)

Köyü Kamikaze* nicki bir arkadaş aldı , daha önce EŞKİYA'da hiç oynamadı . Chivas* felan alsaydı derimki böyle düşünmeleri normal , Eşkiya oyuncusu vs. derdim . Hani söyledim ya oyuna bakmak isteği gelmedi içimde diye . Gece saat 12 civarı vurdum kafayı yattım . Sabah kalktığımda sadakat 19 , son misin vurmasına 1.30 saat vardı . Görür görmez zaten wp grubunda yazdım misi olan arkasına sallasın diye . Köy kaybetme durumum bundan ibarettir , beni kendinizle karıştırıp çamur atmazsanız sevinirim .

49 da CESET nickli abinizin köyümü almasına gelince . Onlarla durumumuz farklı , ben onları oyuncu olarak görmediğimi herkesin içinde dile getirdiğim için sinirlenmişler . 49 da yanıma ışınlanıp benim için kasmaya gelmişler . CESET ve Frenzy ile oyun başında kapışamayacağımı 49 da bir başlık altında dile getirdim ve açık sözlülükle yazdım zaten . 49 da köyümü aldılar doğal olarak . Ben ondan önce onu mislersem alırım diye preyle kastım , ben 5 k pre bastım . Hızla büyümemi gördüler , köyü verirsek hedefine ulaşır diye korkmuş olmalılar ki kendileri toplam 25 k pre bastı . 5k pre nerde 25 k pre nerde ?

İnsanlar yazdıklarından yanlış şeyler çıkarmasın diye yazma gereği duydum , yoksa seni ciddiye alıp burada tartışmaya bile girmem . Kaldı ki insanların yaptığı icraatlar seni neden ilgilendiriyor ? Neden heyecanlı heyecanlı ' Abdinin 49 da pre ile kastığı köyü almışlar hemde vura vura zaaaaa' gibi değişik triplere giriyorsun ki kardeşim. Herkes biliyor zaten CESET'in köyümü aldığını . Halen 49 da kasmaya devam ediyorum bu arada , 1 köy verip bırakacak sanıyorsanız duyurulur :p

Bu arada kendilerine de söyledim , bir worldde 500k - 1m 'ye ulaşıp kıtalar arası savaşlara katılmadıkları ve bir başarı sağlayamadıkları sürece benim gözümde ' Oyun başında pre basıp , insanların köylerini alarak kendilerini başka insanlar tarafından tebrik yağmurlarına tutturup , ego tatmini yapıp silip gitmeleri ' dışında hiçbir şey değiller. Karakterlerine hiçbir zaman lafım olmadı , oyun hırsına kapılıp senin yaptığın gibi ' Adam demiyorum vs. ' demem . On numara insanlardır kendileri ama oyuncu değiller bence sadece :) Kalın bi 2-3 ay daha savaşalım dedim , bakalım prelerinin etkisi geçince oyuncularmı yoksa oduncularmı görmüş olacaz .

Kal Sağlıcakla Haktan kardeşim . Beni yazmak zorunda bırakmadığınız sürece buraya yazıp başlığınızı kirletmeyeceğim ..
Kisisel bazdaki meseleleriniz hakkinda yorum yapmiyorum ama klansal olarak goruslerine katiliyorum kanka. Bana serhat abinin girerken dedigi suydu. Batu 30 kisilikmis klanlar. 1 klan olur oynariz yeni yuzler taniriz diger dunyalarda kasarız demisti. Bizim as rest ekibide bu kafayla geldi. Bende o sekilde geldim. bu oyun takviminde yeni bir sehre yerlestim, mevkim degisti, bide evlilik meselesi cikardim. Neyse iste biz dunyaya girdik 7 klan olduk ciktik. Burda yetki verilen insanlarin gorevlerini duzgun kullanmamasindan kaynaklandi. Yetki verilince klanin her isine karis ama klan icin bir sey yapma. Sen bana surekli klani yetkisel temizle diyorsunda sorun şuydu ben 3 4 yillik restliyim, digerleri 8 9 yillik restli. Yani bir sey demeye kalkistigimde sen hayirdir cekiyorlardi bir seye karissam ben kötü olurdum ne yazik ki. Acikcasi sen bana uyarilari yaparken kanka ben obur yandan surekli birileriyle sabahlara kadar tartisiyordum, yok ben hesap sil yapacam tripleri cekiyordum. 12 eyluldede saldım klanı ne hali varsa gorsun dedim 7 klani nasil yoneteyim dedim. Hayaller 30 hayatlar 200 kisi. Mikail klanin idaresini gonullu olarak alarak erkenden hesap sili önledi. Oyle yada boyle bir sekilde bir dunya gecirdik. Rakipte bize gore cok iyiydi. Ozellikle aktiflikleri kiyaslayamam bile. Bizde aktiflik ortalama 17 18 saatti onlarda 22 23 saat net vardi. Yas ortalamasi ben hesaplamistim. 33.4 cikmistik argo ekibini pek tanimiyorum ama bu ortalama bu kadar yukarda degildir bence. Bunlar bence asil bi etkendi. Kisisel yorumum icimizde problem yasamasaydik bile sonuc degismezdi. Neyse ya argoya basarilar guzel savastilar. Herkese tavsiyem bu adamlara kukla demeyin.

Edit-997395

Yasaklı
Kisisel bazdaki meseleleriniz hakkinda yorum yapmiyorum ama klansal olarak goruslerine katiliyorum kanka. Bana serhat abinin girerken dedigi suydu. Batu 30 kisilikmis klanlar. 1 klan olur oynariz yeni yuzler taniriz diger dunyalarda kasarız demisti. Bizim as rest ekibide bu kafayla geldi. Bende o sekilde geldim. bu oyun takviminde yeni bir sehre yerlestim, mevkim degisti, bide evlilik meselesi cikardim. Neyse iste biz dunyaya girdik 7 klan olduk ciktik. Burda yetki verilen insanlarin gorevlerini duzgun kullanmamasindan kaynaklandi. Yetki verilince klanin her isine karis ama klan icin bir sey yapma. Sen bana surekli klani yetkisel temizle diyorsunda sorun şuydu ben 3 4 yillik restliyim, digerleri 8 9 yillik restli. Yani bir sey demeye kalkistigimde sen hayirdir cekiyorlardi bir seye karissam ben kötü olurdum ne yazik ki. Acikcasi sen bana uyarilari yaparken kanka ben obur yandan surekli birileriyle sabahlara kadar tartisiyordum, yok ben hesap sil yapacam tripleri cekiyordum. 12 eyluldede saldım klanı ne hali varsa gorsun dedim 7 klani nasil yoneteyim dedim. Hayaller 30 hayatlar 200 kisi. Mikail klanin idaresini gonullu olarak alarak erkenden hesap sili önledi. Oyle yada boyle bir sekilde bir dunya gecirdik. Rakipte bize gore cok iyiydi. Ozellikle aktiflikleri kiyaslayamam bile. Bizde aktiflik ortalama 17 18 saatti onlarda 22 23 saat net vardi. Yas ortalamasi ben hesaplamistim. 33.4 cikmistik argo ekibini pek tanimiyorum ama bu ortalama bu kadar yukarda degildir bence. Bunlar bence asil bi etkendi. Kisisel yorumum icimizde problem yasamasaydik bile sonuc degismezdi. Neyse ya argoya basarilar guzel savastilar. Herkese tavsiyem bu adamlara kukla demeyin.

Kanka ben sana söylediklerimin aynısını Aytaç'ada söyledim . Her ikinizlede sürekli konustuk bu konulari . Hatta yetki anlaminda Aytacla daha cok konustum . Klanda herkese yetki vermissiniz ama iş yapan adam 1 kişi , yetki varsa neden yönetime karismiyorlarda kendi istedikleri gibi at kosturuyorlar dedim . Yetki kısıtlamasına gidelim , tanidik tanimadik herkesten toplayalim , 8 aktif yönetici seçip yolumuza bakalim diye hic konusmadiysam 10 defa konustum Aytaçla . Sonra yönetimden kimse anlamiyor vs. benimde zamanim yok fazla ilgilenemiyorum diyince o zaman ben tek hallederim bana birak , kasmadan sadece yönetim işlerine bakayim dedim . O sıra zaten Mikail abi ile konusuyormus , ona verdi yetkiyi . Gayette memnun olmuştum . Ama hem kasıp hem tek basina klan yönetmeye calisirsa kendinide yorar , klani adina dogru kararlarda alamaz . Bu ikisini ayni anda yurutmeye calisti o , dedigin gibi size 1 ay daha kazandirdi . Bende uzun süre Restte oynamadigim icin güvenemediler belkide bilemem orasini , yorum yapmiyciğim :)

Tekelde yas ortalamasi 25 - 28 arasi felan . Ama yaş faktörünün cok etkili oldugunu bu world icin dusunmuyorum . Yağma yok barbar köy fethi yok sonucta . Dogru ve güzel bi yönetimle üstesinden gelinebilecek bir klandi Tekel . Bir cok seyde geç kalındı , geç kalmaların ceremesini çekti Rest .

Her neyse söyledigin gibi kanka , tekrar Rest olarak bir worlde girip birlik olup baska worldlerde boy göstermek icin girdiniz zaten . Güzel bir baslangic oldu sizin icin . Girdiginiz diger dunyalarda daha iyi işler yapacaginizdan eminim .

**Küvet**

Yasaklı
abdi’yi hiçbir zaman ciddiye almadığım için, dünya başında bana ‘beni tanıyorsun’ yazmıştı mesela tanımıyordum, ne yazmış ne etmiş okumadım.. anlatsın dursun :) bir yerlerden kaçıp gittikten sonra bunları yazmasının ne değeri olabilirki :p

Edit-997395

Yasaklı
Sana yazacak birşey bırakmadığım için üzgünüm , birdahaki derslerine iyi çalış gel . Yoksa böyle okumadım , etmedimlere bırakırım seni :p :p

myw**

Dük
Sizin sıkıntınız yenilen tarafta olmanız , rest yenmiş olsaydı bu tartışmalar olmaz hiç bir sorun olmamış gibi devam ederdiniz , yenilen tarafta olunca forumda uzun uzun yazılar yazıyor insan dimi fenersavar :cool:

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Sizin sıkıntınız yenilen tarafta olmanız , rest yenmiş olsaydı bu tartışmalar olmaz hiç bir sorun olmamış gibi devam ederdiniz , yenilen tarafta olunca forumda uzun uzun yazılar yazıyor insan dimi fenersavar :cool:

Bilmem onu sürekli yenilenlere sormak lazım. Bana soruyorsan soruyu da abdi 43 de yenerken de uzun yazılar yazıyordu :)

**Küvet**

Yasaklı
Sana yazacak birşey bırakmadığım için üzgünüm , birdahaki derslerine iyi çalış gel . Yoksa böyle okumadım , etmedimlere bırakırım seni :p :p

ben okumadan kendini kıymetli zannetmişsin, bir iki kişi post altı sana gaz vermiş. okusaydım gireceğin tripleri düşünemiyorum, ama okuyacağım bugün. bak okuyacağım diyorum, cevap veririm demiyorum gülmesin yüzün hemen.

yanlısın var abi. ben oyunun 3. günü falan ters bi şekilde cevap verdim bu arkadaşın forum postlarına boş yaptığı için. ben whatsapp gruplarına girdikten 2-3 dakika sonra ayrıldı yine bu arkadas gruplardan. bunların öncesinde oyunun başında discorddayız maden kademelerim 23-23-21 benden fazla kademe basan 24-24 basmıştır oyunda oyun başı yani, sordular bana asker bastın mı haktan dediler, 350-350 kılıç mızrak 300 küsürde balta basmıştım, bu dünya oyun başı kimse asker basmadı biliyosundur. bana sırf laf olsun diye ‘o asker mi oluyor’ dediler sırf benimle karın ağrıları olduğu için. vallahi komedi. forumda birine bir şey yazmıştım üstlerine alınıp bir ton olayda çıkardılar. öncesinde bir sorun vardı zaten. olay karın ağrısı, kazanıp kaybetmek değil. benim karın ağrım varsada bu kesinlikle abdi değil.

myw**

Dük
haktancım ben gırgırına yazdım zaten feneresavara takılmak için , konusun tabiki yenmek yenemilmek ile alakası yok zaten olayın :)

Edit-997395

Yasaklı

Ben Rest yenilmeden 1 ay önce zaten bırakmıştım oynamayı , ileri görüşlülüğüm ile kendimi yıpratmadım . Yenmek yenilmek gibi bir takıntım yok benim , Emirhan'inda soyledigi gibi ben lafı evirip çevirip konuşmayı seviyorum . Bu yüzden yazilarim uzun oluyor genelde . Haktan kendisine göre yazıp cizmiş biseyler , benim hakkimda söyledigi ve dogru olan tek seyde Cesetin 49 da köyümü almasi :) Rest ile alakali bir durumum yok , sevindim uzun zaman sonra classic worlde girip boy göstermelerine , her zaman ki gibi yönetim sikintilari vardi sadece , ileriki worldlerde onuda duzelteceklerini dusunuyorum . Yoksa beni Eşkiyadan başkasi bağlamaz :)

ben okumadan kendini kıymetli zannetmişsin, bir iki kişi post altı sana gaz vermiş. okusaydım gireceğin tripleri düşünemiyorum, ama okuyacağım bugün. bak okuyacağım diyorum, cevap veririm demiyorum gülmesin yüzün hemen.

benim karın ağrım varsada bu kesinlikle abdi değil.

Adhsfahd hani beni tiiye almıyodun sen ya , okumayacaktın okuma . Okuyanlar teşekkür etmişler zaten saolsunlar , hakkimdaki yanlış olgulari kaldırmak için yazdım buraya , yoksa sen okuda cevap ver diye değil . Okusanda zaten yazabileceğini düşünemiyorum , geveleyip durur kendini rezil edersin , bana birşey yapacağından değil yani , rezil etme kendini daha fazla yeter :)

Karın ağrın Abdi'mi diye kimse birsey dememis , neden öyle bişey yazdın ki şimdi . Hem karın ağrın ben değilsem neden postunda banada yer verdin merak ettim , değersiz birisiyim ben kendi halimde :p :p

Edit-997395

Yasaklı
yanlısın var abi. ben oyunun 3. günü falan ters bi şekilde cevap verdim bu arkadaşın forum postlarına boş yaptığı için. ben whatsapp gruplarına girdikten 2-3 dakika sonra ayrıldı yine bu arkadas gruplardan.

Burayı şimdi gördüm , Ceset ve frenzy yalaması olduğun için onlara attigim mesaja sen zıpladın . Boş yaptığım mesajı 15 kişi beğendi bu arada , 15 kişi boş bi sen dolusun :)

Senin wp grubuna gelmenle benim cikmamin cevabini yukaridaki bu basliğa yazdigim ilk ve en uzun mesajimda verdim okursan görürsün . Senin yönetici oldugun yerde ben yönetici felan olmam diye ciktim , yetkilerimide geri kendim aldım . Sonrasinda beni tekrardan yetkilendirdiler . Harbiden seni kim yönetici yaptı Restte hala şaşkınım :D Gerçi her 3 hesaptan birinin yönetici yetkisinde olduğunu düşünürsek normaldir . Senin hatan değil sorry :)

**Küvet**

Yasaklı
vallahi okumaya çalışıyorum, ama ikinci cümlede kaybediyorum dikkatimi, kusura bakma okurum dedim okuyamıyorum. benim düşündüklerim zaten belli yazmışım, senin yazdıkların bu düşünceleri değiştirmez. sen istediğin kadar anlat benim gözümde kaçtın gittin köyünü bilerek bırakıp. bundan 4-5 sene önceki sıkıntılarımızı geçtim seni bile hatırlamadığım için forumda alttan almıştım. bana şey yazmıştın sen, her dünya başı varsın sonra ortadan kayboluyorsun. w24-29-c8 dışında oynamaya girip oyun başı bıraktığım dünya yok(burda senin bu dünyadaki oyun süreni baz alırsam oyun başı bıraktığım dünya yok). ha sen beni bu dünyalarada tanımışsındır veya o zamanlarda kendine oyuncu demişsindir kafanı çıkarmışsındır, ama öncesini bilmeden konuşuyorsun. aynen canım :) karın ağrım abdi değil yazmam seni umursadığımı gösteriyor. gece uyurken aklımda senin yazdıkların sabah kalktığımda acaba bir şey yazmış mı düşüncesi var, bu dünyaya kadar kim olduğunu bile hatırlamıyordum, umarım 3-4 sene daha hatırlamam kim olduğunu.. nasılsa sen benim kim olduğumu her zaman bileceksin

Burayı şimdi gördüm , Ceset ve frenzy yalaması olduğun için onlara attigim mesaja sen zıpladın . Boş yaptığım mesajı 15 kişi beğendi bu arada , 15 kişi boş bi sen dolusun :)

Senin wp grubuna gelmenle benim cikmamin cevabini yukaridaki bu basliğa yazdigim ilk ve en uzun mesajimda verdim okursan görürsün . Senin yönetici oldugun yerde ben yönetici felan olmam diye ciktim , yetkilerimide geri kendim aldım . Sonrasinda beni tekrardan yetkilendirdiler . Harbiden seni kim yönetici yaptı Restte hala şaşkınım :D Gerçi her 3 hesaptan birinin yönetici yetkisinde olduğunu düşünürsek normaldir . Senin hatan değil sorry :)

ben ne duru abiyle, ne de levent abiyle bir dünyada birlikte oynamadım, aynı klanda bulunsam bile birbirimizi arkadaş bile eklememişizdir. haktan kim diye sorsan o kişilere şunun arkadaşı şeklinde cevap alırsın. hala gelmiş yalama yazıyorsun bende sana laf anlatıyorum. birilerini savunmak birilerinin yazdıklarına karşı çıkmak kimseyi kimsenin yalakası yapmaz. sen klan içi birilerine durduk yere 'preci' dersen ben buna karşı çıkarım kim olursan ol. şey yazmıştın, w30 mu 34 mü ne onları sildik, w49da onlar nasıl sildi seni ondan da bahsetsene?

ben kimseden yetki dilenmedim en fazla klanlar kilitlenmeden önce acil destek işleri için davet yetkisi istemişimdir. beni o gruba alan kişi batu'ydu ona da gidip kanka beni yönetici grubuna al yazmadım. site54 serhat abi ve kanije mehmet abi klanlarla ilgilenecek adam lazım dedi ve yetki verdiler, inan istemedim ben uğraşamam dedim ama büyüklerim bana güvenip yapıcaksın dediğinde bir yerde sesimi çıkaramadım. o kişilerin isminin yanında da sen en fazla onun yönetici olduğu yerde ben olmam diyip gruptan çıkarsın. madem 3 hesaptan birinde veya bende yetki olduğunu gördüğünde uğraşsaydın, her iş batu'ya yıkıldığında peşinden koşsaydın batu'ya yardım etseydin. en önemlisi kaçıp gitmeseydin bir kaç bahaneyle, ben en azından kaçıp gitmedim. ben bu dünyaya öylesine girdim, ata ile birlikte bir klanda girecektik ata restte girelim dedi tamam dedim. benim için farkeden bir şey yoktu c11 için oyuna bakma ve c11'e bir kaç kişi çekme niyetiydim en başta bunu da başardım.

neyse böyle sana uzun uzun şeyler yazıyorum, kendini nimetten saymanı sağlıyorum.. bundan sonra ne yazarsan yaz umrum dışı cevap alamayacaksın, gülüp bile geçmeyeceğim. bu arada nasıl kaçıp gittin ama? hadi sen yoluna ben yoluma

Edit-997395

Yasaklı
Bu yazilani okuyup okumamak veya cevap verip vermemekte yeni bir ego tatmin şeyisimi ne , herkes yok okudum okumadim , cevap verdim vermedim derdinde :D Ben şahsen senin bana yazdigin her mesaji okurum , bu beni küçük dusurmez veya yuceltmez . Gerçi insanlar tartismaya bile girme onunla gerek yok diye mesajlar atiyorlar falan ama neyse .

Ben seni taniyorum bu tartismalarimiz bunu degistirmez , ama senin beni tanimiyor kafasina girmeni anlayamiyorum , psikolojik sorunlarinmi var ? 2 cümle once yazdiginla celişiyorsun yazilarinda hala seni tanimiyorum , yok su dunyada kastim surda oynadim diyosun , banane nerde oynadiysan :D Senide bilen biliyor , benide .

Biraz zeka geriliğide başlamış sende , her mesajimda Ceset köyümü aldi yaziyorum zaten , duymayan bir sagir sultan kaldi . Bunlarla vurmaya calisiyorsun hala beni , kendi icraatlerinle gel :p

C11 için simdiden basarilar dilerim , seni takip edip arkandan gelecekler yine senin gibiler olacaktir , çok fazla birsey beklemiyorum o klandan . Belki Ata bazi yanlislarini duzeltirse birseyler yaparsiniz , yoksa seninle olacak işler degil onlar :)

Aynen fazla tartismaya , polemige girmeye gerek yok . Burayi okuyanlar neyin ne oldugunun farkina varmislardir zaten , kimseye kendimi anlatmaya gerek bile duymuyorum ama beni tanimayanlar yanlis tanimasin diye yaziyorum sadece . Hadi baaay :p