Golge vs Pusula

Luciferr

Dük
Neden pusulanın silinen 3 klanı yem miydi orda emek veren insanlar sadece sizin egonuzu tatmin etmek için mi emek verdiler

Seni etiketlediğim posta ellerinize sağlık demiştim abi, okursan bakarsın. Sonunda adam akıllı savaş göreceğim için bir an önce gölge sınırına gelmeye çalışıyorum. Zaten sizde aynı özeni gösteriyorsunuz.

DeletedUser57954

Ziyaretçi
Aa bak aklıma ne geldi biliyor musun, Ben gölgeyle sadece c5 te oynamıştım. Kendallar beni patates etmişlerdi.

Pardon eksik anlattım, kurucusu olduğun bir klanı satıp rakip klana geçerken sen biz o dünyaya giriş yaptığımız klanı yeniden düzene sokup yönetmek için @thtuloveme ile gecemizi gündüzümüze katmıştık. Sonrasında patates olduk, oda zaten patates edenlerle benim aramda sanırım.

Ayrıca @orangeganja tuna sana laf nerden düştü bilmiyorum ama eski defterleri açmaya hiç ama hiç niyetim yok, çünkü ben hatırlamıyorum bile. O kadar önemsiz vızıltılar benim için.

Her hangi bir hazımsızlığınız varsa oynadığım dünyalar imzamda var, gelirsiniz savaşırız güzel güzel. @kafadansakat mesela bugün yazdı bana 2 tane onlara göre bana göre ise 3 tane pusulayı haritadan sildiler, ellerine sağlık ama sınırında olmadığım bir savaşta bana hava civa yapmanız hoş değil. Zamanı gelir, savaşır, kim patates ederse laf payı onun olsun. Patates olmaya alışkınım ama bir o kadar da dövmeye de alışkınım. Bunu sanırım en iyi bir zamanlar en yakın arkadaşım olan @orangeganja bilir.

oynamadığın dünyada dövmek??? sen ve şu hayal dünyan beni her zaman büyülemiştir :D
önemsiz vızıltılar için itlerine sahip çıkta, konuyla alakasız başlıklara gelip havlamasınlar kankim o zaman ;)

DeletedUser58688

Ziyaretçi
savaş yeni başlamış çok komik madem bu kadar savasmaktan keyif alıyordun yanımızda başlardın. DUNYA BASI-- burda gölge var burda başlarsam beni gelişmeden alırlar hmm nerde baslasam aaa dıger kıtada savascak adam yok burda farmvılla oynayayım :SASDAD ordumda fullenmıs hemen foruma gıdıp savas yenı basladı yazıyım :DASDAS cok komıksınız sız ya ..

HeyBizBurdayız

Baltacı
savaş yeni başlamış çok komik madem bu kadar savasmaktan keyif alıyordun yanımızda başlardın. DUNYA BASI-- burda gölge var burda başlarsam beni gelişmeden alırlar hmm nerde baslasam aaa dıger kıtada savascak adam yok burda farmvılla oynayayım :SASDAD ordumda fullenmıs hemen foruma gıdıp savas yenı basladı yazıyım :DASDAS cok komıksınız sız ya ..
strateji oyunu hocam sürekli savaşmak savaşarak gelişmek bi stratejiyse serbest alanda gelişip savaşmak da strateji 2klanda da oynayıp 2 klanı da tanıyıp seven biri olarak söylüyorum ilerde bu savaş daha zevkli olucak herkes içindeki zayıflardan farklı yollarla kurtuluyor kimisi kendini geliştirip zayıf olma vasfından kurtuluyor kimisi de köylerini kaybediyor ileride klanına sıkıntı yaşatmıyor yine saçma sapan diplomasi savaşları olmasında klan savaşları iyidir

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Kardeş amma dert olmuşum sana ya :D ayrıca kötü huylarından biri de yalan söylemek. Cümle alem senin ne kadar "abi abi olarak gezen bir yaranmacı" olduğunu biliyor... Daha fazla konuşmaya gerek yok.. Kendinde ne kadar boş bir insan olduğunu kabul etmişsin zaten.

Hadi diyelim boş biriyim ama az buçuk da mantıklı biriyimdir. Kıtamıza davetsiz gelen bir misafir ile ''OCOMOYOZ OLO ONLOŞMOZSOK BOZ BOTOROZ, POSOLOYO GOROMOYOZ''demem. Ben kibirli, egoist ve aynı zamanda kindar biriyim. Bununla yaşayanlardanım.İyilik meleği değilim sinser senin gibi, hatalarım, kayıplarım olduğu gibi karakter olarak da kötü özelliklerim var.

Ben Mehmet abi'ye hiç ihtiyaç duymadım. Çıkar ilişkisi için hiç yanaşmadım. w27 de tanıştım ben gölge ile. Hatta birlikte diplomasi yapmaya anlaştıktan sonra yaz vakti oyuna ayıracak vaktimiz olmayacağı için silmiştik ve YARANMAYA çalıştığım Mehmet abiyi yüzüstü bırakmıştım. @bolubjk gelsin kendisi söylesin. Ben bu oyunu oynamazken de bu adamla konuşurum, oyunu oynarken de konuşurum. Dün operasyon yaptık onlara yine konuştum ve konuşmaya da devam ederim. Senin gibi trip atıp çekip gitmem. Gideceksem de w36 daki gibi hesap siler giderim

Son olarak, klasik 10 için gölge fikrini Mehmet abiye ben dayatmıştım. Yine pusulaya karşı adam akıllı savaşmak için. Özel durumlar sebebiyle pusulaya girdim. Ki sebeplerini ilgilendiren insanlar biliyorlar. Eğer ben gölgede başlasaydım şayet ve dünya bu senaryo da ilerleseydi, sen tükürdüğünü yalamak zorunda kalacaktın. Efektif düşün sinser biraz. Senin bu yönün zayıf.

HeyBizBurdayız

Baltacı
Bu oyun artık masa oyunu oldu savaşmak zevk almak birbirine saygı duymak bunlar etik kurallardan çıktı kim kimin kuyusunu kazarim hesabında kimse kendi kadrosu ile oynamıyor kimin eşi dostu çoksa o alıp gidiyor
işte sıkıntı o millet bu tür klanlarda oynamak için can atıyor bu klanlara girince de millete sataşıyor bak klan kurucuları yöneticileri tartışmaya dahil bile olmuyor :) w11 de birebir yaşadım bu savaşı müthiş savaştı aynı savaş olcak diye beklerken burda yav pusula 2 klanı gitti gölge pasiflere saldırıyor gerek yok 2klandan biri gidene kadar bu savaş devam edicek :) op lar köy alma verme raporları yerine mahalle kavgası izliyorum burda :D

Luciferr

Dük
oynamadığın dünyada dövmek??? sen ve şu hayal dünyan beni her zaman büyülemiştir :D
önemsiz vızıltılar için itlerine sahip çıkta, konuyla alakasız başlıklara gelip havlamasınlar kankim o zaman ;)

Tunacım dünya ismi vermemişim, aklınızdaki kurguları okuyorsunuz herhalde benim yazdıklarımdan :) Benim itlerimin yaptıkları her havlamanın arkasındayım. İster boş, ister dolu yapsınlar önemli değil.

Kardeş amma dert olmuşum sana ya :D ayrıca kötü huylarından biri de yalan söylemek. Cümle alem senin ne kadar "abi abi olarak gezen bir yaranmacı" olduğunu biliyor... Daha fazla konuşmaya gerek yok.. Kendinde ne kadar boş bir insan olduğunu kabul etmişsin zaten.

Serhat sen benim olduğum yerde sadece rahatsız eden bir sivrisinekten başka hiçbir şey olamazsın. Bu sana son cevap verişim daha fazla şımartmaya gerek yok seni.

Senin beyninden şu an şüphe duyuyorum güzel kardeşim. Çünkü; bu dünyaya giriş yaptığımda harita da hepi topu 100 kişi vardı ve sen gece saat 12 de dünyaya giriş yapmışsın. Benim senin yanına gelme gibi bir lüksüm yok. Siz bir plan doğrultusunda hareket edip ona göre dağılım yaptınız. Savaş istediğim içinde klanın ortasında değil de sınırında başladım. Ama siz at gözlükleriyle yazacaksanız ben kaale almayacağım sizi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
savaşta pusula harita ve oyuncu avantajıyla önde ama ilerleyen aşamada neler olur bilinmez. gölgenin içindeki pusula oyuncuları full savunma, şimdiye kadar 3 pusula klanı sıfırlansa da, savunmalara girildiği için halen daha gölge içinde pusula oyuncuları bulunuyor. silinen klanlar ve oyuncular biraz yem gibi oldu ama bu da stratejidir, oyuncu laf etmiyorsa kimseye laf etmek düşmez.

pusula kuzeydoğu’da inanılmaz rahat gelişti, bunun da meyvelerini doğru strateji izlerlerse alırlar.

bakalım neler olacak.

SungurAlp

Markiz
Şurda oyundsn cevap vermek varken niye burdan cevap veriyorsunuz :) zevk almaya bakın kimin yendiği önemli değil zevkli savaş olsun yeterki,yenincede yenilincede bir şey elde edilmiyor,geriye güzel dürüstçe hatırlanacak bir savaş olması umuduyla rakibim Pusulaya tekrardan başarılar.

HeyBizBurdayız

Baltacı
Hayır yani eğer yeni değilse bu arkadaşlar ki nickler eski 2 klanında bir şey ispatlamaya ihtiyacının olmadığının farkında olmalıdır.Her savaşın bir kazananı bir kaybedeni olacaktır ama bu savaşın kaybedeni olmaz :)

DeletedUser58830

Ziyaretçi
savaşta pusula harita ve oyuncu avantajıyla önde ama ilerleyen aşamada neler olur bilinmez. gölgenin içindeki pusula oyuncuları full savunma, şimdiye kadar 3 pusula klanı sıfırlansa da, savunmalara girildiği için halen daha gölge içinde pusula oyuncuları bulunuyor. silinen klanlar ve oyuncular biraz yem gibi oldu ama bu da stratejidir, oyuncu laf etmiyorsa kimseye laf etmek düşmez.

pusula kuzeydoğu’da inanılmaz rahat gelişti, bunun da meyvelerini doğru strateji izlerlerse alırlar.

bakalım neler olacak.

Dur şimdi hedef gösterme bizi durduk yere :))