ADAM vs GNR

• Konuyu başlatan DeletedUser66197
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Günah Benim

Acemi
Bu hamle GNR klanının yaptığı hamleye bir karşılıktı ancak onların yaptığı gibi değil.Gölge klanlarında savaş ilanı akşam saat 8 gibi verildi.Fakeler atılmaya başlandı ve köyler sabah saatlerinde alındı.Yani yaklaşık olarak savunma hazırlık süreci 10-12 saat bu da dünyanın bir ucundan bir ucuna savunma saati.Siz hun klanından köyleri adamlar uyurken gece aldınız ancak sizin köyleriniz siz bilgisayar başında iken alındı.Kaç köye mis arası yaptınız eğer siz uykuda iken sizin askerler kendi kendine yapamıyorsa tabi.

10 12 klan vs gibi bahane de üretmeyin gölgeden 3 4 kişi sınırımızda ki köyleri aldık diğer köylerinize mis çıkışı olmadı.Gölge klanında yaklaşık 300 köy var size kaç kami geldi? Kaç mis geldi? 22 köy adam klanı almış 6 köy gölge klanı o da diğer sınırda size yakın kalan gölge ekibi ve bizim kendi sınırımızda aldığımız köyler.

Sadece yanlış bilgilendirme olmasın diye açıkladım.

Adam klanı hem aktif hem de güzel savaşıyorlar.Başarılar.

DeletedUser66197

Ziyaretçi
Arkadaşlar orantısız mizah yapmayalım lütfen, anlamakta zorlanıyorlar da..

DeletedUser66197

Ziyaretçi
Bu hamle GNR klanının yaptığı hamleye bir karşılıktı ancak onların yaptığı gibi değil.Gölge klanlarında savaş ilanı akşam saat 8 gibi verildi.Fakeler atılmaya başlandı ve köyler sabah saatlerinde alındı.Yani yaklaşık olarak savunma hazırlık süreci 10-12 saat bu da dünyanın bir ucundan bir ucuna savunma saati.Siz hun klanından köyleri adamlar uyurken gece aldınız ancak sizin köyleriniz siz bilgisayar başında iken alındı.Kaç köye mis arası yaptınız eğer siz uykuda iken sizin askerler kendi kendine yapamıyorsa tabi.

10 12 klan vs gibi bahane de üretmeyin gölgeden 3 4 kişi sınırımızda ki köyleri aldık diğer köylerinize mis çıkışı olmadı.Gölge klanında yaklaşık 300 köy var size kaç kami geldi? Kaç mis geldi? 22 köy adam klanı almış 6 köy gölge klanı o da diğer sınırda size yakın kalan gölge ekibi ve bizim kendi sınırımızda aldığımız köyler.

Sadece yanlış bilgilendirme olmasın diye açıkladım.

Adam klanı hem aktif hem de güzel savaşıyorlar.Başarılar.

Atladığımız bütün noktalara tek tek parmak basmışsınız, tebrik ediyorum gerçekten.

Daha iyi anladınız mı şimdi timsah bey?

DeletedUser67428

Ziyaretçi
İşte normal dünya kapatamayan klanlarda gelip classicde set felan oluyorlar

DeletedUser67428

Ziyaretçi
gökhan :D ağzına ağzına yediğin kamilerden sonra hesabını bakıcı bırakıp kaçtığın günler halen aklımda kankim, öpüyorum seni :*

PDj9oO.jpg

:*

DeletedUser59719

Ziyaretçi
Üst aklın gazına fazla gelmişler :)

10 köyün kaldıgında klan klan gezerek destek dilendigin göçebe hayatını ne çabuk unuttun sevgili Gökhan. W yi sıgıntı olarak kapaman benim için hiç bir anlam ifade etmiyor , Violin olarak kapasaydında adam kapadı beee deseydik , 50 de görüşmek üzere :)

DeletedUser67428

Ziyaretçi
Üst aklın gazına fazla gelmişler :)

10 köyün kaldıgında klan klan gezerek destek dilendigin göçebe hayatını ne çabuk unuttun sevgili Gökhan. W yi sıgıntı olarak kapaman benim için hiç bir anlam ifade etmiyor , Violin olarak kapasaydında adam kapadı beee deseydik , 50 de görüşmek üzere :)

Hee udw giriyordu 50 ye demi onlarada alt klan lazım :D

Neyse eski defterleri açmaya gerek yok aynen 50 de açarız artık :))

erwl

Okçu
ya boş boş konuşamyın, o işin sabahında 5 köy düşmüştü sadece, diğer 15 köyü vermeseydin? 3 gundur vur ura madar ettik, 1 köyde direndiniz gaza gelip 3 4 kere kendinizden alıp durdunuz, onuda aldık. geçin şimdi bu işleri.

Madem siz çok iyi klansınız uzay takımısınız barcelonasınız real madridsiniz bizi havada karada madara edecek gücünüz var.

Neden o zaman world başından beri herkesle sa vaziyette rahat köy büyütüp orduları fulleyip 4 mis yapıp tüm hazırlıkları tamamlayana kadar etliye sütlüye karışmayıp en önemlisi de bu kadar alçalarak oyunun ‘’ normal şartlarda ‘’ en pasif olabilecekleri saat olan gecenin 4 küsüründe millet uyurken ortamızdaki köyler desteklenmiş vaziyette ve anlaşma olmasına rağmen saldırıya geçiyorsunuz? Burda herkes oyuna yıllarını vermiş insanlar ve yakın mesafe bir savaşta bunun ne kadar fayda sağlayacağını yanınızdaki adamlar da biliyor karşınızdaki adamlar da biliyor emin olun, gelmiş ordaki istatistikle övünüp duruyorsunuz. buna rağmen biz ilk günkü kayıplar sonrası savaşı belli bir noktada dengeleyip durağan hale getirdik. Savaş ilanında yazmışsınız ki bir gece uyuyakaldılar ve birdaha uyanamadılar.. diye, hayır biz uyandık ve sonra daha uyumadık doğru düzgün.

İlk gün bu hareketinizden sonra hun worldden silindi muhabbetleri olurken dedik ki savaş devam edecek , burda bitmeyecek ki öyle de oldu ve şu anki duruma gelindi ve siz zora düştünüz. Hem alçakça saldırarak rezil oldunuz hem de sonrasında bu hareket sonrası savaş kazanamayarak daha da rezil olup sıvadınız. Acınası oyuncu grubu sizi...

Şimdi ben soruyorum: Nasıl ? Eğleniyor muyuz ?

DeletedUser59719

Ziyaretçi
Hee udw giriyordu 50 ye demi onlarada alt klan lazım :D

Neyse eski defterleri açmaya gerek yok aynen 50 de açarız artık :))

Alt klan olmam veya olmamam senin kucakda olmayacagın anlamına gelmez :) (o muhabbet hala güldürüyo beni tuna saolsun ) 50 de görüşücez elbet :))

DeletedUser58862

Ziyaretçi
50 ye çok ümitlenmeyin 49 gibi özellikler gelirse 51 olur :D umudunuzu düşük tutun özellikler o zaman güzel oluyor :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.