ADAM vs GNR

• Konuyu başlatan DeletedUser66197
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66197

Ziyaretçi
Sizin aldıgının köy istatistiklerini arkadaşın yukarda paylaşmış. o resimdeki başırı 12 klanla yapabildiğiniz.

Benim yayınşadıgım aşağdaki resim is bizim Huna karşı tek klan olarak yaptıklarımız. Bence sen rakamları birdaha incele, belki gecenin sonunda zekan yeter anlamaya

VDjboZ.png

Bu istatistikler sizinle müttefiğiz aynı yolun yolcusuyuz dediğiniz klana sabaha karşı saat 4 te ansızın girerek yaptığınız istatistikler. Yani tecrübeli arkadaşların da anlayabileceği üzere pratik savaşta hiçbir anlam ifade etmez. Yukarıda arkadaşımızın paylaştığı istatistik ise kendilerine savaş açacağımızı anlayınca 'api vurmayın api' psikolojisine girip 'yha bis saten sisinleydik yha huna da kuzenimiz vurmuş yha yabmayın lüdfen' tavırlarında takılan ve hazırlığını yapmış bir klana karşı bir savaşın istatistiğidir.

DeletedUser57954

Ziyaretçi
yukarıda ki istatistiğin arkasına sığınıp daha fazla alçalma bence kardeşim :( sabahın 4'ünde gireceksen x klanında da y klanında da o istatistiği yakalayabilirsin. biz tek klanız siz 12 klansınız nidalarını bırakalım bence.

DeletedUser57954

Ziyaretçi
Ve Hunla sıcak savaşımız sürerken, yani hem kişilerin hem köylerin asker anlamında yorgun oldugu dönemde saldırmanıza rağmen bu sonuçlar, Bu savaş 5 gün sonra olsaydı yine şansınız olmazdı.

abii ağlamanın da bir sınırı olmalı ama :D peki şampiyon kral sensin

Ortalama Biri

Misyoner
Adamların dünya şampiyonluğu var. Yorgun olmasalar, 12 klan dalmasa mümkün değil köy vermezler. Siz oyuncu değilsiniz bunların yanında, köylerindeki oduncu bile olamazsınız. Herkes ayağını denk alsın. Bir sonraki dünyada girip yıkarlar sizi. İstatistik var boru mu? Teke tekte hepsini almışlar görmüyor musunuz? Cahil cahil konuşuyorsunuz :D

DeletedUser67616

Ziyaretçi
Ya huna gerçekten acıyorum, ne kadar kepaze olmuşlar haberleri yok,
Gölge bana diyorki, pusula savaşında yanımda ol senle beraber bende huna vurayım çabuk bitsin.
biz o savaşa karışmıycaz diyoruz bu sefer hunla birleşip bize vuruyor. Yani burdaki kuklanın kim olduğu çok aşikar.
Ayrıcada bu davranışlarıylada onların yanında olmayı seçmediğimizin ne kadar doğru olduğunu görmüş oluyoruz.

isteyene ekran görüntüleri atılır

DeletedUser66197

Ziyaretçi
Ya huna gerçekten acıyorum, ne kadar kepaze olmuşlar haberleri yok,
Gölge bana diyorki, pusula savaşında yanımda ol senle beraber bende huna vurayım çabuk bitsin.
biz o savaşa karışmıycaz diyoruz bu sefer hunla birleşip bize vuruyor. Yani burdaki kuklanın kim olduğu çok aşikar.
Ayrıcada bu davranışlarıylada onların yanında olmayı seçmediğimizin ne kadar doğru olduğunu görmüş oluyoruz.

isteyene ekran görüntüleri atılır

Sonunda ilk taraf olanın kendisi olduğunu anlayabildi arkadaş. Zor da olsa kavrıyor..

DeletedUser67616

Ziyaretçi
yukarıda ki istatistiğin arkasına sığınıp daha fazla alçalma bence kardeşim :( sabahın 4'ünde gireceksen x klanında da y klanında da o istatistiği yakalayabilirsin. biz tek klanız siz 12 klansınız nidalarını bırakalım bence.
ya boş boş konuşamyın, o işin sabahında 5 köy düşmüştü sadece, diğer 15 köyü vermeseydin? 3 gundur vur ura madar ettik, 1 köyde direndiniz gaza gelip 3 4 kere kendinizden alıp durdunuz, onuda aldık. geçin şimdi bu işleri.

DeletedUser61447

Ziyaretçi
bu savaş 5 gün sonra olsaydı 20 yerine en az 40 köy alırdık optan çıkar çıkmaz 2 gün hazırlanma süreciyle bu başarı elde edildi 7 gün olsaydı...

DeletedUser57954

Ziyaretçi
senin hayallerin yıkıldı ondan böyle kızgınsın biliyorum...

sıralama.PNG

**Küvet**

Yasaklı
başlığı açan arkadaşın yazısına hayran kaldım. nerden öğrenmişki böyle şeyler yazmayı, ben en fazla hayırlı olsun yazabilirdim bu başlığı açsam.

adam klanı gerekeni yapacaktır başarılar :)

DeletedUser66197

Ziyaretçi
Bak timsah kardeş, şurda kimseyle polemiğe girmemek için zaten her cümlenin nereye gideceğini uzun uzadıya tartarak bir yazı yazdım, siz hala kalkmış mağdur edebiyatını oynuyorsunuz. Bırakın artık, siz vurdunuz dikiş attılar, biz vurduk toprak attılar. Hadi şimdi köyüne dön, ama ana köyüne...

Öptüm

T0qi

Baltacı
Ve Hunla sıcak savaşımız sürerken, yani hem kişilerin hem köylerin asker anlamında yorgun oldugu dönemde saldırmanıza rağmen bu sonuçlar, Bu savaş 5 gün sonra olsaydı yine şansınız olmazdı.

hala 12 klan diyon saymayımı bilmiyon yoksa gururuna yediremiyonmu 5 klan sizden köy toplayınca topu topu 5 klan dalıyor hala 12 klan sayıyon 12 tane klanımız olsa sizin ne işinz var bu saate kadar

DeletedUser67729

Ziyaretçi
ya boş boş konuşamyın, o işin sabahında 5 köy düşmüştü sadece, diğer 15 köyü vermeseydin? 3 gundur vur ura madar ettik, 1 köyde direndiniz gaza gelip 3 4 kere kendinizden alıp durdunuz, onuda aldık. geçin şimdi bu işleri.

şimdi canım sana küçük bir hesap yapıcam ben

gece sadece 3 köy benden aldınız zaten geç o 5 köy ayaklarını saat gece 4.47 den insanların normal uyanma saati olan 7.30 a kadar aldığınız köy sayısı 13 sen diyosun ki 5 :D

o gazla gelip akşama kadar aldığın köy sayısı da 11 etti sana 24 şimdi sana işin istatistiğini söylüyüm..

Dünya başından beri onla bunla sa ve müt olan siz vardınız ve dünya başından beri delü gibi sadece savunma basmaya çalışan klanla vuruşan biz vardık.. o kadar bastığınız ordularla normal zamanda gaza gelip 4 er misle 11 köy alabiliyosanız o sizin acizliğiniz ve oyun bilgisizliğinizdendir şu kenarda kalsın bu 1. si

2. ye geliyorum köylerinizde full olarak yakalattığınız en az 5 ordu var oyuncusunuz ya hani :)

3. dersek eğer bizde 3 gram ordu vardı neden diceksen siz bize vurmadan hemen önce ordular nememi ve mukadderat a vuruldu ve bizde ordu çok çok az bi değere geldi ve bundan sebeptir ki tepkimiz size geç kalmıştır.

4. ye gelirsek de ilk günü atlattıktan sonra 1. gündeki köy farkı 2 2. gündeki köy farkı 3 tür. İşin matematik ve özellikle MANTIK kısmına gelirsek ki bu konuda zorlanıcağını düşüyorum zaten :)) boş köy alıp hala full ordulara sahip olan bir klana göre aradaki farkın çok az olduğunu en kötü oyuncu dahi anlayabilir kapasiteye sahiptir :))

hadi bi de 5. ye gelelim savunma konusuna bizde savunma az mıydı ? yani az denebilicek düzeyde ama saldırı ordusu yoktu bilindiği üzere.. ama sizde de gırla savunma vardı demi ? ee demezler mi adama eşek kadar savunman varken saldırı ordusu çok az olan klanla arandaki fark neden 2-3 ? cevap veriyim DERLERRRR :))

6. olarakta son gün istatistiğinde de +3 ümüz var ee sen yine ordusu daha az olan klana 3 köy fazla vermişsin şimdi ağlarsın buralarda 12 klan 12 klan diye :)) bize dalarken adam ve gölge klanının da sana dalıcağını adın gibi biliyodun bence tabi arkadaşlar zorunda değildi size saldırmak konusunda fakat gördüler kalleşçe olan şeyi onlar da daldı zaten 1-2 opa gidiceğinizi de biliyolardı :)) Buradan ADAM ve GÖLGE klanlarına teşekkürü borç bilirim...

7. de şu olsun bari Hadi Allah'a emanet git şimdi usulca elindeki klavyeni bırak ve büyüttüğün köyleri sakince sahiplerine ver :) dua edin ki ilk topladığınız adam bendim :)) yoksa haliniz haraptı vallaha :)))

Saygılarımla..

Enes.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.