GNR VS HUN

• Konuyu başlatan DeletedUser65752
  • Başlangıç tarihi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
ilginç ve gereksiz şeyler,

savaş açılmadan önce haber edilir ya da savaşın çıkacağı zaten bellidir ve ona göre hareket edilir. geçmiş dünyaları bir kenara bırakmak ve bu tarz hareketleri bir daha tekrarlamamak lazım bana kalırsa.

her iki ekibe de başarılar.

DeletedUser65752

Ziyaretçi
moruk bişe dicem Batu kim bizi tek başına dağıtıyor? veya sen hangi sıfatla yorum yapıyorsun? burada boşa kuru kalabalık yapma. canım istedi vurdum ister gece bozar vururum ister sabah vururum size mi soracağım pardon da ahhahaha. kami mis arası 10 saniye olan köyleri bi tutunda önce silindikten sonra yazarsınız buradan..

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Oyun oyun değil hint dizilerine dönmüş intikam esaret şehvet ne ararsan.

PacmanBegins

Yasaklı
moruk bişe dicem Batu kim bizi tek başına dağıtıyor? veya sen hangi sıfatla yorum yapıyorsun? burada boşa kuru kalabalık yapma. canım istedi vurdum ister gece bozar vururum ister sabah vururum size mi soracağım pardon da ahhahaha. kami mis arası 10 saniye olan köyleri bi tutunda önce silindikten sonra yazarsınız buradan..
Şu optan sonra bi süre adam yerine koymaz kimse sizi kusura bakma oyyunnncuuuuuu

**BayRam**

Ağır Atlı

ADAAAAAAAMMMM kim tutar seni be :D sen arkası dönük adama vuracak kadar cesaretlisin yavrum benim hadi adamcılık oyna şimdi madam çok öpüyorum seni :p

DeletedUser64891

Ziyaretçi
Abi bu adam klan yöneticisi mi şimdi ? Vay arkadaş kaç yaşında bu ?
Bunu ciddiye alıp diplomasi falan mı kovaliyor pusula. Çok komikler.

DeletedUser65752

Ziyaretçi
daha iyi yönetirim diyorsan gel seni yapalım bize fark etmiyor moruk hahaha

DeletedUser56002

Ziyaretçi
abi planı bozulanlar nasıl ağlar olmuş? oyun oynuyoz herkesle sa yapmışız. herkes biliyor oyun sonuna kadar böyle gitmeyecegimizi. biri sanıyor ona vurcaz biri sanıyor buna vurcaz. millet bizle sa yaparken farkındaydı bu olayın . ben görmedim ki bir worldde bir klan böyle davranmasın. herkes 3 5 klan gelip birbirini topluyor yok yan ekip orda sunu yavaslatsın diyor. biz 30 kişi milletle sa yapıp bu durumu avantaja cevirince vıdıvıdı . hadi kardeşim oynayın oyununuzu.

DeletedUser65752

Ziyaretçi
lan sen kimsin :d bizi gömmen gerekiyor işleyiş öyle