HUCUM - CİN

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Nikkiye söyleyin arkada barbar toplayıp geliştirsin sınır köylerine moralim düştü pasif gibi toplandı gitti

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Çok kişiye sordum kimse bilmiyor hakikaten hiç kimsesin :D

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Y6GVyk.png

1EA7bB.png

Dışarıdan takip eden arkadaşlara savaş oranlarında 8 de1 HUCUM klanları öndedir boşlayan klanın düşeceği bir savaş ...

.)

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Bu istatistikte çıkıp klan kurup köy kaybedenler dahil mi

morfin*

Yasaklı
Bu istatistikte çıkıp klan kurup köy kaybedenler dahil mi

kardes bu istatistige bizim islam gunesinden aldigimiz koyler yansimadi++ bizim aldigimiz koyleri siz miseyip aldiniz en az 20-25 koy ordan yansimadi alt taraffa op yapildi zku denen arkadasa klandan cikip cinn diye klan kurdunuz sende oraya gectin mis giden bir kac kiside oraya gecti onlarda yansimadi.yani min 45-50 koy belki daha fazla Hatta zku isimli arkadasa yazdim neden ciktin diye aynen soyle dedi Istatistik sizin icin cokmu kutsal gorunen o ki senin icin cok kutsal bunlari yazmadan once 2 defa dusun :d

DeletedUser61056

Ziyaretçi
İslamgüneşi olayına girersen sen suçlu çıkarsın adam köyleri size peşgeş çekiyor sizin klan lideriniz öle bişey olursa savaşı durdururum diyor savaş başlığında oku istersen haberi olmasına rağmen op planladık diyip geçiştiriyor bu kadarsınız hala kelime mi yapıyorsunuz valla helal olsun size laf yetiştirilmez balık baştan kokar sizde haklısınız

stilci

Baltacı
4 Ağustos Tarihinde Savaşla ilgili değerlendirmem..
Yazdığım gün eleştiri almış olsam da bugün bakınca düşüncelerim de pekte haksız görünmüyorum..

Şahsi fikrimi söyleyecek olursam Cin kural mural şart şurt kabul ederek kendi ayağına sıktı bu anlaşmayla şahsen ben böyle bir karar alacağıma sile alırdım daha iyi bir karar olurdu..Direk sa. atıp vurmamaları etiklik anlamında iyi oldu bence büyük bir erkeklik yaptılar ama bence verilecek süreyi kendileri belirlemeliydi ben rakibiyle süre konuşan bu kadar kendi aleyhine bir anlaşma yoluyla savaşacak bir klan daha görmedim..Dejavu olmasın 1'e 1 olsun demeniz de ayrı bir iyi niyet.Ha bu olay dejavuya yaradı yada yarayacak mı elbette yarayacak şahsen ben bu dünyaya girdiğim günden beri kendimi göremedim müşteriye hesap çıkarırken,çizim yaparken,pazarda,trafikte,hastanede heryerde oyuna bakar durumda kaldım zaten ünide bu durumdan dolayı projeden kalıp 9binim yandı ve 7 ay daha gidip gelmem gerekecek.Ana kadronun belli kısmıda olmadığından ve klandaki pasif varlığından dolayı fazla yorulduk şimdi bu sayede hem onlardan kurtulacaz hemde işimize gücümüze bakacaz..

Savaşa gelecek olursak;
Haritaya bakınca üst kısımda cinin göbeklerde çok köyü var savunulması zor olacak ve inatçıı ekipler olduğu için bayağı yorulup bi yerden sonra şu üst kısımda kopmalar olabileceği düşüncesindeyim.Gerçi yukarı bölgede shelbi diye bir grup var o adamların sağı solu belli olmaz orda herşey olabilir..

Aşağı bölge için konuşacak olursak ordada cinin eli daha güçlü alt kısımda cinin daha baskın geleceğini düşünüyorum.
Cin oran olarak daha fazla aktif olsada hücumun bir avantajı var onuda çok iyi kullanıyorlar multi hesaplarla direk açık gördükleri heryeri kapatıyorlar ve öne aktif arkaya o hesapları tutup aynı hesaplarla savunma ihtiyacını çok iyi giderebiliyorlar.

DeletedUser53035

Ziyaretçi
İslamgüneşi olayına girersen sen suçlu çıkarsın adam köyleri size peşgeş çekiyor sizin klan lideriniz öle bişey olursa savaşı durdururum diyor savaş başlığında oku istersen haberi olmasına rağmen op planladık diyip geçiştiriyor bu kadarsınız hala kelime mi yapıyorsunuz valla helal olsun size laf yetiştirilmez balık baştan kokar sizde haklısınız

adam o kadar laf söylemiş sadece bir yerine cevap vermişsin diğerlerine verecek cevap bulamadın heralde

DeletedUser63514

Ziyaretçi
kardes bu istatistige bizim islam gunesinden aldigimiz koyler yansimadi++ bizim aldigimiz koyleri siz miseyip aldiniz en az 20-25 koy ordan yansimadi alt taraffa op yapildi zku denen arkadasa klandan cikip cinn diye klan kurdunuz sende oraya gectin mis giden bir kac kiside oraya gecti onlarda yansimadi.yani min 45-50 koy belki daha fazla Hatta zku isimli arkadasa yazdim neden ciktin diye aynen soyle dedi Istatistik sizin icin cokmu kutsal gorunen o ki senin icin cok kutsal bunlari yazmadan once 2 defa dusun :d

45 ve 50 köymü ?
senle iddaaya girelimmi ?

DeletedUser61853

Ziyaretçi
Öncelikle günaydın, epeydir fazla ses çıkmıyordu buralar sessiz ve sakindi yine öyle olmasını temenni ediyorum..

DeletedUser53035

Ziyaretçi
hangi cevap amin sen söyle bakalım...

gene atıp tutan biri çıkmış bilmeden etmeden konuşan ?

abi daha önce sana da söyledim gene aynı muhabbet dönmüş iki klanda da klandan çıkıp köy veren oyuncular var bunu burada tartışma konusuna çevirmek saçma maydanoz anlamsız konuya girmiş

başkaları ne dediği önemli değil ama ben kendim bizzat gördüm köy verecekken klandan çıkan cin oyuncularını gözünü seveyim itiraz etme şuna bak klandan çıkma sebebi istatistiğe yansımasın diye olmayabilir ama o yada bu sebepten sonuç olarak çıkılıyor yani bunlar oluyor bunu sadece hucum klanı yapmış gibi söylemek yanlış değil mi ?

morfin*

Yasaklı

Kardeş ben değil sen suçlu çıkarsın söylediğin gibi olsa islama opu savaş başlar başlamaz değil Arefe gecesi yapar tüm köylerini alır 24 saat içinde çok rahat desteklerdim sende öyle bakıp dururdun buraya gelip gereksiz konulara girmenin hiç bi anlamı yok . İstatistiğe gelelim yine islamı klandan attınız bizim misler yoldayken doğal olarak aldığımız köyler yansımadı bizim aldığımız köyleri siz misleyip aldınız buda sizin istatistiğe +++ olarak yansıdı aç bakalım islam dan kaç köy alınmış ve alınan köyler gün sonunda kimde kalmış .yukarıda nikky tsk AŞağıda zkü merodin ve aklıma gelmeyen bir kaç arkadaş bizim için kutsal olan istatistik için klandan çıktılarmı? Çıktılar !! Düşen köyler bize + olarak yansımadı ama sizin bizden aldığınız köyler sizin kutsal hanenize ++ olarak yansıdı şimdi gelip balık baştan kokar vs diyip konuyu anlamsız yerlere çekme lütfen .

45 ve 50 köymü ?
senle iddaaya girelimmi ?

İddamı? Lütfen yanlış anlama beni kaç yaşındasın ? Forumda Herkesle iddiaya girmek istedin ! Görünen o ki boş vaktin çok araştırma şansın varsa detaylı bir şekilde bizimle paylaşırsan büyüklük yapıp özür dilerim söz .

hangi cevap amin sen söyle bakalım...

gene atıp tutan biri çıkmış bilmeden etmeden konuşan ?

Atıp tutan biri değil orda ismim yazıyor öyle hitap et ayrıca atıp tutma değil söylediklerimin aksini ispatla tek tek oyuncu dosyalarına mı bakarsın kim hangi saate hangi klanda bulunmuş bunlara bakma şansın varsa yukarıda yazdığım aydınlatırsan sevinirim

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Kardeş ben değil sen suçlu çıkarsın söylediğin gibi olsa islama opu savaş başlar başlamaz değil Arefe gecesi yapar tüm köylerini alır 24 saat içinde çok rahat desteklerdim sende öyle bakıp dururdun buraya gelip gereksiz konulara girmenin hiç bi anlamı yok . İstatistiğe gelelim yine islamı klandan attınız bizim misler yoldayken doğal olarak aldığımız köyler yansımadı bizim aldığımız köyleri siz misleyip aldınız buda sizin istatistiğe +++ olarak yansıdı aç bakalım islam dan kaç köy alınmış ve alınan köyler gün sonunda kimde kalmış .yukarıda nikky tsk AŞağıda zkü merodin ve aklıma gelmeyen bir kaç arkadaş bizim için kutsal olan istatistik için klandan çıktılarmı? Çıktılar !! Düşen köyler bize + olarak yansımadı ama sizin bizden aldığınız köyler sizin kutsal hanenize ++ olarak yansıdı şimdi gelip balık baştan kokar vs diyip konuyu anlamsız yerlere çekme lütfen .

İddamı? Lütfen yanlış anlama beni kaç yaşındasın ? Forumda Herkesle iddiaya girmek istedin ! Görünen o ki boş vaktin çok araştırma şansın varsa detaylı bir şekilde bizimle paylaşırsan büyüklük yapıp özür dilerim söz .

Atıp tutan biri değil orda ismim yazıyor öyle hitap et ayrıca atıp tutma değil söylediklerimin aksini ispatla tek tek oyuncu dosyalarına mı bakarsın kim hangi saate hangi klanda bulunmuş bunlara bakma şansın varsa yukarıda yazdığım aydınlatırsan sevinirim
En üstte yazdığını yapsan buraya yazacak yüzün kalmazdı az daha hafifini yaptınız yazıyorsunuz işte :)

Niye polemige giriyorsunuz ki salın gitsin bakalım ilk hangi klan sıkılacak savastan