Güzel Son

• Konuyu başlatan DeletedUser6063
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser6063

Ziyaretçi
Ben siirtin samimiyetine inanmıyorum, köyler gitmese belki vefa kral olcaktı? Ama senin de çapın belli, hak ettiğin yerdi vefa çapları çokta büyük olmayan kişilerin yeriydi.. Sende önce hak ettiğin yeri sonra hak ettiğin sonu buldun

Ben kimim? arkadaşa gereken açıklamaları gereken konuşmaları yaptım burada da kendi düşüncemi belirttim klanlarforuma yazmadan önce konuşmalar şunu şuraya koyayım da klan içinde nelerle savaşmışım gör;

56siirt56 Eyl 16, 16:49
Başkan bak siz arka planda ne yapıyorsunuz bilmiyoruz ama şöyle bir durum var 2 klanla birlikte savaşa girmek taa oyun başında çok büyük hata bana kalırsa ancak ve ancak şu şekilde yapılırdı sınır köyler desteklenirdi sonra Allah ne verdiyse girilirdi dün ben saldırı yedim savunmamın yarısı paketlendi bugün yanımdaki [player]liderr57[/player] saldırı yiyor savunmamın hepsini ona gönderdim durum şu eğer onlarda paketlenirse kafadan 3 köy veriyoruz onlara biz siliniriz önemli değil klan baki kalsın bu klan hepimizinse ona göre strateji uygulayalım bölgesel klan ayarladın eyvallah ama bi dön bak Allah rızası için sınırdakileri hepsini aynı klana yerleştirdin klan dışına destek atılmıyor arkadaki rahat arkadaşların bize en ufak faydası olmayacak saldırıdan başka, şimdi ben destek istesem sınırdaki arkadaşımdan mı destek isteyecem e oda aynı tehlikede, diploması konusunda adamların arkasındalar gölge gücü artizzden alıyor artizzin başına bela salarsak gölge çaresiz kalacak hiç bir şey yapamayacaklar maksadım o

Galata Sokağı Eyl 16, 16:52
Burada konuştuğumuz tek bir şeyi atlamadan yapıldı o klan yerleştirmeleri. Pasiflik aktiflik durumuna göre sen şimdi böyle diyorsun ya yarına o adamdan destek alamadığım için nasıl bölgesel olduk diyecektin. O yüzden sadece oynayın merak etmeyin sizin silinmemiz ne bizim işimize geliyor ne klanın

DeletedUser63005

Ziyaretçi
@56siirt56 Hocam burda hiç böyle uslu çocuk şeklinde konuşma dün sabah bize vefayı övüyodun bize ne atarlar yapıyodun akşamına köyün kesildi yine vefaya laf etmedin ettirmedin köyün gidince vefa şöyle böyle oldu ben demiyorumki vefa büyük hayır ben düşmanımı küçük görmem ama vefa bizimle savaşacak çapta bir klan değil olamazda. Sana gelince madem vefanın kötü olduğunu biliyodun bunca zaman seni bu kadar kulak ardı ettiler umursamadılar sizi desteklemediler ne diye gelipte burda bize vefayı övdün ne diye toz kondurmadın ne diye gelip gidip atar gider yaptın. Biz dün senin köylerini almasak sen şuan bu postu açmayacak ve bizim kendi postumuza girip hala bize laf atmaya devam edecektin sen iki yüzlü bir kişilikten başka birşey değilsin senin köylerin dururken savaş devam ederken atar gider yaparsın atarı yaptığın günün akşamına kesilip sabahına 21 puana düşünce klanına suç atar kendini aklamaya çalışırsın bir oyun için bu kadar düşmeye değmez yazık. Neyse seni almakla iyi etmişiz nasıl bir kişilik olduğun ortaya çıktı. Bak mesela vefada bi vadili arkadaş vardı runana vadisiydi galiba adam delikanlı gibi geldi son postunda artık burda konuşmıycam dedi o posttan beridir tek kelime etmedi burda vefaya ne söylenirse söylensin gelip cevap vermedi ama sen oyuna devam ederken polat alemdar oldun köyün bir gecede alınınca sabahına küçük emrah oldun bu kadar çift kişilikli olmayın bi oyun için tamam haydi güle güle sana buda sana bir ders olur birdaha gelip böyle forumlarda atar gider yapıp nick istemezsin.

DeletedUser6063

Ziyaretçi
@blacktime987 Kardeşim sana cevap vermedim senin postuna mesaj atmadım farkındaysan lütfen benim postuma cevap vermezsen sevinirim. Dediklerimin hepsinin arkasındayım Vefa klanındaki şahıslardan bahsettiğimi çok iyi biliyorsun genelleme yapmaya gerek yok şuan bulunduğum kritik bölgede ki klanımla ilgili tek bir laf söylemedim az önce ki postumda msjları gördün nasıl hata yaptıklarını bizzat başkana söyledim, kulak arkası edildim. şimdi gelip burda bunları arkadaşlarımın hakkını savundum vefa klanın yaptıklarını gösterdim ben mi iki yüzlü oldum, bak yine söylüyorum her zamanda arkasındayım dünyanın kapanışını göremeyeceksiniz. oyunda ki mesajda seni engelledim hırsını alamadın tabi burda post peşindesin, nick isteme konusunda benim kalkıp farklı bir nickle yazmayıp direk oyunda ki nickimle yazdığımı görüyorsun ben senin oyunda ki nickini nereden bileyim arkadaşım ? her yazdığımı kendine göre anlamlandırıp şekilden şekile girme. Benimle ilgili düşüncelerini kendine sakla tamam mı abicim ?

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Uzatmaya gerek yok beyler.. Olan oldu biten bitti.. Yanlışarına rağmen bazen bağlılıktan klanına sırt çeviremeyebilirsin. Yada mecburiyetten. Şuanda çoğu VEFA oyuncusunun yaşadığı durum bu... Biz söylerken kimse inanmıyordu ancak VEFA nın bu world başarılı olduğu tek alan kendi klan köylerini toplamak.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Şuraya bi rapor atsam VEFAnın içtekiler de hesap siler adam sınır oyuncusu güya kademe basmaktan başka bişey yapmamış sur 1 kendinize saygınız yoksa bize saygınız olsun bu şahlar boşa mı basıldı harcadığım hama üzülüyorum günümüz şartlarında bi şah kaç para haberiniz var mı sizin ara atmayı deneyen bile olmadı 80 birimden köy aldım biri de bi ara atayım demedi op saati köylere yazıldı hiç bi hareket göremedik anca köy dolunca casus atmayı akıl edebildiniz clas sizin için fazla beyler gidin pre alın normal dünyalarda preyle köy kasıp dünya kapattım diye sevinin :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Şuraya bi rapor atsam VEFAnın içtekiler de hesap siler adam sınır oyuncusu güya kademe basmaktan başka bişey yapmamış sur 1 kendinize saygınız yoksa bize saygınız olsun bu şahlar boşa mı basıldı harcadığım hama üzülüyorum günümüz şartlarında bi şah kaç para haberiniz var mı sizin ara atmayı deneyen bile olmadı 80 birimden köy aldım biri de bi ara atayım demedi op saati köylere yazıldı hiç bi hareket göremedik anca köy dolunca casus atmayı akıl edebildiniz clas sizin için fazla beyler gidin pre alın normal dünyalarda preyle köy kasıp dünya kapattım diye sevinin :D

Sen yaşıyon mu la :D

DeletedUser65896

Ziyaretçi
46 ya bak la :D Pre Hesabında Bitmiş Üzme beni :D

Pre yok o hesapta pre az 49da kasayım alıcam çok yavaş dünya olum sabrım yetmiyo işten istifa edicem önümüzdeki ay bol bol girerim düşük kalsın puan moralden giremediğiniz adamlara kami atarım ben :):)

Oo ex aşkım beni stalkluyor :D

Ya ne sandın la koca 47yi sana bırakıp gideceğimi mi sandın sinsi sinsi büyüyorum bi yerlerde hatta savunmalarımın yarısı sizin klanda o kadar yakınındayım cınım ya :D:D

kralemre96*

Okçu

gerçekten dediğin gibiyse arkadaşlar normal dünyayı bırak casual bile fazla :D

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Kavga kavga nereye kadar artık makara peşindeyim :D

benimle kavga ederek başa çıkamayacağını anladı huyuma gidiyo :p:rolleyes::D

gerçekten dediğin gibiyse arkadaşlar normal dünyayı bırak casual bile fazla :D
https://trc1.klanlar.org/public_report/fefe01e57360dc6a6383eb6c2d90cff7

adamın madenler 28 köyde ahır yoktu ben diktim ahırı yolu yoktu yol yaptım VEFA zihniyeti köyleri çöplüğe çevirmiş bide anca köy dolunca yalandan casusluyolar :D:D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Yok gözlerim sizi arıyor :D en azından dayak yediğiniz de kabul ediyorsunuz :D dayak yiyip dövdük diye lanse edenlerle doldu bu aralar forum :D

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Yok gözlerim sizi arıyor :D en azından dayak yediğiniz de kabul ediyorsunuz :D dayak yiyip dövdük diye lanse edenlerle doldu bu aralar forum :D

Bi Mir olamaz kimse :p la o değilde harbi sizle savaşmayı özledim şu dünyayı bitirin de bi toplanıp yine birbirimizi yiyek en azından keyfi oluyo heyecanı oluyo aksiyonu oluyo boş boş tiplere mis çıkıyoz oyundan soğuyorum karşılık vermediklerinde :D:D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Bi Mir olamaz kimse :p la o değilde harbi sizle savaşmayı özledim şu dünyayı bitirin de bi toplanıp yine birbirimizi yiyek en azından keyfi oluyo heyecanı oluyo aksiyonu oluyo boş boş tiplere mis çıkıyoz oyundan soğuyorum karşılık vermediklerinde :D:D

52-55 arası bakalım bir surprıse yaparız belki :D

Ben kimim? arkadaşa gereken açıklamaları gereken konuşmaları yaptım burada da kendi düşüncemi belirttim klanlarforuma yazmadan önce konuşmalar şunu şuraya koyayım da klan içinde nelerle savaşmışım gör;

Bende diyorum ki ona ya da başkasına belirtiğin düşüncelerden bağımsız olarak yazıyorum, buradaki postların hala duruyor, anlamsızca bizim klana saldırdın, attın tuttun laf ebeliği yaptın şimdi ise ortada kaldın, yemezler canısı çanlar senin için çalıyor artık, düşene tekme vurmam ama sen hak ediyorsun :)