Nerede Kalmıştık ?

• Konuyu başlatan DeletedUser67603
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Şu bizi en kısa sürede bitirecek arkadaşlar nerde çok uzatmıycaz kısa sürede indircez fln diyolardı göremiyorum kimseyi :) Rush vefaa Rush vefaa

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@Despi* Despiye gel sen despiye :p free almaktan sur basamamış garibim.. :)

g61p73.png

0z5gY8.png

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@Despi* Kanki sizin diğer klanlardan köy alıyoruz diye bozulmuyorsun değil mi ? :D pushing yapacağın köyleri özelden yaz bana onlara girmeyim ben :p

DeletedUser66182

Ziyaretçi
@blacktime987 olm önlerine almışlar 4-5 tane klan :D diyorlar ki nasılsa bize gelmezler. Sur basmıyor adamlar da ki rahata bak :D arkada free free köy toplayıp. Ön safta çarpışan adamların emeklerinin üzerinden gelip buradan laf koymaya çalışıyorlar bize :D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Yazık harbi üzülüyorum bunlara inanıp o klana geçenlere.. Köyü veren isyan ediyor gelip burada. Bunlar da hala nasıl yüz varsa gelip buraya yazabiliyorlar...

DeletedUser63005

Ziyaretçi
yok la yazmayı bıraktılar artık :D ama bak şu runana vadisimiydi onu takdir ettim cidden savaşta kaybedersek bi onu tebrik edeirm onun köyünü alırsakta yine mesaj atar savaş için teşekkür ederim. Adam daha yazmam dedi ne denirse densin yazmadı lafının eri adammış ama @12345x1 adlı arkadaşa gelince beklesin bizi gölgesinden bile korksun artık dalga dalga geliyoruz ;)

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Şu kaldığımız yeride işaretliyelimde sonra unutup başa fln sararız vefaya yazık olur :)

Eklentiler

• 5.png
    5.png
    132,6 KB · Görüntüleme: 27

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Hayır hem adamı patlatıyosun bide yetmezmiş gibi 3-5 askerine kadar soykırım yapıyosun ayıptır yavv

Eklentiler

• 1.png
    1.png
    22,3 KB · Görüntüleme: 22