REST raporlar

**Küvet**

Yasaklı
savunma birinciliği ve günün savunmacısı comiiiiiiiiiing :p. şeyleri alsanıza ilk içimizdeki casuslarınızı :D

angry zeynep

Hafif Atlı
Seni klanın savunması yukarda değilse bende bişey bilmiyorum blöf yapma :D

Casuslarımı haftasonu alıcam dedim ya :D

angry zeynep

Hafif Atlı
olm benim klanımın savunması nasıl yukarı tarafta olsun yukarı tarafta köyüm mü var, benim bütün klan oyuncularım bizim bölgede, re5t için konuşuyorum
Tafarel Batu ve 06 Ömer 06 Fasulyeden sayılıyor sanırım :D sakın yanlış anlamayın beyler bu arkadaş hep böyle atıyor o yüzlen :D

**Küvet**

Yasaklı
Tafarel Batu ve 06 Ömer 06 Fasulyeden sayılıyor sanırım :D sakın yanlış anlamayın beyler bu arkadaş hep böyle atıyor o yüzlen :D

onlar kendi yağında kavruluyor canım, ben bu klanda ekürisiz kalmıştım, batu geldi yanıma son dakikada world sonuna kadar ağlamamam için :p deneyin olm bugün dedim ben sana :p

angry zeynep

Hafif Atlı
onlar kendi yağında kavruluyor canım, ben bu klanda ekürisiz kalmıştım, batu geldi yanıma son dakikada world sonuna kadar ağlamamam için :p deneyin olm bugün dedim ben sana :p
Ben sana op tarihini söyledim diye hatırlıyorum yanlışmı hatırlıyorum c11 de görüşürüzde dedim hatta :D

**Küvet**

Yasaklı
bu şey postu olmuş, wow ile anlaşma yaptık şimdi rahatız :p

discordda gelip, büyüklerimize ve bize, şerefine haysiyetine adamlığına anasına bacısına küfür eden adamlarla sırf harita üstünlüğünü almak için anlaşma yapmak.. bir de savaşıyosun o adamlarla öncesinde :p şu oyun için küfür eden adamlarla anlaşma yapmayı kendinize yakıştırmak çok kral hareket olmuş.. neyse siz bildiğiniz halde bunu kendinize yakıştırıyorsanız beni neden ilgilendirsin diplomasi sonuçta, iyi oyunlar :)

**aNoLifeq**

Yasaklı
Bak ne güzel seninde dediğin gibi seni ilgilendirmiyor, aranızdaki konuşmalar da beni ilgilendirmiyor :)

Teşekkür ederim, size de iyi oyunlar

myw**

Dük
Aslında yazdılarının bir kısmında haklısın haktan küfür falan olayları olmaması gereken şeyler fakat 2 klanın birbirbiriyle olan karşılıklı küfürleşmeleri yada kavgaları 3 . klanı neden ilgilendirsin ki 3. klan konuda yok zaten aranızdaki küfürleşmede kim haklı kim haksız bunun peşine mi düşsün dediğin şey bana pek mantıklı gelmedi ,
Bu arada kesimler arasında 1 2 kişiye yapılan saldırı raporları özellikle hoşuma gitti rest ekibine tebrikler :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Recep başkan biz daha buradayız, biraz yıkılmış olabiliriz ama bu haritadan da çıkarız :)

Beni yıkan wow klanına buradan saygılarımı, sevgilerimi iletiyorum :) aynı şeyi reste de yapmalarını temenni ediyorum :p

Reste başarılar, zevkli bir döngü var ortada gönlüm restten yana :D

Ahahah, Bekir başkan, ben Kaan'a diss attım öyle :D Yoksa kim kimi kesmiş, aşçı kim, bahçıvan kim bilmiyorum bile :D Ama sana ve yanındakilere can-ı gönülden başarılar dilerim, o ayrı :)

**Küvet**

Yasaklı
Aslında yazdılarının bir kısmında haklısın haktan küfür falan olayları olmaması gereken şeyler fakat 2 klanın birbirbiriyle olan karşılıklı küfürleşmeleri yada kavgaları 3 . klanı neden ilgilendirsin ki 3. klan konuda yok zaten aranızdaki küfürleşmede kim haklı kim haksız bunun peşine mi düşsün dediğin şey bana pek mantıklı gelmedi ,
Bu arada kesimler arasında 1 2 kişiye yapılan saldırı raporları özellikle hoşuma gitti rest ekibine tebrikler :)

abi bölgede savaştığın iki ekip, birinin diğeriyle arası bozulunca sende savaşta geridesin toparlanman lazım tabii ki birini yanına çekmek istersin. ama bi sorarsın ne oldu neden sizin aranız bozuldu, bir sebebi vardır illaki değil mi? bu sebepte öyle rezerv sebebi falanda değil kullanılan sözler kabul edilecek sözlerde değil. ben kendi çıkarlarım için, o hareketleri sergilemiş kişilerle ne olursa olsun anlaşma yapmazdım böyle görmedim büyüklerimden. acizlik insana her şeyi yaptırıyor tabi. herkes kendine yakışanı yapar kendine yakıştırdığı kişiler ile bir olur. bu oyun bile vizyon meselesi abi.

**aNoLifeq**

Yasaklı
Burası ağlama duvarı değil, kullandığın kelimelere de dikkat et. Sonra bir aciz bırakırlar, o zaman anlarsın acizliğin tanımını ;)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
hadi oyuna gençler güzel dünya oluyor. Kalırmıyız erken mi gideriz bilmem ama güzel savaş dönüyor. Eğlencesini kaçırmayalım. Wow ile de savaşa girdik:cool:(Burda ağlanacak halimize gülüyoruz). Karşılıklı güzel bir savaş oluyor. Güzel raporlar var. paylaşmaya devam edeceğiz.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Ahahah, Bekir başkan, ben Kaan'a diss attım öyle :D Yoksa kim kimi kesmiş, aşçı kim, bahçıvan kim bilmiyorum bile :D Ama sana ve yanındakilere can-ı gönülden başarılar dilerim, o ayrı :)

Gözüne hep beni kestiriyorsun abi sende :(

**Küvet**

Yasaklı
beklemedeyim. ne olursun bana öğret acizliği. ama bunu multilerinle yapma darılırım. bir gecede. benim klanımdaki adamına bir gece de bizden destek istetip beni vurma yine darılırım. karakterli davran. düzgün oynayarak yap bunu. lütfen :)

**aNoLifeq**

Yasaklı
beklemedeyim. ne olursun bana öğret acizliği. ama bunu multilerinle yapma darılırım. bir gecede. benim klanımdaki adamına bir gece de bizden destek istetip beni vurma yine darılırım. karakterli davran. düzgün oynayarak yap bunu. lütfen :)

Velet sen kimsin, benim o tarz birşeyler yaptığımı ispatlasana böyle boş konuşma, öğretirim tabi istanbuldaysan gel yanıma, acizliği de öğretiriz, nasıl oynadığımızı da..