İlk köy

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67603

Ziyaretçi
Hala anlamadım fatih ben kimi savunuyormuşum vallaha ben çözemedim. Bizim eski düşmanlarımız hala düşmanım değişen bişey yok. Ben arıycam aksama seni detaylıca konusalım

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Kimseye şahsen multici demedim. Ama alınan köyler kimse kimseyi kandırmasın multiyi işaret ediyor.. :)

Burada masum rolü yapmaya devam edin bakalım.

Edit-997395

Yasaklı
Kolej çocukları gibi tartisiyonuz boşuna okumuşum , heyecan yok . Bir sonraki posta geçerken bir heves olur insanda , yok abi bitmiş forum

DeletedUser67630

Ziyaretçi
bu köyleri alanları burada şikayet eden arkadaşlar sizi not alıyorum olaki başka bir dünyada kendi klanlarınızdan adamın köyünü veya multi köyünüzü almayın burda dilimden kurtulamazsınız :)

Ortalama Biri

Misyoner
Ulan asıl sen kimsin , bitti demeden bitmezmiş . Ekrana game over yazisi falanmi geliyor sen bitti diyince . Forumdaki herkes gibi ortalama bir insansın . Ortaya attım , havada kaptın ..

İroniden anlamayan nesil işte. Ben ortalama forum sakinlerini temsil ediyorum ayrıca. Ben bitti dersem bu forum biter. Forum bugün hala yaşıyorsa attığım postlarla yaşıyor. Sen forum nedir bilmezken ben post kasıyordum.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
bu köyleri alanları burada şikayet eden arkadaşlar sizi not alıyorum olaki başka bir dünyada kendi klanlarınızdan adamın köyünü veya multi köyünüzü almayın burda dilimden kurtulamazsınız :)

Noldu isko senin vefalı dostun yok mu köy bırakacak yoksa ? :D neye sinirlendin yine..