Sinerji , Respawn vs Nop

DeletedUser65454

Ziyaretçi
Hem seviyesiz hem de Respawn gibi bir klanın ismini doğru yazamamış...

İçler acısı...

Yaw he he sensin sensin seviyede sende doğru yazımda sende .

Başka Sende olanlarida yaz bilelim .

Bu cvp verirken klavye delikanlısı olduğum belli
Mesaj kuyrugu uzatmak amacin sanirim yanlismiyim bay seviyeli seviyeni sevdigim .

DeletedUser67317

Ziyaretçi
Eskilerden iki ekibi görmek güzel oldu uzun zaman sonra.Respawn kazanır diye düşünüyorum ama belli de olmaz

DeletedUser62605

Ziyaretçi
yemin ediyorum boş konuşuyorsun ybaydi 2 sin :D:D nopta daha önce 2 klasikte oynadım başka dünyada yine oynarım herkes biliyor onların oyunculuklarını kalitelerini onu tartışan yok ama sen daha önce 2 dünya kapatmış klana sallayacak kadar boş adamsın pardon adam dedim size ters olabilir öyle şeyler boş olduğunda çağır beni ben gelirim müsait olursam ama köyünü alırsam üzülme :D

:D :D damarına fazla bastık galiba farklı yerlerden gelmeye çalışıyorsun. Sen anlamada veya algılmada sıkıntı yaşıyorsun herkesin kendi görüşü olabilir bana göre Respawn klanı Nop un şu kadrosu yanında bir hiç neyse zamanla göreceğiz merak ediyorum şu savaşı kaybettiğinde buraya gelip tebrikler yazabilecekmisin görüş belirten birine bu kadar saldırmanı doğalda karşılıyorum yapın bu .

hacı bi yerde 15 klan en az 5 6 klanın toplanmış hali
bi yanda 4 5 klan 1klan ve bikaç ekip

kıyaslamak için eşitlik olması lazım
eşitlik olmadığı için adalet sağlanmaya çalışıyor dünyada
gerçi bazıları yine anlamayacak
onlara da şunu belirteyim

Bende senle aynı fikirdeyim eşitlik olması için sinerji arma rm respawn bu klanların ortak hareket etmekden başka şansı yok :) ama yinede yetmez diyorum sadece bu benim görüşüm. İmkan vermiyorumda olurda yenerseniz gelip buraya tebrikler yazarız zaten :)

DeletedUser62605

Ziyaretçi
@Namikaze Minato
Nop hepsini karşisına alıp yıne kazanıcak ama senı burada linç edenler gelip bir özur dılemiyecek.
Gerçi hakedıyorsun sen:D

Şşş karşında ybaydi var djvölvmsmajajamfkjzjxjdgk

oğlum 2-3 gün boşluğum var zaman öldürüyorum :D biliyordum zaten yazmadan gerçekleri yediremeyip saldıracaklarını neyseki mantıklı konuşanlarda var :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Kaan elin değmişken bizi de analiz etsene ne olacak bu SOAnın hali

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Kaan elin değmişken bizi de analiz etsene ne olacak bu SOAnın hali

BENCE Siz olurda Nop un yanında durursanız Nop-Soa olara bu dünya kesin kapanır Respawn tarafında durursanız tam tersi olur ama kapama konusunda bilemiyorum çok fazla klan olmuş oluyor o pastadan size düşen sizi tatmin etmez :p

DeletedUser67142

Ziyaretçi
21 ağustos Doğum günüm en büyük pastayı getiren kazanır :p

DeletedUser57769

Ziyaretçi
:D :D damarına fazla bastık galiba farklı yerlerden gelmeye çalışıyorsun. Sen anlamada veya algılmada sıkıntı yaşıyorsun herkesin kendi görüşü olabilir bana göre Respawn klanı Nop un şu kadrosu yanında bir hiç neyse zamanla göreceğiz merak ediyorum şu savaşı kaybettiğinde buraya gelip tebrikler yazabilecekmisin görüş belirten birine bu kadar saldırmanı doğalda karşılıyorum yapın bu .

Bende senle aynı fikirdeyim eşitlik olması için sinerji arma rm respawn bu klanların ortak hareket etmekden başka şansı yok :) ama yinede yetmez diyorum sadece bu benim görüşüm. İmkan vermiyorumda olurda yenerseniz gelip buraya tebrikler yazarız zaten :)

Animetürkiye arkadaşım senin burda güç dengesi yapacak bilgin yok gözlem yeteneğin yok sal git buraları... Elin pantalonun içinde oranı buranı kaşırken analiz kasma buralarda

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Ben burada nop %51 avantajlı yazdıgım için linç yeniştim sanırım aynı yada benzer fikirde yazanları görmek güzel

biliyordum zaten böyle bir tabloyla karşılacağımı daha ne kadar seviye düşürecekler onu merak ediyorum görelim respawncıkların gerçek yüzlerini iyi oluyor böyle :D