Yeni kurban??

• Konuyu başlatan DeletedUser66826
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66826

Ziyaretçi
Yeni kurban ocean mi? 3 Klan birleşip oceani mi yutacaklar?

DeletedUser59599

Ziyaretçi
hiç bir şeyden haberi olmayan hala.kafasinda plan kuran anlamında söylemis olmalı

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Zihinsel veya fiziksel engelleriyle yaratılmış olan. Bunu seçmeden bu şekilde yaşamak zorunda olan insanların fiziksel veya zihinsel durumlarını hakaret olarak kullanacak seviye de insanlarla keşke aynı dünya da yaşamamak gibi bir imkanımız olsa.

Sizin gibileri gördükten sonra insanlığımdan da yaşadığım dünyadan da iğreniyorum. Keşke o gece hiç yaşanmasaydı..
Baya güzel duyar kasmışsın takdir ettim,adamın öyle bir amacı olmadığı o kadar belliyken hemde.

DeletedUser66909

Ziyaretçi
ortalığı karıştırmaya çalışan ,hiç bir şeyden haberi olmayan , tek amacı milleti birbirine düşürmek olan bu hayal ile yaşayan herkes tarafından dışlanmış , ıq seviyesi 20 olan anlamında söyledim..

@September* naber sizi nasıl çosturduk :D:D , bu arkadaşıda o kategoriye koyabiliriz bu çocuğu görünce beni gülme tutuyor :D

Seni tanıyorum.Kaç yaşında adamsın,yaptığın ayıp.Git evlen,işini gücünü eline al,çoluğunla çocuğunla uğraş.Sabahtan akşama kadar oyun oynayarak hem kendi hayatını,hem de psikolojini bitirmişsin.

DeletedUser66742

Ziyaretçi
Baya güzel duyar kasmışsın takdir ettim,adamın öyle bir amacı olmadığı o kadar belliyken hemde.

Duyar kasmak derken ? gerçekten kirlenmiş zihinlerinizle nasıl insan içine utanmadan çıkabiliyorsunuz çok merak ediyorum.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Yeni kurban ocean mi? 3 Klan birleşip oceani mi yutacaklar?

Hocam oyundan herkese tek tek yazarak denedin olmadı şimdi de forumdan mı deniyosun her konuda bu kadar inatçı mısındır anla artık bu adamlarla sürekli iletişim halindeyiz bu yaptığın tutmaz biraz başka şeylerle ilgilenme zamanının geldiğini düşünüyorum bi oyun için bu kadar kafa yormana gerek yok :)