ÇILGIN-BROTHERS

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Olur mu adam düşen köyleri topluyor..
Çılgının en büyük düşmanı bu adam biz oyuncu düşürüyoruz havasını basmak buna kalıyor :p:p:p

Oysa teknoloji gelişti artık kimse reset atmıyor kaldırıp çöpe atıyor yenisini alıyor :eek::eek::eek:

uyznlar

Ağır Atlı
bu kadar garanti konuşmanız sebebi w47 heralde peh peh peh çılgınlara yazık oldu

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Pre kasacaklarmış :confused:

Reset cim şu sahsız ordu atanları da topla bilmiyorsan kim olduklarını yukarıda var bi o kadar da paylaşmadığım var :D

DeletedUser49968

Ziyaretçi
Olur mu adam düşen köyleri topluyor..
Çılgının en büyük düşmanı bu adam biz oyuncu düşürüyoruz havasını basmak buna kalıyor :p:p:p

Oysa teknoloji gelişti artık kimse reset atmıyor kaldırıp çöpe atıyor yenisini alıyor :eek::eek::eek:

Çok boş konuşuyon istatistliğe bak :)
Napayım sizdemi kalsın düşen köyler
Nekadar mantıksız konuşuyosunuz
Sizi kınıyorum , hadi bakim az öteye hadi

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Mantıksız konuşuyorum evet..

Yalnız bunu tek düşünen ben değilim sizin klanda da var adamlar biz savaşıyoruz onlar topluyor diye dert yanıyorlar:D:D:eek:

Yarın buraya bütün raporları koyuyorum.
Bunlar sizin opun raporları...

Dünya görsün kim dolu kim boş

Bizim raporları paylaştığımız güne de kısmet olursa da kalırsan o zaman devam ederiz boş boş konuşmaya...

Sıfırı tüketenlere boşş derler bizim köyde..

Hazır mısınız çılgın kardeşlerim artık mutlu sona :p:p:p

DeletedUser66851

Ziyaretçi
Çok boş konuşuyon istatistliğe bak :)
Napayım sizdemi kalsın düşen köyler
Nekadar mantıksız konuşuyosunuz
Sizi kınıyorum , hadi bakim az öteye hadi

bu İstatistik Mi?

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    126,7 KB · Görüntüleme: 47

DeletedUser66851

Ziyaretçi
diğer klan köy de aldı yalnız :D hala hazırlıktan mı bahsediyorsun. dengesizle savaştan çıkalı 1 hafta oldu olmadı sizle savaşa girdik :( lütfen burada ağlamayalım

DeletedUser49968

Ziyaretçi
diğer klan köy de aldı yalnız :D hala hazırlıktan mı bahsediyorsun. dengesizle savaştan çıkalı 1 hafta oldu olmadı sizle savaşa girdik :( lütfen burada ağlamayalım

onları çıkarak söyledim :) 12 köy bir savaş için hiçbir şey hala anlamıyorsun deilmi hazırlık yaptığını çok iyi biliyorsun ,sorun yok oyun sonuçta savaşıp zevk almya bakıyoruz iyi oyunlar artık sonuca bakarız burda sizle boş zaman geçirmiyeceğim :)

uyznlar

Ağır Atlı

çılgın dünya başından beri bu savaşa hazırlanıyordu zaten ilk savaşları dünyada demek bizim gibi 1 hafta hazırlansalar düşünemiyorum sonuçları neyse zaten yavaş yavaş eritiyoruz sav ve saldırılarını

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Mantıksız konuşuyorum evet..

Yalnız bunu tek düşünen ben değilim sizin klanda da var adamlar biz savaşıyoruz onlar topluyor diye dert yanıyorlar:D:D:eek:

Yarın buraya bütün raporları koyuyorum.
Bunlar sizin opun raporları...

Dünya görsün kim dolu kim boş

Bizim raporları paylaştığımız güne de kısmet olursa da kalırsan o zaman devam ederiz boş boş konuşmaya...

Sıfırı tüketenlere boşş derler bizim köyde..

Hazır mısınız çılgın kardeşlerim artık mutlu sona :p:p:p
2 gün yoktum piyasada tek mi buldunuz reseti:D yakında reset atarız size ha bu arada tüm klan bi oyuncumuza op yaptınız bak atmıyorum onun raporlarını rezil olmayın ortalıkta :D

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Valla 2 klanında konuşmalarını okudum da niye herkes oyunu bildiğini kanıtlamaya çalışıp karşı tarafı bilmiyor diye lanse ediyor ?

Ben en son 11 sene önce yapıyordum bunları öyle konuşacağınıza istatislik ve güzel raporlar gelirse daha iyi olur ayrıca 20 şer k kesilen savla yarım kamiye bayrak katlama basan ( bayrak +7) arkadaşı kınıyorum:)

DeletedUser50275

Ziyaretçi
Almanya dan dayım da gelmiş 45 gün sa diye tutturmuş
Flakka nın tr ye girmesi hiç iyi olmadı
Yapmayın..
Konuştugun kadar savaşta faydan olsa tamam derimde bakıyorum istatistiğe bir faydan yok gibi duruyor.Özellikle burada laf dalaşına girdiğin adamlara kıyasla.

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Evet kesinlikle Sana katılıyorum Ben kullanımın düşen köylerini hiç toplamadım

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Bak bakalım saldırı sıralamasında kaçıncıyım Ben güzel kardeşim at gözlüklerinde çok güzel yakışmış