Premium Puan Kullanarak Hızlı Gelişme

• Konuyu başlatan DeletedUser37700
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37700

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bu klanlar oyununu aşağı yukarı 10 yıldır oynuyorum ama son zamanlarda oyun iyice oynanamaz duruma geldi bununda nedeni premium puan kullanarak hızlı bir şekilde gelişme.

Özellikle yeni açılan dünyalarda daha koruma kalkmadan 2,3 veya daha fazla köye sahip olan oyuncular oluyor ve buda haksız rekabete dönüşüyor ben daha 500 puan olmadan adam 3 köye sahip ben bu adamla nasıl mücadele edeceğim nasıl savaşacağım bu durum malesef hepimiz için geçerli.

Parayı bastıran köyü alıyor liderliği kapıyor bu bir oyunsa adil olmalı. Bas parayı al köyü olmamalı.

Bu konuda oyun operatörleri veya yöneticileri gerekli bir çalışma yapılsa çok iyi olur.

Örneğin yeni dünyalar açıldığında ilk 2 ay premium kullanarak gelişme olamayabilir veya daha farklı görüş önerisi olan varsa yazabilir.

Bu durum oyun yöneticilerin veya sahiplerinin işine gelmeyebilir çünkü biz premium aldıkça onlar kazanıyor ama oyunda oynanamaz duruma geliyor çevremde bir sürü kişi sırf bu yüzden oyunu bıraktı. Şuan bende 45. dünyaya başladım bu nedenden dolayı bırakacağım çünkü ben 600 puan etrafımdaki 4 oyuncu 3000 küsürlerde 2 şer köyleri var.

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum ya bu durum düzelene kdar komple hepimiz oyunu bırakalım yada bir çözüm bulunsun.

Herkese iyi oyunlar.

000000000- Mehmet

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Eşitliği bozan bir şey yok parayı bastıran alıyorsa sende bastırabilirsin veya pre kasarak dünyalara girersin ya da classic oynarsın.

barbod

Kılıç Ustası
Hocam onların büyük çoğunluğu premiuma para vermiyorlar multi hesaplardan pre kasıp bir hesaba aktarıyorlar. Maalesef kimse de bir şey yapmıyor bununla ilgili

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Hocam onların büyük çoğunluğu premiuma para vermiyorlar multi hesaplardan pre kasıp bir hesaba aktarıyorlar. Maalesef kimse de bir şey yapmıyor bununla ilgili

Hahah reklam kokan hareketle bunlar :)

Siz attack ekibi olmalısınız galiba.Açılan her yeni dünyaya giriyorsunuz zannedersem ama o adamlar en az 2-3 dünya pre kasıp öyle başlıyorlar yani para basmakla alakası yok olayın.Para basanlar belli zaten :) Size tavsiyem burada ki çoğu arkadaş gibi 2-3 dünya pre kasıp sonraki dünyaya girip çatır,çutur yemeniz.Veya arkadaş da belirtmiş classic'de oynayabilirsiniz.

DeletedUser487

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bu klanlar oyununu aşağı yukarı 10 yıldır oynuyorum ama son zamanlarda oyun iyice oynanamaz duruma geldi bununda nedeni premium puan kullanarak hızlı bir şekilde gelişme.

Özellikle yeni açılan dünyalarda daha koruma kalkmadan 2,3 veya daha fazla köye sahip olan oyuncular oluyor ve buda haksız rekabete dönüşüyor ben daha 500 puan olmadan adam 3 köye sahip ben bu adamla nasıl mücadele edeceğim nasıl savaşacağım bu durum malesef hepimiz için geçerli.

Parayı bastıran köyü alıyor liderliği kapıyor bu bir oyunsa adil olmalı. Bas parayı al köyü olmamalı.

Bu konuda oyun operatörleri veya yöneticileri gerekli bir çalışma yapılsa çok iyi olur.

Örneğin yeni dünyalar açıldığında ilk 2 ay premium kullanarak gelişme olamayabilir veya daha farklı görüş önerisi olan varsa yazabilir.

Bu durum oyun yöneticilerin veya sahiplerinin işine gelmeyebilir çünkü biz premium aldıkça onlar kazanıyor ama oyunda oynanamaz duruma geliyor çevremde bir sürü kişi sırf bu yüzden oyunu bıraktı. Şuan bende 45. dünyaya başladım bu nedenden dolayı bırakacağım çünkü ben 600 puan etrafımdaki 4 oyuncu 3000 küsürlerde 2 şer köyleri var.

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum ya bu durum düzelene kdar komple hepimiz oyunu bırakalım yada bir çözüm bulunsun.

Herkese iyi oyunlar.

000000000- Mehmet
Sırf bu konuya değinmek için foruma giriş yaptım şimdi ki bu sistemin adaletsiz olduğunu düşünüyorum tabi ki bu hizmeti veren şirket para kazanacak bu konuda bir itirazım yok ama oyuna ilk girişten itibaren en kötü 3-4 ay pre ile maden arasındaki bağ koparılabilir daha sonra açılabilir daha ben 500 puana ulaşmadan adam dördüncü köyü aldı bakıyorum ticaret hacmine 1000 kez ticaret yapmış demek ki hammadde satın almış bu oyun zevkini kırar 14-15 kişi yeniden başladık 10 yıl sonra silsek mi falan demeye başladık çünkü adaletsiz bir sistem şuan... bu konuda umarım bir çalışmanız olur.

DeletedUser66263

Ziyaretçi
Pre ile Pazar’dan çekilebilecek hammadde ye sınırlama getirilebilir. Ama bu sınır sabit olamaz. O gün o anda en çok yapmayı yapan oyuncunun aldığı maden kadar Pazar’dan pre ile maden çekilebilirse, o zaman pre ile oynayan ile yağma yapan arasında fark kalmaz. Birisi zamanını yatırmış olur oyuna diğeri parasını. İnnogames’e her ikiside lazım diye düşünüyorum.

-AzraiL-

Yasaklı
Başka hesaplardan başka hesaba premıum aktarma olmasın. Böylece multi hesaplar biraz azalır.