SHELBY WS HUCUM ,CİN VUSLAT VB..(W44)

• Konuyu başlatan DeletedUser64591
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65040

Ziyaretçi
cacık dediğin adamdan klan olarak köy alamadınız boş yapma burada terbiyesizliğin lüzumu yok, eğer o kötü oyuncuysa niye köy alamadınız bu durumda siz kötü oyuncu oluyorsunuz o zaman adama laf atıp kendinizi iyice küçük düşürmeyin, yok biz kötü oyuncu değiliz o iyi savundu diyorsan ona cacık diyerek yine kendini küçük düşürüyorsun

gençler beyniniz yanmasın ha yavaş yavaş okuyun :)

DeletedUser66013

Ziyaretçi
cacık dediğin adamdan klan olarak köy alamadınız boş yapma burada terbiyesizliğin lüzumu yok, eğer o kötü oyuncuysa niye köy alamadınız bu durumda siz kötü oyuncu oluyorsunuz o zaman adama laf atıp kendinizi iyice küçük düşürmeyin, yok biz kötü oyuncu değiliz o iyi savundu diyorsan ona cacık diyerek yine kendini küçük düşürüyorsun

Gozlerim yasardı sen beni kayırır mıydın sırf bu hareketin sayesinde koylerini belli bir süre sana bagıslıyorum

DeletedUser53035

Ziyaretçi
yanlış anlaşılmasın benden almayı beceremedi shelby den takır takır alıyor valla :D

DeletedUser66013

Ziyaretçi
Duyanlar duymayanlara soylesin Kayda gecmesi icin buraya yazıyorum Yeşil ccc 7 - shelpy 0

Hahaha

DeletedUser66013

Ziyaretçi
yanlış anlaşılmasın benden almayı beceremedi shelby den takır takır alıyor valla :D

Saka bir yana da hep sadakate takılıyorum benim koyde sular kesik herhalde :)

Artık benim misler shelpı koylerinde ne yapıyorsa gelen mislerden bir randıman alamadım :)

Bu konunun arastırılmasını istiyor klanlar yoneticilerini goreve cagırıyorum benim suları acın artık :)

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Ceset klanının oyuncularınızı bünyenize katmışsınız konuşuyorsunuz. Yeşil ccc hesabı bize "benim köylerimi vurmayın, bütün kamileri hücuma yollayıp hesap sil yapıcam toplarsınız." diyerek zaman kazandı ve hücuma geçti :) Bunun kanıtları zaten var sakın boşuna inkar etmeyin. Önceki postlarda dediğim gibi hücum klanlarıyla zorum yok fakat bu karakterde ki insanlarla zorum var. Köy savunmaktan kastınız da fethedilmeyen zaten k35 de olan bir köye sav yığarak oyuncu zannetmesin kimse kendini. Eğer savunma nasıl yapılır bilmek istiyorsanız worldde ki klanların kesim puanında savunma bölümüne bakın ve saygı duruşuna geçin.

DeletedUser66013

Ziyaretçi
Ceset klanının oyuncularınızı bünyenize katmışsınız konuşuyorsunuz. Yeşil ccc hesabı bize "benim köylerimi vurmayın, bütün kamileri hücuma yollayıp hesap sil yapıcam toplarsınız." diyerek zaman kazandı ve hücuma geçti :) Bunun kanıtları zaten var sakın boşuna inkar etmeyin. Önceki postlarda dediğim gibi hücum klanlarıyla zorum yok fakat bu karakterde ki insanlarla zorum var. Köy savunmaktan kastınız da fethedilmeyen zaten k35 de olan bir köye sav yığarak oyuncu zannetmesin kimse kendini. Eğer savunma nasıl yapılır bilmek istiyorsanız worldde ki klanların kesim puanında savunma bölümüne bakın ve saygı duruşuna geçin.

1 ben dünyaya cesette basladım doğru diyorsun sebep mı ilk onlar cagırdı cogu cin ve hücum oyuncusu tanır beni cok onlarla oynadım ceset hesap sil yapmaya baslamısken siz müttefik olarak bizim klana gel demediniz kac gün cesette kaldım biz hücumla savasırken sınıra attıgım destekler varken koye saldırı cıktınız neden cünku orada hucum ile savastıgımızdan sizin bolgedeki koylerim bombostu bende evet onu dedim size sunu desem askerlerim gelsin destekleri cektim hucuma gececem ondan sonra saldırın diye napardınız merak ettim acıkcası

Diger konuya gelelim madem oyle icinizde koyum var siz oyun oynamayı bile bilmiyorsunuz neden mi tam icinizde koyum var 100 kami atar gene de o koyu alırdım ki oradan cıktıgım saldırılarla sizden 4 koy aldım dahada alacam fazla konusmayın oyununuza bakın

Bu arada cesetten gecen kac oyuncu var sizde cesetten cok oyuncu bünyenize kattınız farkında mısınız bilmem ama kattıgınız cogu kisi suan dünyada silindi gitti ben hala buradayım onun icin akıllı olun oyununuzu oynayın

Bir zamanlar artistlik yapan fruko
Elliot anderson bunların hali ortada isinize bakın hadi

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Cesetten bünyemize kattıklarımızın sadece stratejik olduğunu anlayamadıysan zaten o zaman oyun bilginden direk şüphe ederim :) Ben de birçok savaşa maruz kaldım birçok op yedim ama kimseye mesaj atıp kelime oyunu yapmadım bunu herkes biliyor. Furuko'nun hesabı saçma bir şekilde silindi oyun tarafından ve elliot'un ise reel hayatında problemleri olduğu için oyunla ilgilenebileceğini düşündüğü halde ilgilenemedi. Bunlar olağan şeyler herkes köy verir, köy alır, klan çökertir veya hesap siler. Mühim olan senin gibi kelime oyunu yapmadan oynamak dürüstce savaşmak. Bilmem anlatabiliyor muyum

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Beni de Shelby klanı üzerinden vurmaya çalışma. Tyrell wellick şu an klansız olarak oyuna devam ediyor

DeletedUser66161

Ziyaretçi

....